Jump to content
GIGN Forum

Ka Uztaisit Cs Serveri!


Recommended Posts

sitajai pamacibai ko uzraxtija worm vajag spe4uku lai uztaisitu! es esmu uzraxtijis daudz vienkarsaku veidu kur nav vajadziigi nekaadi cracki!!! vairak lasiet http://grafitti.ucoz.com/forum

Nevajag tur nekādu spečuku, bet jābūt galvai uzpleciem!

Un ja tu nespēj uztaisīt serveri pēc worm'a sexīgās pamācības, tad galva tev uz pleciem 100% nav!

Link to comment
Share on other sites

isteniba atskiriba ir sameeraa maza!!! redzi hlds update tool ir gandriiz tas pats patch v21(vai ari kaads cits patch) tikai vinju ieinstalee pa taisno no interneta!!!! pietam taa pamaaciiba ko worm uztaisija nav paeikts kaa dabuut valjaa to invaild cd key!!!!/ manaa pamaaciiba nekas taas nav vajadziigs jo viss iet perfekti!!!

Link to comment
Share on other sites

Cik es atceros, tur lejaa zem posta worms pielika failu, lai uzkrackotu swds.dll smiliez.de_2538.gif

tu neko taatad neatceries!!!! lieliem burtiem augsaa bija raxtiits VISPIRMS IZLASIET SO... un tur bija raxtits ka vinju ar to hlwon nevar uzcrackot!!!

Link to comment
Share on other sites

Gribi lai es tev noticu, ka tu to forumu, tip pats esi taisijis ? laugh.gif

lol paskaties uz adresi!!!

ucoz!!!

tas nozziime kad es buuveeju jau no sataisiitaam lietaam!!1

Edited by krisis555
Link to comment
Share on other sites

tev ir tikai saakums no manas pamaaciibas un es vispar par taadu taveejo maajaslapu dzirdu 1.reizi!!! esmu meeginaajis gan kaa worms raxta gan kaa pats izdomaaju un uzmini ko-mans veids man liekas vieglaaks!!!

Link to comment
Share on other sites

Tava pamācība smird tikpat daudz cik tu!

Par forumu vispār nerunāsim. UN teksim tā, tava "netīšā" reklāma smagi smird.

UN ES DOMĀJU, ka tikkai tādi kā superrembo nezin to, ka var nelietot HLDS updatetool, bet uzinstalēt parasto cs.

UN manuprāt visvairāk smird tava latviešu valodas skolotāja!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...