Jump to content
GIGN Forum

Lūdzu Lūdzu Palīdziet Man.


mex
 Share

Recommended Posts

Man ir neliela ķibele ar jauno PC. Ir tāda lieta, kad es ieslēdzu savu PC tad es varu spēlēt spēles, rukāt cs, laists serverus, sēdēt netā un darīt da jebko. Bet pēc aptuveni minūtēm piecām mans PC uzņem apgriezienus (karo4 sāk domāt ar katru min ātrāk līdzīgi kā ar speed haku) bet prikols tāds ka man uz mana pc speed hack nawa.

----------

mans pc:

procesors (AMD Athlon64 Dual Core3.8GHz)

mātes plate (ASUS M2NPV-MX)

operatīvā atmiņa (GOODRAM 1GB DDR PC3200 DDR400)

cietais disks (Samsung SATA-II 400GB HD400LJ 7200rpm/8mb)

video karte (PCI-E Club3D RADEON X1300 256MB GDDR2 64Bits)

----------

Nedaudz iebraucu iepriekšējā posstā. Man šķiet ka tas ir kautkas līdzīgs. Tur bija runa dzesētājiem, man ir 4

----------

Lūdzu palīdziet ! Esmu prasījis ļoti daudziem cilvēkiem bet nekā. Varbūt ir te kāds kas zin kas pa vainu un kā to novērst.

P.S. Daudzi saka ka tas ir labi, bet nava gan tas labi, visas spēles sāk lagot un paātrināties ar katru min. Ieslēdzot kādu serveri, atlikušai laiks paiet baigi ātri.

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

Man ir neliela ķibele ar jauno PC. Ir tāda lieta, kad es ieslēdzu savu PC tad es varu spēlēt spēles, rukāt cs, laists serverus, sēdēt netā un darīt da jebko. Bet pēc aptuveni minūtēm piecām mans PC uzņem apgriezienus (karo4 sāk domāt ar katru min ātrāk līdzīgi kā ar speed haku) bet prikols tāds ka man uz mana pc speed hack nawa.

----------

mans pc:

procesors (AMD Athlon64 Dual Core3.8GHz)

mātes plate (ASUS M2NPV-MX)

operatīvā atmiņa (GOODRAM 1GB DDR PC3200 DDR400)

cietais disks (Samsung SATA-II 400GB HD400LJ 7200rpm/8mb)

video karte (PCI-E Club3D RADEON X1300 256MB GDDR2 64Bits)

----------

Nedaudz iebraucu iepriekšējā posstā. Man šķiet ka tas ir kautkas līdzīgs. Tur bija runa dzesētājiem, man ir 4

----------

Lūdzu palīdziet ! Esmu prasījis ļoti daudziem cilvēkiem bet nekā. Varbūt ir te kāds kas zin kas pa vainu un kā to novērst.

P.S. Daudzi saka ka tas ir labi, bet nava gan tas labi, visas spēles sāk lagot un paātrināties ar katru min. Ieslēdzot kādu serveri, atlikušai laiks paiet baigi ātri.

tev ne speedhack bet saak raustiities.. zinu me tas pats.. es jau prasiiju .. bet redzka neatrada atbildi!!!

Link to comment
Share on other sites

procesors (AMD Athlon64 Dual Core3.8GHz)
šis varētu būt pie vainas, cik ir dzirdēts, tad ir gadījumi, kad ar dual core proci, kompis sagrib ātrāk darboties, pameklē googlē atbildi. Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Jā nejēga no mēness

un starp citu tiko es parakājos un izdarīju vēl šo un to un tagad mana problēma ir pazudusi smile.gif Tātad eu "Adik" ja tu ar gribi tikt no šitās problēmas vaļā tad noķer mani skye - marcitisybzb

Link to comment
Share on other sites

un starp citu tiko es parakājos un izdarīju vēl šo un to un tagad mana problēma ir pazudusi smile.gif Tātad eu "Adik" ja tu ar gribi tikt no šitās problēmas vaļā tad noķer mani skye - marcitisybzb

kas tā ir tik slepena informācija, ka nevari pateikt forumā, lai nebūtu vēl šādi topiki?

Link to comment
Share on other sites

Kaut vai. Nedomāju ka kuram katram ir šāda problēm bet nu labi.

-------------------------------

Lūkojās tie kuriem ir šāda problēma !

Sākšu ar to ka tev ir jāieiet šeit un tu novelc tādu progu kā 'AMD Dual-Core Optimizer' tā ir pati pirmā downloadu stabiņā.

Kad esi novilcis tad nāksies arī ieinstalēt !!!

UZMANĪBU! - Tev obligāti būs pēc instalācijas jāpārrestartē savs kompis.

Pēc pārrestartēšanas vajadzētu strādāt kā parastam AMD (nu vismaz man tā strādā).

Tas laikam arī viss. Ja nekas neizdodas ie4eko mani skaipā - marcitisybzb

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...