Jump to content
GIGN Forum

Piidariiii Bleeee !


bencik
 Share

Recommended Posts

Dj Aligator nav viens no vadoshajiem pasaules elektroniskaas muuzikas diidzhejiem?

Tieshi taa! Aligator varbuut ir (nee - bija) baigais graaveejs Krievijaa un LV, bet nu pasaulee varbuut 100 cilveeki vinju zin! Es to muuziku par house nesauktu! Tas, ko speelee un veido aligator ir tochna KALBASA!

LaRoccaa varbuut arii aligator ir cienjaa, bet taa jau nav latvijas elektroniskaas muuzikas inteligjento tuseetaaju vieta! Prieksh tam ir taadi paziistami klubi, kaa Essential, Nautilus, C1113.

Ja par teemu, ja man buutu 18, tad nu es labaak ietu uz pasaakumu ar shaadu line-up, nekaa uz taadu, kur speeleetu Buuren, Tiesto, van Dyk, jo tie ir palikushi nu tik komerciaali, kaa britnija spiirsa etc. Un shie 3 maakslinieki ir nevis house, nevis techno, bet gan trance paarstaavji. Un ja pa djeelu, tad gan house, gan trance, gan tehno skaitaas elektroniskaas muuzikas paveidi. Un taa visa skaitaas deju muuzika.

Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa! Aligator varbuut ir (nee - bija) baigais graaveejs Krievijaa un LV, bet nu pasaulee varbuut 100 cilveeki vinju zin! Es to muuziku par house nesauktu! Tas, ko speelee un veido aligator ir tochna KALBASA!

LaRoccaa varbuut arii aligator ir cienjaa, bet taa jau nav latvijas elektroniskaas muuzikas inteligjento tuseetaaju vieta! Prieksh tam ir taadi paziistami klubi, kaa Essential, Nautilus, C1113.

Ja par teemu, ja man buutu 18, tad nu es labaak ietu uz pasaakumu ar shaadu line-up, nekaa uz taadu, kur speeleetu Buuren, Tiesto, van Dyk, jo tie ir palikushi nu tik komerciaali, kaa britnija spiirsa etc. Un shie 3 maakslinieki ir nevis house, nevis techno, bet gan trance paarstaavji. Un ja pa djeelu, tad gan house, gan trance, gan tehno skaitaas elektroniskaas muuzikas paveidi. Un taa visa skaitaas deju muuzika.

Da juus veel neesat sapratushi, kad lielakaa dalja iet uz turieni delj shiem maksliniekiem, un man ir pohuuuj komerciaali vai nee, joprojaam taisa labus gabalus, skaties, kas ar britniju notika biggrin.gif

Tie kas ir house fani, ie da kaut vai tur bogdan taran speles, sariisies un kratiisies. Es piem. gribu aiziet un paklausiities pasaules limenja dj, trance hujanse man vienalga taisa vinji labus gabalus un vsjo. Nav vinju nav pasakuma, nav pasakuma, nav lieku naudas terinju, vareshu uz kadu citu konci aziet biggrin.gif

p.s. taads stulbs jautajums tad jau sanaak,kad viss kas ir populaars, un kuru peerk kluust taadi komerciali un neklausaami...

p.p.s. shito izlasiet uzmaniigi. Kapeec cilveki iet uz koncertiem? Jo vinji grib dzivaja dzirdeet dziesmas kuras vinjiem patiik, un kuras zin. (tadi cilveki sastada 80% publikas) parejie ir shiis muzikas piekriteeji. Taatad secinajums, kapeec man iet uz koncertu, kur es nevienu gabalu nezinashu???

Link to comment
Share on other sites

bencik , sorry bet sanaaca iereekt par teviim , sakaraa ar to ka nezinaasi nevienu housa muuzikas gabalu . Necepies , paardod biljeti un ej uz izpildiiti zinaamaam tev dziesmaam .

Saslimis esi ar topu , kaa van Heldens teica shaads line-ups spees iepriecinaat cilveekus , un pat ljoti . Tas ka tu domaaji iet tikai deelj lielajiem top vechiem uz pasaakumu tik noraada ka tev house music nespaarda . ne !

Nu vot , tieshi taapeec nevajag sho pasaakumu smagi nolikt , jo lai kursh ar djs speeleetu , drosh ka nesaprastu .

Noveelu tev jauku kaadu citu konci . ak vo , redzi , shis white sensation nav tik dziesmas un vaardi , bet gan jau pasaulee atziits gaismu un skanju meistardarbs , hops , un she tu neko nevari likt priekshaa , iznjemot dziesmas kuraam zini vaardus .

peace .

protams tevis zheel ka reklaama ir pieviilusi un nav atvedusi reklameetos dj us .

ierubii raagjinju - capital.fm - saulainais brauciens .

Buchas

Link to comment
Share on other sites

Pipar vinsh taads nav vieniigais, bet es jau no pasha saakuma teicu, ka labaak tad jau iekraashu un aizbraukshu uz amsterdamas originaalo SW, nekaa uz latvieshu pakaljdarinajumu. Un starpcitu man arii house iipashi nepiedur - esmu 90% trance addicts.

Link to comment
Share on other sites

Pipar tu iereci par mani, bet diemzheel, par tevi var iereekt neviens vien 4.gif Cik reizes jtev teikt man nekalbasii house , neesmu fans, un jaaa eju uz koncertu deelj cilvekiem, kaa tiesto, van buurens. Bleeed cik reizes atkartot vienu un to pashu, neesmu house fans !!! Protams varat man pieradiit, kad shovs kruts un vispaar tur tak house skaneess vauuuu cik krutaa !!!!Pipar izlasi shito bleee velreiz uzmaniigi, varbuut pieleks !!!Neesmu house fans, pirku bileti lai redzetu dj tiesto utt, par lazershovu es samaksaashuu 3 ls un Go planet ar lazeriishiem pats paspeleejos,un jaa man taa nespaarda house, man liekaas, ja paris postus zemaak to esmu ierakstiijis smiliez.de_2477.gif Tev chista nepielec smiliez.de_2428.gif Un tagad ierecam par tevi, kuram klibo lasiishana shock1.gif

p.s.Sharigan man jau cilveku grupinja savakta, kas plano nakamgad uz Amsterdamu shaut,Pragu vai Belgiju, jo tur spelee iistais line-up, a kaa tu jau teici, uz Latviju atsutiijushi pakaldarinajumu, jo pagaidaam tie, kas spele Latvija nekur citur nav(interesanti, kapeec?)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...