Jump to content
GIGN Forum

A Good Post


sulik
 Share

Recommended Posts

gribas jusu viedoklus, ka var uztaisiit kartigu postu shaja foruma. protams man pasham ir teorija kura tika izstradata skatoties un lasot postus sheit tapec piedavashu savu versiju tai metodei ka top patiesi labs posts kuru nu nekaadigi nevar nepamaniit un ignoret. un taa:

1. eliits avatars. nu vispar, visa posta veiksme ir ieklauta avatara izvele. plikas vecenes piesaista uzmanibu, ta ka iesaku izveleties ar lielakiem pupiem un resnaku pakalju. vel avatars izskatiisies vienkarshi c00l, ja taja bus ievietota kada jociga bilde, piemeram, sheit var maniit lelju zakjiti ar attiecigo dzimumlocekli, kas protams ir rulligi, smiekligi un vispar valda (starpcitu ja tu doma priecaties par to ka piemineju tavu avataru sheit, tad nedari jel ta.. patiesiiba ir tada ka es par tevi vienkarshi SMEJOS). un nedrikstam aizmirst to ka nevajag nekada gadijuma paskatiites cik liela ir bilde avatara lai varetu uzlikt attiecigo izmeru tam.. ka neka izstiepts vai saspiests avatars rulee

2. krasainais teksts. sheit vel tas nav tik populari, bet visadvancetakos forumos (a la 4tus) krasu parpilniibi vienkarshi valda. padomajiet, cik stiliigi izskatas resns ar lieliem burtiem uzrakstiits teksts asinjaini sarkana krasa tipa "tu smirdi" a? ko? tik eliiti izskatas uz citu fona kad tavs teksts atshkjiras pec krasas neka citu teksti. uzreiz izcelj tavu butiibu un ari tavas problemas ar sabiedribu.

3. neaizmirsiisim arii visvaiiraaak verteeto un patiesi asins stindzinosho trisburtu savienojumu ka "PLZ". oiiii. vechi ar shiem var iegrabties taa.. tik daudz atsauksmes buus. (es jau protams nesaku neko par atsauksmju labumu, bet nu) ir vesela formula ka var mo "plzzz" tekstiem ieguut vertibas koeficientu jusu postam - "plzzz" skaits/ vardu skaits posta = vertibas koeficient. lieki teikt ka jo vairak jums ir to "plzz" jo augstaks ir koeficients. un arii nak bonusi klaat par katru "z" burtu kursh naak klaat orighinalajam "plz" savienojumam!! taka piestradajiet.. varbut jusu iq celsies no ta ka risinasiet tos koeficientus.

4. komplimenti adminiem. sheit es domaju profinju shaja joma netrukst. kur nepaskaties visur var atrast kadu, kursh savu postu piepildiis ar banaliem komentariem no kuriem ta vien gribas ka mekleet maisinju. dazhreiz pat viena nepietiek.

5. un ka nobeigumu varetu minet vel smailijus (pazistiet tadus?) tie ir visi tie smaidinji kadus var tik ievietot iekshaa. sheit nudien vaig izmantot visu savu izteli un izdomu lai no pilniiiga bezsakara uztaisiit VEEL LIELAAKU bezsakaru. un jo vairaak jo labaak. es tik briinos kapec jus vel neesat izdomajushi smailijus likt stabinja? kapec rindinja vislaik liekat.. tas tachu nav tik stiligi un uzskatami ka butu stabinja. (pameghiniet jel kadreiz ta floodot forumu tad muzhibu to neredzesiet) galvenais lai ir vairaak reciigu un kustiigu smaidinju un protams galvenais nemaz necensties saprast ko isti kursh nozimee.

tanu butu apmeram viss ko es varu atcereties uz doto briidi. ir tomer vels un driz jau jaceljas uz darbu. cerams ka kadam bus gaishaks prats un vinsh palidzes man atrast tos trukstoshos ingridientus kartiigam un labam postam. jel paldies par uzmaniibu!

Link to comment
Share on other sites

es tik briinos kapec jus vel neesat izdomajushi smailijus likt stabinja? kapec rindinja vislaik liekat.. tas tachu nav tik stiligi un uzskatami ka butu stabinja.

aaahahahaha laugh.gif

laba formula - kas pac labaakais - ka tieshaam daudz to pilda smil.gif

(TOCHNA manas domas par tiem "plzzzz" smil.gif

(btw defaultais smil.gif smailijs tagad konkreeti SUUKAA)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...