Jump to content
GIGN Forum

Sony Vegas 7.0


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Nu taa...Es taisu muuviju tongue.gif Tur ir Video FX (efekti) Man ir filmeets no www.fraps.com...Ja es uzlieku jeb kaadu efektu man vinjsh uzliekas uz 1 gabala tas ir 30-tik un tik ... Kaa es waru to efektu uzlikt tikai uz kaadu 1 sec vai ilgaak ? DOMINO muuvijaa taa bija:: Tad lai DOMINO vai kaads kur6 zina pasaka//Bet nevis k-kadus idootiskus postus taisa...peim.Pameklee google,izmanto aug6aa help utt. smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Man ir Vegas 5.0 ...  dry.gif

Kas man ir ar to TIMELINE ?

viss normali ar tavu timeline ! XD.gif \

* kaa var uzstaisiit paatrinaajumu muuvijam ? -

insert-video envelopes - event velocity

* sry par offtopic, bet sāc lietot VideoMach!

vegasa ira tas pats un vel vairak iespejas protams dazas fii4as ir un paliek tikai video mat4a

spc es palidzet si topika taisitajam bet domu nesapratu un laikam jau atbilde ir atrasta

[EDITED] esmu gatavs palidzet ar moviemaking savaas robezaas jo nesmu tads ka dazs labs protams ka varda nevienu nesaukshu un saja topic vinsh postojis nava

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

viss normali ar tavu timeline ! XD.gif \

* kaa var uzstaisiit paatrinaajumu muuvijam ? -

insert-video envelopes - event velocity

* sry par offtopic, bet sāc lietot VideoMach!

vegasa ira tas pats un vel vairak iespejas protams dazas fii4as ir un paliek tikai video mat4a

spc es palidzet si topika taisitajam bet domu nesapratu un laikam jau atbilde ir atrasta

[EDITED] esmu gatavs palidzet ar moviemaking savaas robezaas jo nesmu tads ka dazs labs protams ka varda nevienu nesaukshu un saja topic vinsh postojis nava

Eu Domino !!

Man nau taa TIMELINE tie divi kubiku kuri regulee to EFEKTA ILGUMU !!!...

TNX par paatrinaajumu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...