Jump to content
GIGN Forum

Sprādziens Pie 3. Vidusskolas


macho
 Share

Recommended Posts

shamie koda 4 stāva atejā smile.gif

yay.gif

Es runāju ar meiteni, kura 210. kabinetā tobrīd bija smile.gif Viņa teica, ka nu nodrebējis jau esot normāli, bet viņi ir paši pirmie iznesušies no klases, tā ka it kā nekas pārāk traģisks smile.gif

A 4. stāvā jau labu laiku ir tikai meiteņu ateja. Puišu tualetes vietā ir liels grāmatu skapis.

Link to comment
Share on other sites

Feini es paty nezināju ka caur GIGN.lv var uzzināt daudz ātrāk neka citur es tā arī nezinātu kas notika ja vien nebūtu gigniešu. respekt tie kas pastāstīja daudz labāk nekā caur TVNET smile.gif

THX 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Pasteidzies pirms manis.

Sprādziens notika ap 10:15, kad skolas bistro nogranda sprādziens, kurā sprāga gāzes balons vai plīts (īsti nezinu). Tajā brīdī visiem vēl bija stundas. Pirmajā brīdī likās, ka kāds izbombijis logu, pēc sekundes bija normāls bāziens kopā ar zemestrīci un sarkanu gaismu. Pieskrējām pie loga un ieraudzījām dūmu mākoni, kas cēlās no bistro virtuves. Skolā "esot atskanējis trauksmes signāls", kuru šoka momentā neviens nedzirdēja. Sākās RUSH pa C tuneli līdz galvenajai izejai, pie kuras bija milzīgs pūlis. Skola vienos dūmos. Izmaucām ārā, kur jau stāvēja kāds pus tūkstotis cilvēku, un tad es atcerējos, ka jaka vēl gardarobē stāv. Bez ilgas domāšanas maucu uz pagrabu, kurš viss bija dūmos, un no griestiem lija ūdens. Dūmi normāli koda acīs un kaklā. Paķēru jaku, un skrienot ārā ieraudzīju izbombīto sienu. Tālāk pa rezerves izeju ārā (beidzot izmantoju).

Talāk učenes sāka izkliedēt pūli, un mēs devāmies kaut kur pasēdēt. Sākumā man bija liels prieks par šo katastrofu, bet pēc tam, kad es padzirdēju par bojā gājušajiem, prieks pazuda confused.gif. Tikko ievēlos mājās.

EDIT: Atliek vien padomāt kā mums ir paveicies, ka ir tikai 2 bojā gājušie. Ja tas viss būtu noticis stundu vēlāk, kad mums skolā ir garais starpbrīdis, tad upuru skaitu varētu pareizināt ar 10.

Vislabāk man patika skolas dežurants, kuram, pēc manām domām, šādos gadijumos ir jaattaisa galvenā ieeja līdz galam vaļā nevis tikai viena puse. Iedomājaties, ka 1000 cilvēku mēģina tikt ārā no skolas vienā laika brīdi, bet vaļā ir tikai 1 durvis, pa kurām var iziet vienlaicīgi, maksimāli 2 cilvēki (ar spiešanos un grūstīšanos).

Tikai nezinu kā ar rītdienu. Vai būs jāiet vai nē, jo es padzirdēju, ka būšot jāiet. Kaut gan es nezinu kā skola nodrošinās tīrību un gatavību mācību darbam!

Sīkākai informācijai skatieties LNT vai LTV1 ziņas.

psc 6itaadi spraadzieni skolss

Balla paliek shock1.gif

Link to comment
Share on other sites

Feini es paty nezināju ka caur GIGN.lv var uzzināt daudz ātrāk neka citur es tā arī nezinātu kas notika ja vien nebūtu gigniešu. respekt tie kas pastāstīja daudz labāk nekā caur TVNET  smile.gif

THX 4.gif

maybe gign forumu atkal parādīs LNT Ziņās, tikai šoreiz nedaudz "pozitīvākā" sakarā.

p.s. MAMMU, ES MĪLU TEVI!

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt kgan es mācos citā skolā, bet par sprādzienu es uzzināju ātrāk nekā dažs labs 3-vsk skolas skolnieks biggrin.gif Sākumā, kad zvanīja man, tad arī visu pareizi pateica, ka skolas ēdnīca esot kabūm, un arī tie bojā gājušie.

Varu derēt, tagad saimā lems atkal par kkādiem ugunsdrošības noteikumiem u.t.t pa skolām es domāju, tagad staigās pārbaudes u.t.t.

