Jump to content
GIGN Forum

Ps2


Zorg`s
 Share

Recommended Posts

Mybe gads no jums pateiks ari iespejamo cenu? ( ls)

Tā īsti jau nevar pateikt, kādu cenu pateiksi tāda būs. Tikai jāņem vērā daži fakti: ir iznākusi jauna konsole Sony Playstation 3 un Playstation 2 cena internetveikalos ir no 110 - 130 Ls, tā ka izvērtē pats. Atkarīgs arī cik ilgi tev viņš lietots un cik/kādas spēles dod līdzi. Ja nav nekādu problēmu un viss iet kā tikko nopirktam, tad pa 80 Ls varētu tirgot. Btw, pārdošanas iemesls? smile.gif

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

Ja paveicas, tad var ari par 90 pardot, bet jaskatas, kads mulkjis atrodas! Ja godigi, tad tagad valsti vispar nevienam nav naudas... sad.gif

Realakais veids, ka dabut piki, ir sakacat kaudzem spelju, saraksit diskos, nocipot un pardot usa ebaja kopa ar 50 spelem! Byeriem tas riktigi patik! moska pat 300$ uzbidotu!

Es par 40Ls panemtu! wink.gif Naudu tev rit kepa idotu! Nopietni~ wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Ta jau ir! Sludinajumu jau netruks, kur keksini savus ps2 megina aprdot par 100Ls un so on, bet vai kads perk? Teiksu ka ir - ir dirsa! Es atvedu no statiem datoru, ko tu nopikru ahujena leti! Karoce dual core sony vaio. Bla zinat - man tads cujs, ka es pat 50Ls uz vinu neuzvarisu!

Prosta te LV pedejajos menesos ir DIRSA! Nevienam NAV naudas! sad.gif

Te jau tu redzi - tev piedava 40, 50ls. Kads runaja par 75ls. Paprasi vinam, vai vins pirks! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...