Jump to content
GIGN Forum

macho


vecis2k7
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tici man ar tevi es nekad irc nerunaatu , jo vienk tu degrade visus cilveekus kas tev ir apkaart =) turpini taalaak labi maaciities , varbuut kadreiz vareesi pat masiinu nopirkt , pardodot visu savas gimenes iedziivi ka tu to dari jau

ali degradē cilvēkus? Nez, visus sakarīgos cilvēkus, kurus pazīstu un kuri ir satikuši ali, viņiem par viņu ir sakāms tikai tas labākais. Un es viņu uzskatu par daudz gudrāku, sakarīgāku un labāku cilvēku nekā tu kādreiz spēsi būt.

Savukārt tu ar normālu urlas attieksmi automātiski degradē visu 10m rādiusā (kad ierunājies tad attālums palielinās, nekad vēl nebiju juties tik neērti kā toreiz ar tevi braucot trolejbusā, kad tu pa visu autiņu stāstīji kā viena no foršākajām skolotājām (manā uztverē) ir pilnīga dura. Nu ko es varu pateikt, tādi kā tu viņai nepatīk)

P.S.

PAR KO MĒS TE RUNĀJAM? smile.gif topiks taču saucās macho smile.gif

p.p.s

cik ilgi tu vēl te mētāsi tukšus draudus? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Hivuci , man nav pat tevi jaapaziist , lai tavs draugu profils , un pirmaas 3 lpp no shiis sarunas noraadiitu , cik dziljaa nesaskanjaa pats ar sevi esi un kaadus suudus sev un draugiem sastraadaajis . Alnis .

Drosh ka meichaam Esiiti imponee tas ka tu nevem un braukaa pa vaaveri , tu reaali rubii , ka esi gandriiz 0 .

Ceru ka labosies !

Prieciigi

Buchas

PS . Un beidz te tieleeties , tevi driizaak pashu apdirst un piesist vajadzeetu . Alnis .

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

pie taa ka juus peec kadam 2-3 dienam vareesiet ieraudziit foruma worma seju ar dazhiem defektiem

oo jaa. Tu jau mums esi tas lielais izsiteejs.. drizak uzmanies, ka pats kadu dienu neatrauj pa feisu shitaa visiem dirshot virsuu.. Jo neiedomaajies, ka Tu mums te esi tas varonis kuram neviens nedirsiis savadak piedraudesi iedot pa galvu.. Nee chaliit taa nebuus! Vismaz ar mani gan nee. wink.gif

Vsp man uz tevi nav nekas.. es tevi pat dzivee nepazistu, bet redzu pec vardiem, ka Tu neesi dizhi attistijies.. Un uzmanies, ka pats kadreiz neuzraujies uz kaada nopietnaka feisa... Palasot man dazus tavus postus man liekas, ka Tu esi normals chalis.. Bet palasot nakoshos liekas, ka Tu esi 13 gadiga berna prataa un nekad vairak neattistisies.. Vsp es ten uzdrukaaju kkadu sviestu, bet taa ir kautcik patiesa.. Labi es tagad busu tas gudrakais nr.2 aiz samuraja kurs paklusees.. ceru, ka mums vel kads pievienosies kamer sheti vairs nebus lohu kas posto un teema bus sleegta. biggrin.gif Njaa ^^ biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ali degradē cilvēkus? Nez, visus sakarīgos cilvēkus, kurus pazīstu un kuri ir satikuši ali, viņiem par viņu ir sakāms tikai tas labākais. Un es viņu uzskatu par daudz gudrāku, sakarīgāku un labāku cilvēku nekā tu kādreiz spēsi būt.

Savukārt tu ar normālu urlas attieksmi automātiski degradē visu 10m rādiusā (kad ierunājies tad attālums palielinās, nekad vēl nebiju juties tik neērti kā toreiz ar tevi braucot trolejbusā, kad tu pa visu autiņu stāstīji kā viena no foršākajām skolotājām (manā uztverē) ir pilnīga dura. Nu ko es varu pateikt, tādi kā tu viņai nepatīk)

P.S.

PAR KO MĒS TE RUNĀJAM? smile.gif topiks taču saucās macho smile.gif

p.p.s

cik ilgi tu vēl te mētāsi tukšus draudus? smile.gif

neesi nekad iedomaajies ka katrs verte skolotaajas savaa uztveree , vai arii tu domaa ja tu domaa ka vinja ir kruta, tad visiem parejiem arii taa jaadoomaa

Link to comment
Share on other sites

neesi nekad iedomaajies ka katrs verte skolotaajas savaa uztveree , vai arii tu domaa ja tu domaa ka vinja ir kruta, tad visiem parejiem arii taa jaadoomaa

Es kaut ko pretēju pateicu? Vai varbūt apgalvoju, ka manas domas = visu domas?

Link to comment
Share on other sites

vislabakais ka pie visa vainigs vienmer esmu es cool2.gif nu lai jau taa buutu, es gan kopsh vakardienas vispar neesmu forumaa liidis un neko dariijis smile.gif labi, atziistu.. mammu varbut nevajadzeja iesaistiit, njemu savus vaardus atpakalj, jo man arii nepatiktu ja manu mammu nodirstu, atvaino mazais, ok thumbsup.gif

visadaa zinjaa pietaupiishu kakja chupas uz balkona, in case ja tu iegrieziisies ciemos un buusi badaa...

