Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

jAAAA! mAN SAAP viss! Pa nakti nekaada guleshna nebija! Lidz pulkstens 8:00 ritaa skatiijos griestos,skaitiju minutes cik lidz darbam atlikushas! Apaac! Sliktum sajuuta! eest laikam gribu,iekshaaa viss saaap! hvz kapeec! Saak paradiities moralas poxas par nodzerto naudu! UZ galda atradu taxista nummuru, privatais nr. man iedots! Nav neviena zvaniitaa vai neatbildeetaa zvana,tad es v ismaz zinatu kas un kaa man ir beidzies,bet apaac! KATASTROFA! Vopshem ritaa buus jaiecheko GALERIJA, 1naa bildeee es toch buushu,jo pats uzprasiiijos :DD aaa mani tak kaut kaada kuce ar shampi apleeja! Nu kaa es seezhu pie barchika, un uz baaara normali chkitas sarijushaas dejo! un hopcaa peeksnji taaada SHAMPIISHA dusha man uz galvas! Bleee ku biju nikns! Aij lab! jasagremo vel viss lidz galam!~

WaZiiikkk neee Daugavpils bija aizmirsushi ielikt tavas NAUSHNJIKUS! 3dien noteikti!

P.s. Liepajaa gan nav AUKSTI,! Sauliite cepina un araa ir superiigi SILTS! Kad ieraudziju gradusnjikaa lielos minusus domaaju ka buus zhopaaa,bet nu nav tik trakI! :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

aaa mani tak kaut kaada kuce ar shampi apleeja! Nu kaa es seezhu pie barchika, un uz baaara normali chkitas sarijushaas dejo! un hopcaa peeksnji taaada SHAMPIISHA dusha man uz galvas! Bleee ku biju nikns!

Pareizi ir, huļi bojāt rozā kreklu. :sparta:

P.S.

Ar ko vēl var normāli dzert moku, izņemot pienu un kafiju?

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini "Black Russian", moka ar šnabi, pus uz pus! :DD Garšīgi, bet nu fūga arī psc :D Maigāks variants White Russian, tur bik mazākas proporcijas un vēl saldais krējums klāt :D

Beidz, nekādu fūgu. Šodien sēžu mājās, gribās tādu mierīgu un pakāpenisku reibumu noķert, bet slinkums pēc piena iet.

P.S.

Laikam tomēr būs jāiet pēc tā piena..

Link to comment
Share on other sites

zabeej nav ko dariit jasezh vien tupa pie pc ..

nekas driiz dzimene tad vares atlaist ta pamatigi B)

tik sen nav spelets gignaa :( vnk nav iespeejas, un pat ja esmu kada i-kafe tur protams bans tieshi GIGNam :slap:

jaaiet laikam skatiities TV bet no sakuma janokachaa albums Jacques - mirror of the world !

Link to comment
Share on other sites

TEST!

Paldies :)

Nu neraada man warn logaa kursh man shito kaku bija uzlicis! Neko sliktu tak neesmu darijis :) Noteikti man uzlika,lai eziisha topicaa nevaru izteikties vairs :) Bridinajums skaidrs :) Eee un es joprojam nevaru PM raxtiit! :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Neesmu vinjam neko sliktu nodarijis! Vnk noteikt itapec ka esam ar Eziic chomi,un vinsh gribeeja mani atturet lai aizstaavu eziic :) Ko es tagad vairak nedariishu :DD

P.s. atdodiet man iespeeju sutiit PM forumaaa! :)

P.p.s. Shodien pedejaa DARBA DIENA :) juhuuuu1 :) vairs tikai 6,5h atlikushas nostradaaat :) Biljetes lidojumam jau IECHEKOJU un izprinteeju :) Ritaa jasaak celja soma kravaat :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Saspeeleeejos CS izbaudiju savu briivdienu izleem uka jaiet 20Ls nospeleet aparaatos :) 1x10 un 4 vechi :) 100ls + vel pec tam 50Ls sagrabinaaju un hopc PROJAAM :) tagad man celjojumam papildus 200eiriki pie 800eirikiem! :) 1k eiriki domaju ka pietiks nedeljai Vacijaaa :DD Kebabiem un aliem toch pietiks :DD

Link to comment
Share on other sites

Gūdij, šis topiks mirst bez tevis dabīgā nāvē. Gribu redzēt kādu postu kur tu esi izrūnījis kādu bavāriešu čiksu, piedzēries līdz nemaņai un attapies hz kur.

Vēlās maiņa nerullz, mājās pārvelcies ap pusnakti, kafija pa asinīm riņķo vēl vismaz pāris stundas, izgulēties normāli nesanāk un piektdien, kad būšu beidzot ticis līdz action, tad visi jau būs apdzērušies un nebūs interesanti :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...