Jump to content
GIGN Forum

Piidariiii Bleeee !


bencik
 Share

Recommended Posts

Es vnk ahujel, kad uzzinaju, kas spelees tajaa programa smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif Es zinu paris cilveku no taa saraksta, blin kur tad tads saukli world leading dance event, ja vinji pat nevar nodroshinat world leading dj... smiliez.de_2428.gif

Tie kas nesaprot par ko es runaju Line-up Latvia... ja paskatamies zemaak Chehija saraksts tikai nedaudz savdaaks... gussa.gif

Pat nejautaashu, kas tad buus pashaa Vacija un Holande koncertos, protams visa blice a blin LAtvija tjipa poh var suutiit 2 sastaavu.

Ja godiigi esmu viilies un savu bileti pardodu, ta k aja kaads ir interesents tad ludzu zinojiet, sakum cena 35 ls...

Link to comment
Share on other sites

lol, bencik, tu gaaaaaaaaaaaaan esi gudrs chalis smile.gif butuu ar mieriigu praatu bez satraukuma uzrakstiijis: "paardodu bileti uz superiigaako pasaakumu kaads Latvijaa jebkad buus noticis SENSEISHEN WAIT, jo pats galiigi netieku - tieshi tanii dienaa lidoju pie drauga uz Angliju! bileti paardodu sameeraa leeti - 35Ls, keriet kameer karsta!" smile.gif a lol tu uztaisi shitaadu antireklaamu tam pasaakumam un veel sanaaks taa, ka neviens nenopirks:)

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

macho , tas viss suuds nemaz nav tik vienaads . Personiigi sajuusmina soulfull house , taadi mieriigi , dziljie ritmi . Neticas ka nav house music , kas kaut mazliet neaizrauj , ko tad tu klausies ?

haha, tas no manas puses bija tik tāds jociņš.

tas ko es klausos aptuveni var noprast pēc manas jaunās foršās paraksta bildes smile.gif Kas attiecas uz hausu etc šitu, tad, ja GTA:SA nebūtu hausa radiostacijas ar Hansu, tad es viņu vispār neklausītos. A tagad, man patīk citēt hansu "iz zēr enī mjūzik eksept haus? Ai daaubt it" laugh.gif tāds labais čalis. btw ja kādam ir tā radio dziesmas padodiet plz ziņu - tajā oficiālajā diskā ar gta:sa radio muzonu tā radiostacija nebija.

bet lielākā daļa, kas skanēs tajā baltajā sensācijā ir manām ausīm totāli netīkama mūzika.

Link to comment
Share on other sites

vo, ja atbrauktu Miss Kittin uz Latviju (ja vinja veel vispaar rukaa), tad es gan jau aizietu, bet kopumaa shii muuzika kaut kaa nepiesaista.

P.S. aaa, veel forsh elektroniskaas muuzikas (house/trans vai kas tur) izpildiitaajs ir Dj Aligator. zheel, ka vinjsh nebuus sensaacijaa sad.gif

Link to comment
Share on other sites

macho Tie nava kadi LORDI?Es jau nemaz nezin kadi vinji bez maskam izskatas 31.gif

vispār es jau uzrakstīju kā viņus sauc.

šaringan, tad sejas izteiksme nav tik dusmīga, drīzāk žēlabainu sāpju un mokošu ciešanu pilna smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vo, ja atbrauktu Miss Kittin uz Latviju (ja vinja veel vispaar rukaa), tad es gan jau aizietu, bet kopumaa shii muuzika kaut kaa nepiesaista.

P.S. aaa, veel forsh elektroniskaas muuzikas (house/trans vai kas tur) izpildiitaajs ir Dj Aligator. zheel, ka vinjsh nebuus sensaacijaa sad.gif

cieniijamais dr.pain .. tas dj aligators man liekas tik loti izplatiijies ir tikai latvijaa..

tu kaut jebkuraa torrneta ieej un uzraksti electro house tu tur 5reizes labaakus gabalus dabuusi

me arii techno dance electronic (trance neparak) klausos un dj aligator es iesleegt negribu jo tur kkads breds..

nu bet ka kuram gaime.. uzskatu ka tu neparzini izpildiitajus un dziesmas 6im stilam vai kka ta .. nu bet nevaru buut parliecinaats..

mazs offtopics sorry wink.gif

evil6.gif

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Karoch visiem gudrajiem runaatajiem !!!

1. Man pohuj par to antireklaamu, taapat taas biletes panems, daaaaaaaaaaaa.....

Slowik ja tu zinatu shi pasakuma popularitaati taa nerakstiitu biggrin.giftongue.gif

2.Par to, kad gribu dzirdeet labakos dj, jaaaaaa bleee gribu redzeet un dzirdeet vinjus, neesmu tik liels house fans lai ietu tikai house klausiities, man kaut kaa tas house nav kaa dziiviba...

