Jump to content
GIGN Forum

Hostings


Recommended Posts

ja es uztaisu webu piemeeram uz e107 vai es varu izdariit taa ka iehosteeju pa kkadiem 20ls savu veb dabuju domenu .lv un web iet ka man naw iesleegts dators, nu tip es savu webu ielieku citaa serverii ,bet editeet vebu varu caur pasa pc adminarea.

ja juus zinat kaads kadu provaideri kas to piedavaa iedodiet plzz linku.

Link to comment
Share on other sites

da psc ja esi biezais (noobiks) kur6 grib velti izgrūst $$$ par sudīgu hostingu kur vieta 20mb par 10 Ls mēnesī tad lūdzu pārējie iet uz http://www.1111mb.com un taisa augshaa ar 10mysQl datene

Nujā, gign arī ir biezie noobiki, jo viņi arī NEhostē uz uber l33t free hostiem. Ok, varbūt tavs e107 var tur stāvēt, jo informācija tur ir mazsvarīga, bet pašu rakstīti webi diezvai jāliek uz kādiem h... hostiem..

p.s Piekrītu Gakh'am

Link to comment
Share on other sites

par tiem pašu rakstītajiem web... Cerams ka tu ar to nedomāji gign, jo esmu redzējis vismaz vēl 5web ar šādu pašu izskatu [php-fusion] tikai banners cits un forums gign arī nav pa6u sarakstīts....

Un ja nemaldos tad web viņi tur uz sava serverdatora taka ja ņiHUJA nerubī tad stfu.gif

Un nelien postos ja nav ko ieteikt dalbajob

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

par tiem pašu rakstītajiem web... Cerams ka tu ar to nedomāji gign, jo esmu redzējis vismaz vēl 5web ar šādu pašu izskatu [php-fusion] tikai banners cits un forums gign arī nav pa6u sarakstīts....

Un ja nemaldos tad web viņi tur uz sava serverdatora taka ja ņiHUJA nerubī tad stfu.gif

Un nelien postos ja nav ko ieteikt dalbajob

Dauni nedirs daudz! worms nav nekāds tur Tu, ka ņemtu ļevu phpfusion ar 100 un 1 caurumu! Un, ka forums nav pašu rakstīts? Forumus faktiski neviens pats netaisa.

+ nosauc tad tos 5 web!

ā jā kas tas par vārdu - 'serverdators'? ānujā, ko es tev prasu, Tu takš esi kārtējais 'stilīgais' patsjans, kuram dators nopirkts, ieķīlājot 1 istabu dzīvokli, bet kāda ta man daļa. Un īstenība domāju, ka es zinu daudz vairāk par tevim, un nevācu es postus, vēlos tikai pateikt, ka Tu smagi maldies. ājā, Tu laikam esi pelnījis vārnu, par lielu muti, bet mazu k...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...