Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

nEZinu par tām progām, vnk lieto notepad vai edit plus, kgan domāju, ka Tu ar tām nemācēsi rīkoties, nezinu, pašam jātaisa, vari ņemt MS Frontpage, nezinu, kas tas par mēslu, bet liela daļa "janie" ar to taisa (vismaz mēģina). Hostēšana? Jā Tu vari uzlikt webserveri uz sava datora un turēt tur webu, vai lagos, vai nē, tas ir atkarīgs no tava datora un neta, vai pavilks.

Link to comment
Share on other sites

Personīgi es, lietoju MX DW un MS FP (protams arī photoshop) un tīri labi tieku galā, bet kautkā es vairāk strādāju ar MS FP (Microsoft Front Page), nezinu kapēc.. varbūt liekas ērtāks vai vieglāks... (nu, bet tev pašam jādomā ar ko strādāt.. smile.gif ).. Ā ak jā.. Front Page neatpazīst PHP kodus.. smile.gif (un php kodus rakstu uz PHP editoru..)

Link to comment
Share on other sites

Personīgi es, lietoju MX DW un MS FP (protams arī photoshop) un tīri labi tieku galā, bet kautkā es vairāk strādāju ar MS FP (Microsoft Front Page), nezinu kapēc.. varbūt liekas ērtāks vai vieglāks... (nu, bet tev pašam jādomā ar ko strādāt.. smile.gif ).. Ā ak jā.. Front Page neatpazīst PHP kodus.. smile.gif (un php kodus rakstu uz PHP editoru..)

nu lapi piemeeram es uz sava pc neliksu,kur tad lai to webu sataisiitu ieliek?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...