Jump to content
GIGN Forum

Pirts


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

SR, tavā stāstiņā bija tik daudz ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdas so es tev silti iesaku paņemt privātstundas pie kāda gramaturga. izlasīju tavu stāstiņu 2x un vienalga nespēju visu saprast

savu vētraino pagātni jums te nestāstīsu biggrin.gif, bet..

manas skolas (R3V) 9. klase tev smagi iekabina.. nenormāli bieži visi kopistiski pēc stundām dzer, pīpē visa klase, nodarbojas ar grupņikiem & vienā tusā džeks (baigais saldumiņš) visu acu priekšā uz flīzēm paņēma meiteni (nevainīgu)

p.s. žēl (??), ka es vairs neeju 9. klasē

OMG vini ir slimi? Tas takad skaitas normali vai stiligi? 36.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OMG vini ir slimi? Tas takad skaitas normali vai stiligi? 36.gif

Beefy

a vot tu to pasaki man..

kad šito klausījos man arī bišk žoklis atkārās (un pārņēma skaudība biggrin.gif )

jā, bīfij, mūsu laikos gan bija savādāk.. tā jaunatne galīgi dulla palikusies

Link to comment
Share on other sites

NJA, nau jau tur nekaa no 2 l snabja un 10 purniem , viena businja panjemam 0,7 hektoru un 0,7 kazna4u nu vo izdzeeru kkur 0,5 aizgaju mentiem uz loga padirsu un gaju uz klubu izkodu 2 alinjus un puutu paar luupu xP

Smalki aprakstiits pasaakums . Kur ta taadus pasaakumus riiko ? Dikti veelos padirst un puust !

Link to comment
Share on other sites

hehe.

------------------------

Tātad prikols tāds.

Savācamies vienā 5 diena ~2 gadi atpakaļ.

2 Stāvu māja.

~40 cilvēki.

~40 litri šmigas ( Alus )

~10 Litri šmigas ( LB )

~30 Zeni.

~10 Čiksītes ( No kurām labi ja 3 bija cērtamas )

Viss sākas ar simpsonu skatīšanos.

Kamēr es ar jubilāru un vēl vienu čali , 15 minūtes jau 2 Litri LB bijām izpēruši.

Protams KOMA tika sasniegta nemanot.

OK , pasēžam pabazarējam , visi uzvelkas uz 2 stāvu.

Mūzika , iekšā , pokers uz ižģērbšanos aizet. Viss kā normāla tusā.

viena čiksa jau paspējusi milzu DILDO dabūt vāvere.

Bet notiek pēkšņš pavērsiens.

Pie mājas piebrauc zaļš auto mobīlis.

Visi domā tas ir īpašnieka Sencis.

Visi skrien pa māju kliekdami "Sencis mājas , mūziku āra , šnabi paslēp. ( alus bija pohuj )"

Kr4 izrādas tie bija menti. ( Bļe labi ka es biju piepele )

muahahahha. Starp mums visiem bija tikai viens čalis kam 18.

kr4 , viņš ateicās uzņemt atbildību. Tad nu kur un kā katrs muka , citi tomātu siltumnīcas. ( kur lielāka daļa pavadīja nakti 4.gif )

Es kā kings novēmies guļu 2 stāva gulta. ( Pa to laiku menti dzen visus lejā )

Pienāk 1 ments pie gultās kurā gulēju , izvelk "lukturi" un sāk spidinat.

bļe domāju čo za fak. izbāžu galvu , skatos zaļā krāsa p1mp1s stāv un meklē vai kāds nav paslēpies.

BĻE UN BIJA TĀDS MUDAKS KA PALAIDA MANI GARĀM!! 18.gif

Tad tas čalis kuram bija 18 , stāv āra pie mentu mašīnas , gaida kad vedīs uz iecirkni. A prikols , menti iekšā , tas āra stāv bulkas tusē.

kr4 , viens čalis izskrien āra , un saka lai mūk , tas kā daunis būdams , saka nekur neies , beigās viņi tur laukā , kaut kādi 5 purni sakāvas 4.gif un aizveda visus 5 uz iecirkni. 4.gif

Es pa to laiku , dabūjis sev čiksu daru ģēlas.

No rīta piecēlos ar šausmīgam galvas sāpem , un asiņainu gultu , jo redz tai kucei mēneš reizes sākas. 20.gif

GL.