3.Par to shovu.... 35 ls tikai par shovu maksaat, aha ej tu dir.. Pipar es bileti perkot sanemu solijumu un reklamas - best world dj, un man poh , tad nafig vinjiem taisiit taadu pasakumu, ja nevar solijumus tureet dry.gif

p.s. Un visiem , kas te veel talaak meginas kaut ko braukt augumaa par to, kad tur tak shovs kruts, house skanees !!!!

Ja uz sho pasaakumu ietu tikai house fani, zaale buutu pustuksha !!!, bet iet arii cilveki, kam gribas paklausiities taadus cilvekus ka dj tiesto, buurenu atb, heldenu, deep dish, carl cox. Luuk shie ir parasti cilveki, kuri nestaigaa pa klubiem un sarijushies nelekaa pa zaali.

Link to comment
Share on other sites

cieniijamais dr.pain .. tas dj aligators man liekas tik loti izplatiijies ir tikai latvijaa..

tu kaut jebkuraa torrneta ieej un uzraksti electro house tu tur 5reizes labaakus gabalus dabuusi

me arii techno dance electronic (trance neparak) klausos un dj aligator es iesleegt negribu jo tur kkads breds..

nu bet ka kuram gaime.. uzskatu ka tu neparzini izpildiitajus un dziesmas 6im stilam vai kka ta .. nu bet nevaru buut parliecinaats..

mazs offtopics sorry  wink.gif

evil6.gif

blood! tas, ko tu veelies pateikt, ka Dj Aligator nav viens no vadoshajiem pasaules elektroniskaas muuzikas diidzhejiem? Suudiigi! Vienkaarsi es jau no mazotnes klausos roku (atceros, kaa 6 gadu vecumaa noklausiijos pirmo Deep Purple plati - tas bija tik skaisti). Bet tad man vienreiz viens klasesbiedrs (Andzha) piegaaja klaat un teica "eu, pidinj! roks ir miris, jaaklausaas ir house un trans! vai arii mees vairs nevareesim buut draugi!" Es gribeeju veeljoprojaam buut ar vinju draugos, jo mees bijaam draugi jau no 1aas klasiites - kopaa gaajaam eest saldeejumu peec skolas un rukaat kompiishus. Vienreiz gan senchi man aizmirsa man iedot kabatas naudu, taapeec Andzha tajaa dienaa nebija mans draugs un mani piekaava (es vinjam piedevu, jo vinjsh bija mansdraugs), bet tas nekas - vismaz turpmaak atcereejos paprasiit senchiem naudu, ja vinji aizmirsa man iedot. Nu tad nu es aizgaaju uz Latgaliiti (lielaako un labaako daavanu veikalu Riigaa), piegaaju pie viena muuzikas stenda un teicu, ka man vajag kaadu forshu house un trans izpildiitaaju. Paardeveejs teica, ka tikko tieshi ienaacis labaakais pasaules Dj - Dj Aligator. Man shis vaards bija nepaziistams, bet, taa kaa izklausiijaas taads forshi agresiivs, tad nopirku vinju. Pie reizes paardeveejs mani pierunaaja iegaadaaties arii Dj Aligator kreklinju, kaa arii forshas teninjbikses (jo taadas valkaajot visi). Taa kaa Andzha arii neesaaja treninjbikses (ar 3 sviitraam!!! jhatka.gifjhatka.gif), tad izdomaaju, ka man arii jaanjem ciet. Naakamajaa dienaa es aizgaaju uz skolu un paraadiiju Andzham savus pirkumus un iedevu paklausiities Dj Aligator. Vinjam taadas kasetes nebija, taapeec es vinjam vinju aizdevu ar visu pleijeri (pleijeri un kaseti vairs neesmu redzeejis, jo Andzha teica, ka vinjsh nejaushi pazaudeeja, bet es vinjam piedevu, jo mees bijaam draugi). Aaaa, veel bija stulbi, ka naakamajaa dienaa fizkultuuras laikaa kaads no mana skapiisha nozaga manu jauno kreklinju un trenuuzenes. Naacaas iet uz maajaam treninjteerpaa. Liels bija mans paarsteiguums, kad naakamajaa dienaa Andzha ieradaas ar tikko nopirktu kreklu (taadu pashu kaa man) un trenuuzeneem (arii taadaam kaa man). Tas mani prieceeja, jo sapratu, ka nopeerkot taadas shmotkas biju traapiijis desmitniekaa. Mazliet gan beedaajos, jo man vairs taadu nebija. Taa nu mees dziivojaamies pa skolu liidz vienu dienu, kad Andzha nebija skolaa, skolotaaja pateica, ka vinjsh ir ielikts mazgadigo kolonijaa un ka visos zagshanas gadiijumos, kas notika skolaa ir vainojams vinjsh (es tam neticeeju). Taa nu pagaaja mans house & trans klausiishanaas periods, un es atkal pieveersos rokam. Lieki teikt, ka vairs Andzhu neesmu redzeejis, bet dazhreiz veco, labo laiku vaardaa uzlieku Dj Aligator - Blow my whistle (House mix).

Piiiiis

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...