Link to comment
Share on other sites

vislabakais ka pie visa vainigs vienmer esmu es cool2.gif nu lai jau taa buutu, es gan kopsh vakardienas vispar neesmu forumaa liidis un neko dariijis smile.gif labi, atziistu.. mammu varbut nevajadzeja iesaistiit, njemu savus vaardus atpakalj, jo man arii nepatiktu ja manu mammu nodirstu, atvaino mazais, ok thumbsup.gif

visadaa zinjaa pietaupiishu kakja chupas uz balkona, in case ja tu iegrieziisies ciemos un buusi badaa...

^^ nebiju gaidijis to no tevis , domaaju ka tu pateiksi kaut ko brauc shurp man vienalga , bet ja tu atvainojies un pietam dari to publiski , tad tiesham viss ko es tev esu shajaa topica pateicis ir bezjedziigs , vismaz tu pieraadiji to ka maaki atvainoties par lietam ko nevajadzeetu aizskart

Link to comment
Share on other sites

atvaino, bet es vienkarshi neesmu tik dumjsh kaa tu, kas vienigais ko maak dariit ir vicinaat kulakus

tici man es neesu no tiem cilveekies kas grib vislaik iet un kauties , es izmantoju duures tikai peedeeja stadija kad citu neko nevar izmantot...

Link to comment
Share on other sites

^^ nebiju gaidijis to no tevis , domaaju ka tu pateiksi kaut ko brauc shurp man vienalga , bet ja tu atvainojies un pietam dari to publiski , tad tiesham viss ko es tev esu shajaa topica pateicis ir bezjedziigs , vismaz tu pieraadiji to ka maaki atvainoties par lietam ko nevajadzeetu aizskart

varbūt tagad ir tava kārta atvainoties?

Link to comment
Share on other sites

atvaino, bet es vienkarshi neesmu tik dumjsh kaa tu, kas vienigais ko maak dariit ir vicinaat kulakus

vicināt kulakus? viņš? lmfao.gif

p.s.

kas attiecas uz to pēdējo stadiju, kad tu kaujies, pēc tā kā tu te runāji stipri izklausījās, k a tu no sākuma kaujies un tad domā (ko tu protams gribētu, bet esi pārāk mīksts)

Link to comment
Share on other sites

ev, nu, klau, džeki, kas pa lietu? asinis nebūs?! domājiet šo topiku skatās kādi 25 cilvēki vienkārši tāpat - viņi grib kaut ko sagaidīt!

nē šoreiz uzvarējis esmu es, visi iztiksim bez vardarbības un tas ir pats galvenais

miera nesējs samurays atkal ir izglābis pasauli 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

taa kaa alvis ir peerkama dirsa un par imunitati izdariitu ko vinjam prasiitu, tad visticamak arii ja buutu asinis, tad tur butu viens sitiens un smadzenes uz asfalta  1d71.jpg vai ne alvi?  smile.gif

es gan domāju, ka alwim ir daudz kas cits darāms, nevis sist kādu, kas nav vienā svara kategorijā!

Link to comment
Share on other sites

nja, briinumainaa kaartaa paspeeju izlasiit visu kas te sarakstiits. hive, tu esi ideaals piemeers tam kaads izskataas cilveeks, kuram smadzenju vietaa ir skaidas [tipa vinnijs puuks]. ko esmu paspeejis saprast:

1) tu esi mazs, melns un nekam nederiigs kretiins, un tieshi taapeec, lai sev pieraadiitu preteejo tagad centies kaadam uzlikt kaut ko uz galvas. tu man kaut kaa baigi atgaadini forshos biezo beerninjus, kuri ir taa izlutinaati, ka vinju krutums vinjiem lien pa visiem galiem aaraa. tu padomaa logjiski - kas tu esi? tu neesi nekas, mazs, siiks perdelis, kursh dziivee ir sasniedzis vien to, ka vinjam ir bagaati vecaaki [kuri kaadrreiz arii nomirs un tad tu vareesi lasiit pudeles], straadaa narvesenaa, bljaudams kaa maza meitene leekaa pa smiltiim un dirsh virsuu visiem, kuri tev shkjiet sliktaaki par tevi pashu. un tagad saliidzini sevi ar tiem, kuriem tu te lec virsuu...

2) ak tad worms ir miikstais, worms ir taads, worms ir shitaads... a visp kaada tev jopt dalja kaads ir worms? tu pats tipa esi baigais kachaks? tieshi tu tajaas forshajaas bildees savaa superiigajaa draugiem.lv profilaa izskaties peec mazas meitenes, vieniigi tu esi mazliet negliitaaks par mazaam meiteneem... atradies ahuunais izsiteejs, vnk psc. un par to onaanismu... ja jau piemineeji sho teemu, aciimredzot tev pasham ir kkaada veida probleemas ar to, ko? wormam ir simpaatiska draudzene, diezzin vai vinjam vajadzeetu dariit ko taadu, kaut gan ar onaanismu nodarbojas lielaakaa dalja pasaules viirieshu, taa ka tas uzbrauciens liecina tikai par to, ka tu nespeej izdomaat neko orgjinaalaaku par diiflauto 'tu drochii'.

3) omg, tev aizskaara mammiiti ko? nu tad aizej paraudi spilvenaa. ja tu to nespeej saprast, tad paskaidroshu - tas nebija domaats kaa uzbrauciens vinjai. pie tam neviens neko taadu nebuutu teicis, ja tu ar savu gudro dirshanu nebuutu pats uzprasiijies. aizej labaak paseedi stuuriitii, attiisties mazliet... slimnieks confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...