Jump to content
GIGN Forum

Antivirusi


Gordon
 Share

Kādu antivirusu programmu izmanto?  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kaspersky > avast fo` sho !

Neesmu lietojis AVG, bet drošvien nācies, jo avast ir dirsā izbesijis ar savu idiotisko pašdarbību.

Kaspersky sākuši ļoti plaši blacklistot neorģinālos CD Keyus, so tas vairs nespīd sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaspersky un jusu dators nokupes!!!!!!!

Avast is da best of da best!

kaspersky avastam ieliek ....

taka man te nestaasti .. evil6.gif

iesaku kaspersky vai nod32 bet mazlietinj vairaak liecos uz kaspersky... jajajaaaa evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Bija 1 brīdis, kad dzīvoju arī aiz nod32 jo reāli sargāja normāli un vismazāk rija resursus, kas uz mana švakā kompīša ir vitāli svarīgi smile.gif

A tagad. Outpost firewall un viss, vairāk neko nevajag smile.gif Bet tā - nod32 > all other.

Kasperski un pandu jau nu toč uz kārtīgu anti, par LIELU resursu noēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Man nesen vel bija AVG Antiviruss.. Bet es vinu aatri vien izdzesu, jo vins failos kur nebija nekadu virusu uzradija, ka taads ir. Un tadejaadi tos failus antiviruss nelava palaist.. Vispar avg ir baigais shits.. Es vinu sen unninstaleeju.

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

man NAT + kaut kāds firewālis tajā iekšā un uz PC atrodas vairs tikai NOD32 (kurš netraucē spēlēt CS un netraucē busteri + ļoti labi ķer visādus aizdomīgus failus kurus caur web var dabūt)

agrāk lietoju ZoneAlarm Security Suite bet pēc tam NOD32 + Windows Firewall (uzreiz ātrdarbība uzlabojās) un tad kad dabuju NAT tad arī windozes firewāli izrubiju nafig.

NOD32 paņem kādus 10Mb RAM un miers (ZoneAlarm ņēma kādus 80 Mb)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Symantec & Check Point Integrity Client! Clientu gan parasti slēdzu laukā 1. @cs pings 150 2. arī pc biš lēnāks! pa 8. mēnešiem datorā ir iemetušies 2 trojani un 1 linkbots(stulbā maita, bļe naļauj dzīvot visu laiku, met savas stulbās reklāmas kad eju kādā serverī) - diemžēl nemāku atbrīvoties no viņiem! :(

pee. es. Antivīrusi izmaksāja 10Ls(caur paziņām)

Link to comment
Share on other sites

Es teikšu tā....manam PC ir jau kādu pusgadu McAfee......

Vēl nevienu vīrusu neēsmu redzējis.....Mani tas apmierina...

Dro6vien ka būs jāizvēlas jauns, tad jau būs jāpaskatās uz Avast...

Pēc šiten daudz komentāriem, liekas ka tas varētu būt baigi labs.. XD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...