Jump to content
GIGN Forum

Mobiilais


Champions!
 Share

Kads tev mobilais  

46 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

laugh.gif aii pastastiishu savu mobiilo staastu nosaaakuma man bija (apmeeram pirms 3 gadiem) alcatel one ... view. Liela kaka jau bija, bet es jau to nepirku. Tad man uzdaavinaaja siemens c45, kas man bija nepilnu pusgadu, kad es savu telefonu uz britinju samainiiju pret masas (pret kautkaadu alcatel), tad ka pa nelaimi es maasas telefonu padirsu un vinja savaaca maneejo ( ko vinjai veelaak autobusaaa izzaga), pec ta laika man ir bijushi tikai veci suudi, kaa tas primais alcatel e.c Tikai tagad atkal samainiijos ar

maasu un staigaaju ar 3310. zaban.gif .

btw ceru savaakt no teeta samsung x100, gan jau labaaks par nokiu buus, tikai jaatkodee sad.gif

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif man bija (apmeeram pirms 3 gadiem) alcatel one ... view. Liela kaka jau bija, bet es jau to nepirku.

nedirs, nu jau gandriiz 2 gadi buus kops nopirku alcatel ot 512. Un joprojaam i nedomaaju mainiit, jo straadaaa viss perfekti, ir grafika, polifonija, un wapsz... un ir mazaaks pat par dazu labu jauno mobilo.

1 x varat mineet kur nospieda uz alcatel tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Man laikam vieniigajam 3330 tongue.gif Jau tresho gadu turaas, ja neskaita ka suudiigi var dzirdeet un ekraans chakareejas. Nedomaaju mainiit tuvaakajaa laijaa, bet nu protams ka gribeetos jaunu nokkeli ar MMS ; GPRS ; MP3 ; FM radio un visaam paareejaam ekstraam.

Es arii atdziistu tikai nokiju

Link to comment
Share on other sites

man samsungs sad.gif

Kaapeec sadface...

SAmsung norm. firma , bet atkariiba kaads telefons.

nu vienkaarshi jurko nezinigi par visiem shiis firmas mobiilajiem telefoniem apgalvo ka vinji ir kakas tas zheel jo man taa liidz shim neliekas

Edited by stumbrs
Link to comment
Share on other sites

man samsungs sad.gif

Kaapeec sadface...

SAmsung norm. firma , bet atkariiba kaads telefons.

nu vienkaarshi jurko nezinigi par visiem shiis firmas mobiilajiem telefoniem apgalvo ka vinji ir kakas tas zheel jo man taa liidz shim nelikeas

Man prieks, ka mainiiji savu viedokli peec manis teiktaa tongue.gif4.gif (P.S. to es izsecinaaju no "zheel jo man taa liidz shim nelikeas" ,taatad tagad saprati to, ja tongue.gifwink.gif4.gif)

Link to comment
Share on other sites

Nevar buut ar internetyu , ej galiigi , man arii...nu ejam maukaas...

LOOL..

wh1te-line tu saac reali smirdeet, ko tu vinjam vislaik piesienies, domaa, ka atradis kadu, kas veel nav pratinjaa tik daudz pienjeemies un nemaak savas domas skaidri izteikt, Tu uzreiz vinjam vari braukt augumaa ? Domaaju, ka nee ! aa, un ja macho pateiktu, ka vinjam ir mobiilais ar i-netu tu vinjam arii ta brauktu augumaa ? Domaaju, ka nee ? Jo redz, vinsh ta4 ir admins, un tu domaa, ka vinjam ir gruuti izdariit: 047.gif . I don't think so !

aaa, un tu domaa, ka tie tavi "joki" ir baigi smiekliigi

I'dont think so!

poust scriptum i'm writting a smiliez.de_2523.gif

aa, es izveidoju shito voti, lai uzzinaatu, kaadus telefonus Juus lietojat, nevis..... violent1.gif

Edited by Champions!
Link to comment
Share on other sites

Pilniigi piekriitu Championam... Kaada jeega apsaukaat to kas nesaprot vai nemaak izteikties. Bet ja mees padomaajam varbuut tu agraak ar biji taads, un varbuut esi gaajis to pashu celju... to mees nezinaam, taapeec luudzu,luudz padomaa par to...

Edited by KEDA*
Link to comment
Share on other sites

nee nee nokje jau ir un paliek nokje ko lai saka man ir bijushi 4 mob tel. un pagaidaam no tiem labakais ir bijis NOKIA 3310 tas jau laikam ar ir standarta modelis bet tagad jaasaak pierast pie Nokia 2100 smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...