Jump to content
GIGN Forum

ADmin


KyMiNs
 Share

Recommended Posts

niks - KyMiNs

nodarboshanaas - Dirseejs muldonja

Cs amats - dziivais vairogs

Gadi - hmmz neatceros

Vai man vareetu iedot admin tiesiibas un slotu uz cs.gign.lv servera un pieregjistreet tur manu niku, jo :

Gadaas ka uz servera ir tizla karte un cilveki prasa citu karti

Shitajaa kartee neviens negrib spelet, tapec gribu vote tiesibas, lai nomainitu karti

Bla bla... tizla karte, bushu godigs un darishu ko tauta velas taapeec vajag kartes mainiishas tiesiibas

Kaads taisa daudz TK tapec vajag kick tiesibas

Kaads visu laiku shauj savejiem

Kaads visu laiku seezh baazee

Kaads ir l[peeb]s

Kartes sakumaa nav neviens kas uztaisa arr

post-4-1081643118.jpg

Link to comment
Share on other sites

Domaa bija originaali rakstiit visu nepareizi ? blink.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

KyMiNs'am es juusu vietaa nedotu tiesiibas (kaut gan taa vai taa skaidrs, ka vish vinjas nedabuus)

jo taa, kaa vinjsh shodien apollo kickoja visus pa labi pa kreisi , kas vinjam nepatika . . nu kriminaali

...bet speelee tiiri taa neko.

Link to comment
Share on other sites

wo wo p00p tiehaam piekriitu nevajag tam rIebeklim kyminam dod admin tiesiibas

a to kiko tos durakus kas 4x izkikoti ieiejot atkal serverii ir pa slinku lai noteikumus izlasiitu smiliez.de_2125.gif

nemiiz . .taapat manu viedokli te neviens nenjems veeraa . .tik un taa , tovakar tu biji manaami izbesiijies.

un btw gudriniek - kura rule tika paarkaapta, ka par to bija jaaizlido pusserverim ?

Link to comment
Share on other sites

piedod bet vai tef matemaatikaa ir n/a ??? maximums ko viena raunda laikaa izkikoja bija 3iis gudrelji kas baazee seedeeja un dro4iijai aizmirstot ka bumba jaaliek laugh.gif

Runaajot par access kolekcioneeshanu man nekaada kolekcija nesanaak, jo man access ir tikai uz apollo

meiby kaut kur veel kaads vecais akonts karaajaas kopaa ar veciem sierinjiem bet par tiem nekas naf zinaams (tikai tas ka to sierinju tuvumaa zaban.gif )

Edited by KyMiNs
Link to comment
Share on other sites

KyMiNs cs`u speelee ilgi , un es domaaju , ka vinsh par daudziem no jums zin labaak , kaa admineet un , kad admineet..... un apollo arii DoubleD bano un kicko cik tik uziet..... it means taa laikam driikst apollo es tik nezinu kaa ir gign serverii biggrin.gif. Un pie tam apollo par banu ir jaapraada reason kaapeec ban, taa kaa laikam visiem ban un kick ir reason , ja nebuutu , tad kyminjam tiesiibas ar nebuutu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...