Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Lieta tāda ka es nemāku ielikt adminu, es lieku tajaa users.ini failaa tur lejaa bet tikuntaa nestraadaa, es nemaaku salikt taas peedinas kas tur jaaliek utt. pasakat!

Gribu taa lai Nemtu peec nika nevis IP un bez paroles.

Paldies, ceru ka nebrauksiet virsuu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda ka es nemāku ielikt adminu, es lieku tajaa users.ini failaa tur lejaa bet tikuntaa nestraadaa, es nemaaku salikt taas peedinas kas tur jaaliek utt. pasakat!

Gribu taa lai Nemtu peec nika nevis IP un bez paroles.

Paldies, ceru ka nebrauksiet virsuu sad.gif

"NIKS" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "e"

Link to comment
Share on other sites

"NIKS" "" "abcdefghijklmnopqrstu" "e"

Eu samuray jāpiebilst te bišķiņ, ir tā - "niks" "parole smile.gif" "abcdefghijklmopqrtu" "de"

EDIT: Vai pats kļūdījos neizlasīju ka bez paroles rolleyes.gif

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

kaza4ok te ir jāpiebilst - VIŅŠ DOMĀJA, LAI TAM TUR NEBŪTU PROBLĒMAS / JAUTĀJUMI PAR IELOGOŠANOS

Nu ja jūs te liekat kko, es arī ielikšu savādāku, iesācējiem vieglāku veidu.

 "TAVSIP" "" "bcdefghijklmnopqrstu" "de"

Link to comment
Share on other sites

Eu samuray jāpiebilst te bišķiņ, ir tā - "niks" "parole smile.gif" "abcdefghijklmopqrtu" "de"

EDIT: Vai pats kļūdījos neizlasīju ka bez paroles rolleyes.gif

neaizmirsti iekš users.ini, kas atrodas tajā pašā direktorijā kur amxx.cfg, uztaisīt sev un saviem draugiem admin tiesības. Izdarīt to var ļoti vienkārši. Piemērs:

"worm" "gignrulz" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"

ko tas viss nozīmē?

* "worm" (spēlētāja niks)

* "gignrulz" (parole, kuru norāda ar setinfo palīdzību)

* "abcdefghijklmnopqrstu" (tiesības, skaties users.ini faila augšdaļā, tur viss rakstīts)

* "a" (pieejas līmenis, norādi "a" ja ir niks, vai "ab" ja ir klans, tad nepiederoši nevarēs izmantot šos nikus/klanus)

Link to comment
Share on other sites

neaizmirsti iekš users.ini, kas atrodas tajā pašā direktorijā kur amxx.cfg, uztaisīt sev un saviem draugiem admin tiesības. Izdarīt to var ļoti vienkārši. Piemērs:

"worm" "gignrulz" "abcdefghijklmnopqrstu" "a"

ko tas viss nozīmē?

    * "worm" (spēlētāja niks)

    * "gignrulz" (parole, kuru norāda ar setinfo palīdzību)

    * "abcdefghijklmnopqrstu" (tiesības, skaties users.ini faila augšdaļā, tur viss rakstīts)

    * "a" (pieejas līmenis, norādi "a" ja ir niks, vai "ab" ja ir klans, tad nepiederoši nevarēs izmantot šos nikus/klanus)

arī fakts! wink.gif

EDIT: mans 1500 posts naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...