Jump to content
GIGN Forum

Cheats


Kaiba
 Share

Recommended Posts

Esmu k-kur draugos redzeejis ka raksta ka GIGN'aa var mieriigi 4iitot ar k-kaadiem tur hackiem un te ir adrese kur citi tikai pumpee --->www.mirc-scripts.de | Es nez varbuut noderees|aa un mans viens draugs 4iito ar OGC |

smiliez.de_2428.gifbiggrin.gif

Lai tavam draugam veicas

Un iedod linku uz 4itiem OMG PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

To kur raada badboys plzzzz man patiik tie badboyz

un gign 4iito violent1.gifviolent1.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaiba lūdzu esi konkrētāks. Tas ka kaut kur teica neko nenozīmē.

nu kr4 taa...Draugos ir domubiedri un tur nezinu kaa vijnus sauca//Bet tur raxtiija ka tur ir labi 4iiti...Un ,ka busteris vinjus nekjer//(cipa NOT detected cheats)//Nu itkaa wormam vaidzeetu pastiities::Mozh uzlikt taa lai nokjer tos 4eaterus caur BUSTERI || sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu kr4 taa...Draugos ir domubiedri un tur nezinu kaa vijnus sauca//Bet tur raxtiija ka tur ir labi 4iiti...Un ,ka busteris vinjus nekjer//(cipa NOT detected cheats)//Nu itkaa wormam vaidzeetu pastiities::Mozh uzlikt taa lai nokjer tos 4eaterus caur BUSTERI || sad.gif

teorētiski tas protams ir iespējams - paspēlēt gignā ar čītiem kurus busteris neķer. Bet tas nav uz ilgu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz klasesbiedrs teica, ka viņs esot maucis ar čītiem iekš Gign naktī. Zinu vienīgi to, ka tie nebija badboys čīti.

Da ir jau kādi čīti!paņem piemeram vai nu pašus jaunakos vaī arī pašus vecakos,un trulākos un noteikti jau iešmauksi uzspelet,bet screens jau vienalga sķiet tiek paņemts??

Link to comment
Share on other sites

Nu tad paliidzi nobanot - pasaki niku, laiku ar kaadiem chiitiem utt. Un "vaardi mans draugs teica" ir vnk smiekliigi.. Kursh no 14 gadiigiem muljkjiishiem negribees buut kruts "ES RAUJU GIGNAA AR CHIITIEM" znachit smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gifbiggrin.gif

Lai tavam draugam veicas

Un iedod linku uz 4itiem OMG PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

To kur raada badboys plzzzz man patiik tie badboyz

un gign 4iito violent1.gifviolent1.gifsmiliez.de_2551.gif

[1] |Tikai n00bi 4ito| un taapat links jau ir redzams kaibas raxtiitajaa

[2]GIGN ne4iito tu shit.gif taads

Link to comment
Share on other sites

manupraat vinjsh kautko lej, jo peeksnji uzrodas visiem pazinjo ka Gignaa chiito veel iedo chiitu webu ... bet vai gadiijumaa vinjsh pats nav no chiiteriem ka veel publiski pazinjoo webu par taadaam lietaam labaaks buutu PM manuoraat wink.gif

njaa...Kaiba to4na ne4iit0 !!! Es esmu redzeejis kaa vin6 spelee...Daudzi reklamee to adresi lai cheatus velkot dry.gif arii ir k-kadi tur darkcheats vai kaa tur ? HVZ tie domubiedri dahuja aizdirsti <<Aij, bet es jaw neticu ka tur k-kaadi baigi labie hacki taapat visu uzkodiis ||AR SCR!!NIEM naughty.gif CIK LABI ka G!gGnAA ir screeni devil.gif >>

Link to comment
Share on other sites

Vislabāk man patīk tas, ka ja Tu čīto ar čītiem, kurus pat buster'is neķer (omfg that's can't be) tad admins Tevi nu točna nobanos, vienīgi, ja Tu tur baigi slēpsi savus čītus un slēgāsi iekšā un ārā, bet tad jau Tev nebūs bauda čitot, vienvārd sakot tā reāli gign'ā čītot ir neiespējami un tas man - tik tiešām patīk (visīstākajā šī vārda nozīmē). thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Nē nu vislabāk ir uzbindot wh on/off uz mouse3 vai mouse4 un tikai uz 1 acu mirklīti ieslēgt on, busteris domāju to momentu nemaz neuzķers, un arī nevilksi mērķi caur siena utt. biggrin.gif vnk apmēram zināsi, kur citi ir  cool2.gif

Ja kāds cilvēks radīs kaut mazākās aizdomas par sevi, tad viņu pārbaudot konstatēs čītus. Vienalga vai viņš viņus izslēdz vai ieslēdz. Ja viņš aizdomas neradīs un viņu nepārbaudīs, tad viņš varbūt varēs kādu brītiņu paspēlēt ar čītiem. Tālāk vai nu viņu nobanos busteris, kurš tiek apdeitots vai arī kāds skrīns uzķers viņa čītus. Tādi kēksi jau ir bijuši vairāki - 5os skrīnos tīrs, 6ajā netīrs. Nu i viss.

p.s.

un teksti "man teica ka kāds čītojis gignā" mūs neinteresē. Ja tu neesi gatavs pavēstīt neko konkrētu, nesaki neko. Ar to arī beigsim šo topiku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...