Link to comment
Share on other sites

Shads pasakums buutu forsh, ja notiktu kaut kur laukos, kur nevienam netrauce pielejies, atluuzti piecelies un tuseejies taalaak. Normaalas vecenes nevis kaut kaadas kuram tik pisties gribaas....

P.s. LB kamoon ka to suudu var iedabuut ieksha!!!

Link to comment
Share on other sites

Shads pasakums buutu forsh, ja notiktu kaut kur laukos, kur nevienam netrauce pielejies, atluuzti piecelies un tuseejies taalaak. Normaalas vecenes nevis kaut kaadas kuram tik pisties gribaas....

P.s. LB kamoon ka to suudu var iedabuut ieksha!!!

vaniļas cool2.gif

Ja grib , visu var.

Tur tā lieta ka čikšites nebija.

Visas kaut kur citur vazājas to dien.

Link to comment
Share on other sites

Es parasti pec 2x0,5l MOKAM + 2alinjiem vairs neelpoju! zaban.gif

manam draugam tas pats... 0,5L ALUUUS un gatavs... visu nakti vemstiisies... kadrs laugh.gif nu ja bt man iek6aa daudz lien .. bet pats galimaakais ka pardozeeju vienmeer.. un tas labaakais moments paiet aatri .. un tad seedi i roku pie vedera turi ... i gqaidi kad ies araa vis labais ko tovakar biji apeedis laugh.gifevil6.gif

Link to comment
Share on other sites

manam draugam tas pats... 0,5L ALUUUS un gatavs... visu nakti vemstiisies... kadrs laugh.gif nu ja bt man iek6aa daudz lien .. bet pats galimaakais ka pardozeeju vienmeer.. un tas labaakais moments paiet aatri .. un tad seedi i roku pie vedera turi ... i gqaidi kad ies araa vis labais ko tovakar biji apeedis laugh.gifevil6.gif

Vot piedod, bet tas ir stulbi, prieks kam tad tik daudz jaadzer... Es dzeru taa lai man ir jautri un ja juutu, kad ir par daudz nedzeru, jo kaut kaa nevelk peec tam vemstiities thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Vot piedod, bet tas ir stulbi, prieks kam tad tik daudz jaadzer... Es dzeru taa lai man ir jautri un ja juutu, kad ir par daudz nedzeru, jo kaut kaa nevelk peec tam vemstiities thumbsup.gif

same thumbsup.gif

Tas atkarīgs baigi no cilvēka un kompānijas, itkā cenšos vienmēr, ja jūtu ka sāk griezt un kautkā tā, tad iepauzēju un vēlāk atkal iedzeru, jo jautri n šit jau ir tāpat, a ja pārrauj pāri tai robežai.. Tad ir i bezfilma i pūtiens. Nav kruti. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Es parasti pec 2x0,5l MOKAM + 2alinjiem vairs neelpoju! zaban.gif

Neapbizhojies, bet cik esmu ieveerojis vecenes dzer moku! Es nedzeru moku kopsh reizes kad biju visaadus briinumus salietojies, liidz kameer izdomaaju kad vajag veel kko graadiigu. Kr4 uzprasu duudinjaam, lai iedod moku kr4 iedzeeru un gandriizvai tik pat aatri iznaaca aaraa.. (peec 5min, ne ilgaak..) smiliez.de_2523.gif

ooo un shitas pajols visu paarspiilee, maliekas vinjam shito ir sastaastijis kkaads klasesbiedrinsh kursh domaaja kruto nomeetaat 4.gifD

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Neapbizhojies, bet cik esmu ieveerojis vecenes dzer moku! Es nedzeru moku kopsh reizes kad biju visaadus briinumus salietojies, liidz kameer izdomaaju kad vajag veel kko graadiigu. Kr4 uzprasu duudinjaam, lai iedod moku kr4 iedzeeru un gandriizvai tik pat aatri iznaaca aaraa.. (peec 5min, ne ilgaak..) smiliez.de_2523.gif

ooo un shitas pajols visu paarspiilee, maliekas vinjam shito ir sastaastijis kkaads klasesbiedrinsh kursh domaaja kruto nomeetaat 4.gifD

Nemiiz bundzhaa!es piemeram tev neparmetu,kapec tu valkaa zilus trusjikus,ja apgalvo ka neesi homo! blink.gif Bet nu es vismaz lietoju parbauditas vertibas,un ja partijaa nava MOKAS,tad tas vairs nava partijs! wink.gif Atkariba.lv un pie tam Rigaa,tik viegli to mantu neatradisi,bet nu lab ka neesmu no turienes thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...