Jump to content
GIGN Forum

Mu Servers


W1nkys
 Share

Recommended Posts

kaaa var izveidot mu serveri?! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

tnx...

Link to comment
Share on other sites

Tici man serveri labak netaisit nu ja ram ir zem 1 GB =]] vnk dators nepanesiis

Vinam noteikti ir PC-100 vai 133 RAM, tapec 2GB sanaak loti leeti.

Bet ja nopietni: DDR-400 nav paaraak daargs, kaut gan par paaris dolaariem/latiem vairaak var dabuut daudz labaaku, DDR2-800 RAMu...

Link to comment
Share on other sites

Un arī ja taisa mu serveri, tad noteikti ir jāuzliek arī aizsardzība, lai serverī nehako un nenohako pašu serveri. Piemēram: Sygate Firewall Pro ir laba priekš aizsardzības.. Jo tici man hakeri serverī sarodas ātri. Piemēram tādi kas hako status, itemus. Un tas pats sygate aizsargā arī pret pašu datora hakošanu. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ak dies.

Dzelži nav galvenie.

Ja tev ir 512 rams un 10 mb/s i-nets , serveri strādas ka smerets.

Bet ja tev būs 1 gb rams un 1mb/s i-nets , varēsi izēst anusu! smile.gif

Arī procesors ir ļoti svarīgs.. Apmēram tā. Ja gribi normāli uzturēt serveri bez lagiem.. Tad vaidzīgs vismaz šāds pc:

Ram: 1gb

Procesors: 2.4 Ghz

Video karte: Priekš servera turēšanas nav svarīgi. Var būt pat 16mb. Vienīgi tad pašam spēlējot lagos. smile.gif

Nets: Vismaz 3mb/sec. :

Link to comment
Share on other sites

nu vispar serverim video der ari 2mb jo tas ir serveris un lai pats speletu vaig citu kasti lai lieki nenoslogotu to, ta tik dazi gudrisi doma ka bus servs un tures visu.. neies krasta

es teiktu ta ja nav shtuks ieguldit piki projekta tad nav nemaz ko domat par serveri ka tadu, jo tadu botisku serveru ir pilna dirsa..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...