Jump to content
GIGN Forum

$ Laimee Pa Velti!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

man reģistrācija arī uzreiz atnāca, bet man liekas ka ar tiem baksiem ir reāls cakars hren tu tur kautko vinnēsi. Vienkārši saita īpāsnieki rēali rubī naudu no katras reizes kad kāds ienāk saitā un viss. Šaubos ka kāds kautko vinnēs, bet pamēģināt jau var cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

tad tikai visiem, kas jau ievadijusi skaitlus, jauzraksta, kadi bija, lai citi nevada tadsu apsus, ja nav vinets?

Un kada ir iepseja vinet? 1:3000 iespeja vinet 500 baksus. Tatad viens dzeks izmaksa 0.18$ (dod pelnu saitam). Zud ticvamibas moments. Varbut vini nemaz nevienam nedod naudu un tos skaitlus izrekina ar datoru ;0 Vai ari laimejusie useri ir datori!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

tad tikai visiem, kas jau ievadijusi skaitlus, jauzraksta, kadi bija, lai citi nevada tadsu apsus, ja nav vinets?

Un kada ir iepseja vinet? 1:3000 iespeja vinet 500 baksus. Tatad viens dzeks izmaksa 0.18$ (dod pelnu saitam). Zud ticvamibas moments. Varbut vini nemaz nevienam nedod naudu un tos skaitlus izrekina ar datoru ;0 Vai ari laimejusie useri ir datori!

Beefy

Bet varbūt arī nē.

Kapēc, tie laimētāji nevarētu būt reāli cilvēki? - Padomā pats, ar katru klikšķi šī kompānīja (tā es saukšu cilveku's, kas ir ši "saita" īpašnieki) pelna naudu (nezinu konkrēti cik), un tikai retajam viņiem sanāk "izmaksāt" laimestu, proti, naudu, kas arī pie reizes ir iespaidīga, liela reklāma.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Bet varbūt arī nē.

Kapēc, tie laimētāji nevarētu būt reāli cilvēki? - Padomā pats, ar katru klikšķi šī kompānīja (tā es saukšu cilveku's, kas ir ši "saita" īpašnieki) pelna naudu (nezinu konkrēti cik), un tikai retajam viņiem sanāk "izmaksāt" laimestu, proti, naudu, kas arī pie reizes ir iespaidīga, liela reklāma.

Es nezinu to sistemu, bet nav gruti izrekinat varbutibu!

Ok - tu ieej saita un mini 4 reizes 3 skaitlus? skaitli no 0-10000, ja? Tev visi 3 skaitli jauzmin vai ka? Lai nu ka, ir elementari izrekinat, uz cik cilvekiem viniem ir jadod ta nauda. Tad ari var easy izrekinat, cik daudz naudas vienam dzekam ir jaienes, lai tas atpelnitos! wink.gif

aaa... un kads labums ir tam, kurs iesaka? vel var minet pa brivo? wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Ok! Varu pastastit!!! wink.gif

Tatad, tur tiesam ir jaaizpilda anketa, un pec tam var piedalities kaut kadu skaitlu minesana. Tikai aizdomigi, ka nekur nav rakstiti noteikumi par to, kas ar tiem skaitliem talak notiek! wink.gif

Ko vini par tevi zin pec anketas aizpildisanas - LOTI daudz! Visu, iznemot tavu vardu!

Lieki piebilst, ka spamu vini noteikti sutis (agrak vai velak!).

Karoce - pec anketas aizpildisanas var minet 1nu reizi 3ciparu skaitli. Itka logiski butu, ja uz 1000 cilvekiem viens dabutu 500$, bet es baidos, ka tie dzeki ir uzmeteji! wink.gif

Iesaku nesteigties gadijuma, ja vini tev saka, ka esi vinejis. Tapat iesaku uztaisit citu email accountu prieks sita sviestsa!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka luckyform.com veidotāji ir saņēmuši pietiekami daudz anketu cool2.gif

Tiem, kas ziedo savu laiku pisinoties ar šādām muļķībām, iesaku gūglē palasīt par "betfair trading" - ievērojama peļņa, ja ņem vērā, ka dienā tam nepieciešams atlicināt tikai pāris stundas.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka luckyform.com veidotāji ir saņēmuši pietiekami daudz anketu cool2.gif

Tiem, kas ziedo savu laiku pisinoties ar šādām muļķībām, iesaku gūglē palasīt par "betfair trading" - ievērojama peļņa, ja ņem vērā, ka dienā tam nepieciešams atlicināt tikai pāris stundas.

Zinu shito lietu vyber,bet ar to ir arii riktiigs pisaks 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...