Jump to content
GIGN Forum

macho


vecis2k7
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tauta grib asinis!!!

smiliez.de_1591.gif 

smiliez.de_2021.gif

Eu CISTA!!! LABAIS RR! smile.gif

Karoche 3 raundi!

hivemind vs worm

un pec tam 3 raundi

hivemind vs macho

Cinja notiek boksa kluba pec boksa noteikumiem un ar brunam vai ari rigas parka freestyle! To izvelas macho vai worms!

Un viss tiek filmets!

Un ja uzvar hivemind tad vinam atvainojas un vins dabu unban, bet ja macho worms, tad hivemind die!

Un visu safilmeto ieliksim seit un bus reali kruttaa! tas bus labais video! smile.gif

Beefy

p.s. lieku 25Ls macho maca - hivemind vs macho!

p.s.s. itka topiks pret macho, bet taka uzdirsi ari wormam, tad ari pret vinju tev tagad jaatbild!

p.s.s.s. aizliegts lietot tabletes prims macha (amfiks, steroidi, u.t.t.)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Hivem!nd, man tew ir jautājums. Ja jau tu katru mēnesi nodzer 80ls, kapēc gan tu vienkārši nevari samaksāt 10 ls par bana noņemšanu un viss?! confused.gif

Tu lasiit maaki ? Pameegjini veelreiz paarlasiit shitaas 6 lapas, tad varbuut sapratiisi, ka taadiem daunjiem kaa hive, unban nekad nebuus.

Link to comment
Share on other sites

Publiska iebiedēšana, cik dod par tādu? Man nav latviešu kanālu, bet es skatos pietiekami daudz krievijas kriminālziņas 2-5 gadi? biggrin.gif

Tiešām tas viss var beigties bēdīgie un abas puses nožēlos. Manuprāt, labākais variants ir aizlokot topiku un miers, jo reāli šitā ir bezsakarīga diršanas. Aceros kaut ko tāda veidā es dirsos, un protams tad man dēva vārnas? A kas tad dos moderātoriem vārnas, tādiem kā ali, neviens, tas tač savējais, es jau nerunāju par veci2k7, kāda jēga viņam dot, tad jau nebūs ar ko padirsties thumbsup.gif

P.S netērējat savu laiku un aizlokojiet topik

set viss ir jauki liidz tam briidim kad kaspars izdomaaja gudri uzdirst manai maate, redzeesim ko vinjs teiks kad es vinju satikshu

Link to comment
Share on other sites

Hivem!nd, man tew ir jautājums. Ja jau tu katru mēnesi nodzer 80ls, kapēc gan tu vienkārši nevari samaksāt 10 ls par bana noņemšanu un viss?! confused.gif

es sev unban negribu man ir pohuj reali par banu, vienk tagad worms ir reali ieberzies uz saviem vardiem

Link to comment
Share on other sites

set viss ir jauki liidz tam briidim kad kaspars izdomaaja gudri uzdirst manai maate, redzeesim ko vinjs teiks kad es vinju satikshu

kaspar dirsa tev ir sad.gif hivucis brauks ciemos un sitiis pa gurkji , mans ieteikums iesleedzies majas , nekur neej un nelaid nevienu ieksha smile.gif

Link to comment
Share on other sites

to es sagaidiishu , luugums kasparam esi maajas lai nav jaateere laiks un jabrauc vairaakas rezies pie tevis

hive beidz tēlot klaunu, tas nemaz neizskatās pēc tevis...

Link to comment
Share on other sites

tagad izveerte situaciju ko tu dariitu ja tev pateiktu ka nodraazta ir tava mamma , tici vai nee bet par shiem vardiem cilveeks atbildees

vispār mani šādi teksti neietekmē, esmu cilvēks bez jūtām...

bet vai ir vērts tagad te iesaistīt visu GIGN komjunitiju, tas jums ar kasparu jānokārto privāti

Link to comment
Share on other sites

set viss ir jauki liidz tam briidim kad kaspars izdomaaja gudri uzdirst manai maate, redzeesim ko vinjs teiks kad es vinju satikshu

opā. Tu ar mammu kopā pie viņa ciemos brauksi?