Un jā, par tām jakām, tas tiktiešām ir dīvaini, kad pats skolas diriķis ir teicis, lai dodās tām pakaļ...

3-vsk itkā sanāk ~ 2x nedēļā iegriezties, pie Augustānes un Šeiferas, šamējai šodien uzreiz pēc BŪM uzrakstīju sms, kas jums tur noticis, bet tā neatbildēja..

P.S cash^ kad tad gign's rādīts pa ELENTĒ?

Link to comment
Share on other sites

smile.gif

ES JOPROJĀM LIETOJU NARKOTIKAS. TAS IR FORŠI. VISIEM IESAKU. VISA NAUDA AIZIET MOCĪTĪ!!

p.s.

extazy, ātrāk diez vai. Blakus skolai jau nestāvēju, ka tik ātri uzzināju, tvnetā izlasīju. Delfos bija nedaudz vēlāk bet vismaz ar bildēm. (apollo arī bija bildes)

Link to comment
Share on other sites

P.S cash^ kad tad gign's rādīts pa ELENTĒ?

sakarā ar snufa pārdošanu.. (bet to šeit visi cenšas aizmirst smile.gif )

macho, šeit varēja iegūt infu, ko citur tu neizlasītu..

edit: naziic, par diriķi un jakām labāk neizbazūnēt, ka nesanāk vēl čalim k-kādi sūdi..

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

A vaita kādreiz ir arī parādīts? Bet pa tēmu būtu forši atrasties tajā kabeta kurā varēja sajust lielākos grūdienus! dry.gif

Man liekas, ka daudz foršāk būtu atrasties to divu mirušo sieviešu vietā, va ne!?

Link to comment
Share on other sites

p.s.

extazy, ātrāk diez vai. Blakus skolai jau nestāvēju, ka tik ātri uzzināju, tvnetā izlasīju. Delfos bija nedaudz vēlāk bet vismaz ar bildēm. (apollo arī bija bildes)

Nu tu varbūt jā ātrāk bet kā es smiliez.de_2428.gif nelasu tur delfi,apollo,TVNET etc. vairāk GIGN.lv thumbsup.gif

es esmu aprobežots zinu citi teiks ka es esmu smiliez.de_2125.gif bet man p*x

Link to comment
Share on other sites

Nu skatos Jums tur toč ir paveicies,jo ja butu garais starpbridis,tad kafe butu pilna un tad jau nu toč nebutu patikami wacko.gif Bus vakara Ziņas jaiečolē!

Var pat teikt "Dzimuši laimes kreklā"

Link to comment
Share on other sites

Kādam nav tas video par to snufu>

pidinj, ko tu reec? ali peec taa video raadiishanas forumaa vispaar nav bijis, iespeejams, aizbraucis dziivot uz citu valsti, kameer viss noklust vai sliktaakajaa gadiijumaa jau atseezh sroku.

ali, mums tevis pietruukst!

Var pat teikt "Dzimuši laimes kreklā"

jaa, bljadj visi dzimushi laimes kreklinos, vienkaarshi Dievs to nepielaava, kas neskaidrs?

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

pidinj, ko tu reec? ali peec taa video raadiishanas forumaa vispaar nav bijis, iespeejams, aizbraucis dziivot uz citu valsti, kameer viss noklust vai sliktaakajaa gadiijumaa jau atseezh sroku.

ali, mums tevis pietruukst!

A kas tad šis???? ^Ali^ User's local time Mar 26 2007, 15:31 blink.gif

Link to comment
Share on other sites

džeki, jūs kautko jaucat, jo es biju uz Austriju aizbraucis iepirkt jaunu partiju ar šņaucamo tabaku cool2.gif

PIE MANIS VAR DABŪT VISA VEIDA NARKOTIKAS

p.s runājot par policiju,miliciju,pogainajiem, tad tie bija atbraukuši( nezinu kā atrada mani) un uzlika sodu 200ls upset.gif Bet takā mani ieņēmumi dienā ir ~ 1000 ls, tad es viņiem tagad piķoju mazliet kapeikas, lai liek mani mierā .

Link to comment
Share on other sites

Labi pietiks ar aspraatibam, ir notikusi nelaime, kas nenotiek katru dienu, un ir bojagajushie, kads te sakars vispaar snufa, butu kada no taam 2 sievieteem jusu muteriite nesmietos te par to cik forshi buutu atrasties vinju vietaa. Zinu, kad tas varbuut taads joks, bet iedomajieties sevi to radinieku lomaa....

Es domaju esam uzzinajushi visu, kas kaa notika video arii apskatijushies...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...