Jump to content
GIGN Forum

Warn


Don Bass
 Share

Recommended Posts

Prasiiju cik w ir tumbam jo pirmaja posta par to nekas netika minets, tad hollow panjeema izdzeesa manu postu un uzlika warn

HoLLow_LiFe Warned on Apr 13 2007, 14:10

Added to warn level http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=15508 - lasi ko 1. postâ sarakstijis ir!

Tad nojauna iepostoju par W un aizsutiju hollow pm

nah tu man warn uzliki?

Kam protams sekoja

HoLLow_LiFe Warned on Apr 13 2007, 19:04

Added to warn level es neesmu lohs, un IZLASI, kâpçc es tev uzliku warn! 

Link to comment
Share on other sites

neaizmirsti pielikt, to loh (tā viņš mani uzrunāja!), kuru vēstulē pieminēji!

1. warn es tev uzliku par to, ka tu prasiji cik w tumbas, kaut gan ali, to jau bija pieminējis savā 1. postā, 2. warn es tev uzliku, jo tu mani nosauci par lohu un prasīji, kāpēc!!!!!!

ja te kādam būs, kas sakāms, tad tikai adminiem un moderatoriem! pārējie vēlams paklusēt un lieki nespamot!

pēc tam, kad tiks aiznaglots topics, atkarībā kam par labu, tu tiksi izbanots uz nedēļu, ja taisnība būs tavā pusē, es tev warn noņemšu!

Link to comment
Share on other sites

Hollow life tikai nesen dabuja admina rightus un es skatos, ka ir parak citiigs dzekins! smile.gif

Hollow - vairak ar milestibu un mazak ar warn! smile.gif (piem. izdzest postu un uzrakstit pm. wink.gif)

Vispar tas ali piedavajums ir galiga lamo!

aa aaa un atceraties, ka ali ir nariks un pardod mantas, lai pirktu narkotikas, tapec labak no vina neperciet un neatbalsties bedubrali ali! sad.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

tas smaidiņs ir zem : lohs : wink.gif

tas smaidinsh jau tika apspriests ar Dr.Pain un macho,jo Dr.Pain arii uzskatija,ka ar to smaidinju centos pateikt,ka vinsh ir lohs(kas vinsh istenibaa nemaz nava),bet tas smaidinsh mana gadijumaa bija domaats,ka vinsh ir izbrinits,par tadu ricibu un vnk sajucis nedaudz praataa!Bet nu shaubos ka vinsh tevi uzskatija par LOHU!Taa kaa pagaidam viss liecina,ka 2traa warn galigi nevajadziga bija! 20.gif

Link to comment
Share on other sites

pa sho laiku esmu sapratis, ka admini tomeer var visu, lai kaa mees te censtos viens otru aizstaaveet, tomeer ja vinji gribees taa, tad taa arii paliks. dziive taada. wink.gif

par teemu - man kaut kaa shkjiet, ka gan pirmaa, gan arii otraa waarna ir nevietaa, jo:

Tirgoju bildēs redzamo pastiprinātāju Fisher 90w labā stāvoklī, ir ekvalaizers kurā var saglabāt dažādus sevis saregulētos iestāstījumus! ā un vēl bliež labi.

Vēl var dabūt bildē redzemās tumbas - specjāli tām pagatavotā kastē ar biezām malām, lai nekas nevibrē , nesen pārlodēti visi skaļruņu vadi. ā, laikam bija 8 Omiigās. teiksim 40ls pa abām

1- kaa redzam, ali tieshaam nebija piemineejis tumbu watus savaa pirmajaa postaa, taa ka iisteniibaa Don Bass uzdeva normaalu jautaajumu par teemu.

2- goodmenz jau paspeeja paskaidrot. wink.gif

es par waarnu nonjemshanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...