Jump to content
GIGN Forum

K-kāds Gļuks Ar Acc..


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

tip, vienā serverī man uzlikts acc, viņš man iekopēja lūk šo, kas man liek saprast, ka ir uzlicis : <?BloodyFire?>? "HoLLow^LiFe" "parole" "bcdeij" "a"... bet lieta tāda, ka es ejot serverī ievadu setinfo.. tip viss čiki.. bet acc nav. un tad viņš man uz vēlviena nika lika, tas pats.. nu karoče ahujenā mistika. gribēju zināt, mož kādam, kas līdzīgs ir bijis, un kas varētu būt pa vainu...

?

EDIT: es bez setinfo ievadīšanas tieku serverī, kas liecina, itkā, par to, ka nav acc uzlikts.

Link to comment
Share on other sites

A tu vari paskaidrot kas <?BloodyFire?>? tas ir????  blink.gif

tas ir cilvēks, kas man acc deva, tas ir kopētns no mIRC. ā, un 10% warn level tu u dumbass.

EDIT: kāds prieks bija viņam iedzīt pēdējo naglu zārkā! ban 4 life, motherfucker.

Link to comment
Share on other sites

nu, lol, viņš tik daunisku postu ielika, ka te warn vnk prasās!!!!!!!!!! samuray, kā var rasties šāds jautājums? tip, es viņam tagad teikšu, nu tu tak zini, to tu BloodyFire, nu tas 4tus admins galvenais. nezini? aa nu, dziivo Ogree, ja...

lol, es lieku warn atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

nu, lol, viņš tik daunisku postu ielika, ka te warn vnk prasās!!!!!!!!!! samuray, kā var rasties šāds jautājums? tip, es viņam tagad teikšu, nu tu tak zini, to tu BloodyFire, nu tas 4tus admins galvenais. nezini? aa nu, dziivo Ogree, ja...

lol, es lieku warn atpakaļ.

tu nevari iedomāties, ka viņš varbūt pat nezin, kas ir MIRC?

ja viņš kaut ko stulbu būtu uzrakstījis tīšām, bet vai jāsoda par to, ka viņš grib uzzināt kaut ko jaunu?

es vispār domāju, ka viņš nejautāja par to niku, bet gan par tiem klučiem! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tu nevari iedomāties, ka viņš varbūt pat nezin, kas ir MIRC?

ja viņš kaut ko stulbu būtu uzrakstījis tīšām, bet vai jāsoda par to, ka viņš grib uzzināt kaut ko jaunu?

es vispār domāju, ka viņš nejautāja par to niku, bet gan par tiem klučiem! wink.gif

kuru tas kasa. stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

kuru tas kasa. stfu.gif

esiet tolerantāki pret cilvēkiem kas nepārzin visu tik labi kā jūs. Ko zin, varbūt tāds vispār forumu nav lietojis un pēc paskaidrojuma viņš visu sapratīs.

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

esiet tolerantāki pret cilvēkiem kas nepārzin visu tik labi kā jūs. Ko zin, varbūt tāds vispār forumu nav lietojis un pēc paskaidrojuma viņš visu sapratīs.

thumbsup.gif

šitais te ir padzīvojis pietiekoši ilgi... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...