I can imagine it now. "Mammu, jā, šitas bija tas sliktais kas tā izrunājās. Jā. Parādi viņam, mammu, parādi viņam VELNU!!"

p.s.

hivemind, ja tu tiešām grasies būt tik muļķīgs un fiziski iespaidot wormu, tad bezjebkādas draudu pieskaņas varu pavēstīt tev, ka priekš tevis tas beigsies daudz sliktāk, jo worms ir tāds nedaudz maita pēc dabas un tāds cilvēks, kas ātri nepiedod smile.gif

p.p.s.

varbūt pat varēsim sarīkot konkursu "Kuram pirmajam beigsies zobi?" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vinjs mani publiski apkaunoja dr.lv , tagad vinjs tiks publiski apkaunots savaa foruma kur vinjs teelo veci

ar vien jauni pierādījumi... ja tā ir taisnība tad publiskais fuj wormam cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

opā. Tu ar mammu kopā pie viņa ciemos brauksi?

I can imagine it now. "Mammu, jā, šitas bija tas sliktais kas tā izrunājās. Jā. Parādi viņam, mammu, parādi viņam VELNU!!"

p.s.

hivemind, ja tu tiešām grasies būt tik muļķīgs un fiziski iespaidot wormu, tad bezjebkādas draudu pieskaņas varu pavēstīt tev, ka priekš tevis tas beigsies daudz sliktāk, jo worms ir tāds nedaudz maita pēc dabas un tāds cilvēks, kas ātri nepiedod smile.gif

p.p.s.

varbūt pat varēsim sarīkot konkursu "Kuram pirmajam beigsies zobi?" smile.gif

macho tu nezini mani , man ir reali pohuj kas vinjs ir , vai kaa vinjs maak kauties, bet zinu to ka es atbildi paraada nepalikshu vinjam

Link to comment
Share on other sites

macho tu nezini mani , man ir reali pohuj kas vinjs ir , vai kaa vinjs maak kauties, bet zinu to ka es atbildi paraada nepalikshu vinjam

nu tad apsaukā arī viņa mammu u nuzraksti kaut ko par viņu draugos un būsiet kviti, kaušanās nav atrisinājums, es neciešu kautiņus mad.gif

Link to comment
Share on other sites

intriga aug... cilvēki saspringti gaida, kas būs tālāk, bet visvairāk visus irda jautājums - kur un kad?! visi grib redzēt gadsimta cīņu!!!

vispār mani tas sāk atgādināt visus tos nigerus - no ārpuses bezjūtīgi un pacieš visus apvainojumus, bet tiklīdz kāds ierunājas par viņa mammu - viss, jokiem beigas un viņš vairs nekad to nepiedos!

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

intriga aug... cilvēki saspringti gaida, kas būs tālāk, bet visvairāk visus irda jautājums - kur un kad?! visi grib redzēt gadsimta cīņu!!!

elikā 1vs1 uz 10ls tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tad apsaukā arī viņa mammu u nuzraksti kaut ko par viņu draugos un būsiet kviti, kaušanās nav atrisinājums, es neciešu kautiņus mad.gif

tik zemu var nokrist tikai cilveeks kas seezh pie datora un onanne 20x diena kaa worms.. lai kaut ko teiktu par cita cilveeka mammu, diemzheel ir jaievero lietas uz kuram nedriikst dirst vai runaat , un sii ir viena no taam lietam , sheit vinjs atbildees fiziski kaa persona

Link to comment
Share on other sites

vispār mani tas sāk atgādināt visus tos nigerus - no ārpuses bezjūtīgi un pacieš visus apvainojumus, bet tiklīdz kāds ierunājas par viņa mammu - viss, jokiem beigas un viņš vairs nekad to nepiedos!

laikam esmu pieskaitāms pie taviem nigeriem. man ar dzļi po*, ja man brauc virsū - it īpaši i-netā. bet ja aizskar ģimeni - tad līdz asinīm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...