Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

vakar novilku kautkaadu programmu speed up my internet !!!

novilku ieinsteleeju , prasija restarteer PC ,, taa arii dariiju..

kad PC atkaal iesledzas man interneta atrums pamazinaajaas 7 reizas !! proti man neta atrums bija down virzienaa 2MB bet tagad 300Kb

kas par lietu ???? man gign.lv lapu ver vala pa 1 min.. draugiem.lv 2 min ... google.lv vispaar neatver!! noskrien kautkaadi erori!!

P.S. piemeram es rakstu adresi google.lv man vinsh kaadas 5 min pameklee un tad ADRESS BAR vietaa ir nevis google.lv bet gan

http://apps.webservicehost.com/apps/epa/ep...882&s=google.lv

JA kaads zin kaa shito izlabot PLZ paliidziet !!!!

P.S. man ir arii otrs pc !! man ir arii wireles roters nju karo4 tam datoram viss ok !!! nekaada neta paleninaajums taatad vaina ir kompii sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ari tapat bija pirms nedelam divam,tikai es neko nevilku nost,bet uzkeru ka tas ir viruss,uzspiedu alt+ctrl+delete un tur bija kkads neredzets xxxxxxx.exe tipa automatiski iesledzas,un ik pec laika mainaas virusa nosaukums,(es vnk vinu izsledzu tongue.gif)

Link to comment
Share on other sites

viens ieteikums - START/Help and Suport/System restore !!!!!

system restore baigais sūds...kad ieinstalē vindowsu pirmais ko pēc draiveru ielādes izdaru noslēdzu viņu nos jo zinu kad nekādas sūda progas nekačāšu.....ja izmanto system restore tas ir var teikt tas pats kā parinstalēt windowsu.....ja pats nemāki tad pasauci kādu gudrāku čomu lai saliek visu uz cietā diska otras daļas un ielike windowsu..tādejādi nekas nebūs pakāst vienīgi kas ir uz c: disku...ja ir sadalīts 2 daļās protams

Link to comment
Share on other sites

Man ari tapat bija pirms nedelam divam,tikai es neko nevilku nost,bet uzkeru ka tas ir viruss,uzspiedu alt+ctrl+delete un tur bija kkads neredzets xxxxxxx.exe tipa automatiski iesledzas,un ik pec laika mainaas virusa nosaukums,(es vnk vinu izsledzu tongue.gif)

Sadali hdd patiicijaas un paarinstelee windu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...