Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:superlol: kompis kompis kompis cs cs cs cs cs :yehaa:

Zadrots :D

negribi kaut ko citu pārmaiņas pēc uzspēlēt? :thumbsup:

anyway, nakts negulēta, uzrakstīti visi darbi augstskolā. Zaibis, tikai rīt eksāmens angļu valodā :D

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

:D

negribi kaut ko citu pārmaiņas pēc uzspēlēt? :thumbsup:

anyway, nakts negulēta, uzrakstīti visi darbi augstskolā. Zaibis, tikai rīt eksāmens angļu valodā :D

man nepatīk spēlēt spēles, kur es nevaru vinnēt :D piemēram? man akmens jau nevelk neko citu kā cs, css.

Link to comment
Share on other sites

Pamodos 8 ar domu, ka būs dirsā un uz darbu esmu nokavējis, bet visa šī nedēļa man ir vakara maiņa, tāpēc uz darbu tik 14...

Laikam pa 5dienu/6dienu velkoties mājās esmu sev salauzis pirkstu, tikai nespēju tā konkrēti atcerēties kur un kā.

Paskatoties pārpalikumu uz kartes varu tikai nobrīnīties, ka tik daudz tomēr ir palicis, tomēr no 1. algas savi 50 lati notērēti jau ir ( ne tikai alkoholam, neesmu es no lielajiem pixātājiem ).

Link to comment
Share on other sites

:Diemet video jūtūbē.

par cik kāds noteikti uztaisīs topiku par to, kādas dāvanas gribi saņemt ziemassvētkos, tad es izmantošu izdevību.

ko Tu vēlies saņemt ziemassvētkos?

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

par cik kāds noteikti uztaisīs topiku par to, kādas dāvanas gribi saņemt ziemassvētkos, tad es izmantošu izdevību.

ko Tu vēlies saņemt ziemassvētkos?

Paarmainjas peec gribeetu sanjemt tieshaam kko noderiigu daavanaa :D

Bet taa vispaar jaunu seju, vecaa apnikusi, un taas zsveetku veciisha paliidzes iisos mini svarcinjos un forshaam ruukju cepuriiteem

PS - defaults - maajaa, kaa parasti aukstaaks nekaa aaraa :zhaav:

Edit2: kam nav draudzinja, tas ar cisu maisu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...