Jump to content
GIGN Forum

Ebay.com


cilveeks
 Share

Recommended Posts

sveiki. gribeetos mazliet uzzinaat kaa iisti straadaa ebay un attieciigi nopirkt kaadas shmotkas.

preciizaak, varbuut vareetu sarunat ar kaadu kas tur vissu rubii un saprot ka pasuutiis man vienu lietu un attieciigi peectam par starpnieciibu kaadus 10ls samaksaat. ir kaads kas rubii to shtelli??

interesee man shii lieta. :

http://cgi.ebay.com/New-Luxury-unisex-Mens...1QQcmdZViewItem

cik apmeeram vinja vareetu maksaat liidz terminja beigaam un kaadaa veidaa man pasuutiit vinju?

Link to comment
Share on other sites

cash buutu labi, jo man veel 2 chomi vismaz suutiis, atrodi tik kaa pasuutiit un nosponsoreesim shipingu smile.gif

man liekas, ka bīfijs no ebaya ir k-ko sūtījis

krch kāds no gigna ir ar ebayu ņēmies, tik neatceros kurš..

Atzīstaties !

Link to comment
Share on other sites

daži lv džeki ir speciāli izveidojuši lapu un uzņēmumu, kas ar to nodarbojas. viņi specializējas tieši ebay problēmās.

http://www.bay.lv/

palasi un paskaties, kā tur ir.

strādā arī izmaksu kalkulātors un forumā vari palasīt un painteresēties par infu

edit: sadaļā palīgs es pats iepazinos ar ebay lietošanu un visu pārējo

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

Ta ir.. vari caur mani to sudu sarunat! OMG - tads pakaldarinajums... 4.gifD gio gio arm* ani! biggrin.gif

Vai tad tirgu nevar nopirkt lidzigus pakaldarinajumus? LOL! biggrin.gif

vel 2vas dienas un 8h lidz izsoles beigam paliukusas (beidzas 3sdien pl 5cos vakara).

Karoce raksti man Pm. es tev nosutisu bankas kontu kura tev vajadzes 2vu dienu laika iemaksat 30$. es rekinu sipings 10$ + josta 10$ + pakalpojums 10$. Ja tas suds paliks dargaks par 20$, tad es par vinu nebidosu un naudu tev atdosu atpakal!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Beef, tad caur tevīm var kaut ko teorētiski sarunāt par kādas mantas pasūtīšano no ebaya?

Caur mani var ari praktiski sarunat! wink.gif Suti tikai pm. Protams - es panemsu nelielu interest rati UN bus javienojas par risku. Piemeram - sitas kinietis, kas tirgo tas viltotas DG jostas - vina risks ir samera augsts, jo vins izskatas jauns pardevejs, bet soreiz es risku panemsu uz sevi, jo summa nav liela - 20$.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

beef, neaizmirsti par muitas nodokli thumbsup.gif es shitaa pastaa samaksaju veel 25ls pa virsu, kad suutiiju inzhektorus no ASV 20.gif

ar asv ir savadak! wink.gif Piedevam ari no asv var nemaksat nodoklus, ja visu pareizi izdara! Karoce - ir pieredze! wink.gif Esmu sutijis amartinus un ir bijis ka jamaksa 30Ls un esmu piesavies un sarunajis un nav bijis jamaksa ari par dargakiem itemiem!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

ar asv ir savadak! wink.gif Piedevam ari no asv var nemaksat nodoklus, ja visu pareizi izdara! Karoce - ir pieredze! wink.gif Esmu sutijis amartinus un ir bijis ka jamaksa 30Ls un esmu piesavies un sarunajis un nav bijis jamaksa ari par dargakiem itemiem!

Beefy

Ja viņi no "ārpasaules" ienāk ES, tad jāatmuito enivei. Vienīgais, ja tiem aitemiem ir kāda pieturvieta, piemēram, Vācijā, kur shipping kompānija tos atmuito, ieliek savā stokā un tad sūta tālāk tev, tad droši vien prece tiek atmuitota Vācijā un uz Latviju nāk bez muitas nodevas, bet maksu par atmuitošanu piestādīs shipping kompānija šā vai tā. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā pirms kaut ko pirkt, par papildmaksām labāk pajautāt pašam pārdevējam. Parasti viņi ir ļoti atsaucīgi un atbild īsā laikā.

sveiki. gribeetos mazliet uzzinaat kaa iisti straadaa ebay un attieciigi nopirkt kaadas shmotkas.

preciizaak, varbuut vareetu sarunat ar kaadu kas tur vissu rubii un saprot ka pasuutiis man vienu lietu un attieciigi peectam par starpnieciibu kaadus 10ls samaksaat. ir kaads kas rubii to shtelli??

interesee man shii lieta. :

http://cgi.ebay.com/New-Luxury-unisex-Mens...1QQcmdZViewItem

cik apmeeram vinja vareetu maksaat liidz terminja beigaam un kaadaa veidaa man pasuutiit vinju?

Link to comment
Share on other sites

baksojat man njemshu 7ls par transaction smile.gif

es nemu 10$! wink.gif tas ir 5.3Ls! wink.gif Biifijs joprojam sanak letak! wink.gif

ar atmuitosanu ir ta, ka nav jamaksa nodokli, ja items ir letaks par 50$ un ja tu sanem mazak ka 3 itema vienibas. Ari ir svariga izveleta piegades kompanija. Piemeram, ar usps ir 10x mazak cakara ka ar ems. Tadel, ja suta no asv, tad ir reali jaspeiz, lai dzeki suta ar usps. Protams, kina usps neeksiste (usps - united states postal services).

Beefy

Link to comment
Share on other sites

ja būs kādas problēmas, no tevis prasīs, kas un kā.

Ja bus kadas problemas, tad es atdosu naudu. Busu zaudejis kadus 20$. Ja nebus problemas, tad busu nopelnijis 10$. Manuprat diezgan godigi.

Bet sitas dzeks tapatas neko nepirks... 1) vinam nav naudas un 2) vinu sajusminaja cena 7.99$, bet kad pieliek klat pakalpojumu un sipingu, tad cena vairs nav tik sajusminosa!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...