Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

tev kaada nodariija paari? Domaa alkohols Tev spees lidzeet? Protams ka speees liidzet :) netici? Uzpras man :DD

Fak, šito jau varētu izmantot kā reklāmas saukli un laist ēterā pa TV3 pēc 24:00 to 90904884 vietā :DD Taisi i-šmigas veikalu, kurš piegādā alkoholu uz mājām jebkurā diennakts stundā un tu būsi ļimonārs :D

Link to comment
Share on other sites

Fak, šito jau varētu izmantot kā reklāmas saukli un laist ēterā pa TV3 pēc 24:00 to 90904884 vietā :DD Taisi i-šmigas veikalu, kurš piegādā alkoholu uz mājām jebkurā diennakts stundā un tu būsi ļimonārs :D

Tu tak gribeeji kaut kur investet naudu :DD Nu Tev ir iespeejaa,jaatrod tikai kursh uznjemsies biznesa planu sachinjiit :DD

Link to comment
Share on other sites

Bet tiešām labas idejas jums tur izvertās :D ! Tak bieži alkohols beidzas pa naktīm un daudzi arī pēc tiem 22 nespēj dabūt , tad nu lūk jūs brigāde, kas pat vel pievedīs uz mājam par attiecīgu samaksu naktīs ! :D he he vienīgi laikam reklamēt pa tv3 to nevarētu, jo diez ko legāli tas neizklausās :D

Edited by desina
Link to comment
Share on other sites

Veci, visi kuriem beidzas pec 22:00 zin un dabun tapat visu ko vinjiem vajag :D

Ieraksts kādas nimfomānīgas jaunkundzes dinčenē: Svētdiena. Es uzcēlos ar dīvainu sajūtu starp kājām. Sajutu kaut ko līdzīgu tukšumam sevī. Man kārojās krānu. Lielu un stingru. Gribējās šim loceklim uzkāpt.

Link to comment
Share on other sites

šodien veicas

pokerā(īstajā dzīvē) jau otro reizi mūžā rojāls atnāca. flopā! neko diži daudz nevinnēju, bet nauda jau nav svarīgākais (vismaz man.) tagad sirds sāp, ka bilžas kārtīgas neuzņēmu :(

Link to comment
Share on other sites

200 km, lai tikai varbūt apskatītu Čerezas tattū, ir nedaudz par tālu. Kad sezona būs atbilstošāka un koki jau būs apģērbušies, bet meitenes - izģērbušās, tad gan varētu aizripot jūsu ģīmetnes palūrēt.

Link to comment
Share on other sites

Cereza brauciens lidz liepajaa ir 3h garsh :) Un atpakalj ir 3h :DD Taa kaa tu parasti 21:00 saac tuseet,un 6:00 parnac majas :) Tad vnk Lai paspetu visu to pashu un tiktu lidz Liepajai un atpakalj tev 5dienas ballishu laiks japagarina pa 6h... 18:00 jaizbrauc un 9:00 japarbrauc...macho sapratiiis :) Un kaa nokljut,es domaju tu traileri ar parejiem party biedriem arii varetu atrast :) Taa kaa where is the problem? :) Domaju ka cash,eziic,kaamis brivpratigi pieteiktos shaadai atrakcijai :DD Taa kaa treileri pielasiit nebuus problemas :)

Link to comment
Share on other sites

kaa nightmare ir informeets esmu palicis shonedelj slinks un izlaizhu sho extra :D Blee mamma ar visa veida delikateses maiziiteem piebaroja un punciitis ir uzpuuties...shaizeee shaizeee

vot ar tādu attieksmi netiksi pie savas stingrās divpakas. ~_~

uz Rīgu netaisies braukt? :P

Link to comment
Share on other sites

Jau sabijos, ka Rotta vīrusu būšu saķēris, tomēr tāpati saaukstēšanās nositusi no pekām nost jau 2. dienu. Knapi čiepstu, vājums, pauris plīst pušu. Pozitīvā puse tam visam ir tāda, ka uzpīpāt gan vairs īpaši neprasās. Ja prasās, tad atliek atcerēties to 10 minūšu ilgo kāsēšanu pēc pirmdienas rīta smēķa un gribēšana kā par brīnumu pazūd :)

Gūdīj, uzmet pāris preses, lai pārbaudītu pa kuru galu gardums taisās paspīdēt dienas gaismai pretim. Just for the lulz. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...