Jump to content
GIGN Forum

Mans Mūvijs


Chakijzz
 Share

Recommended Posts

zai bisaa muzons nomr izvelets man jau patika....tikai beigas likas kad wh chitus izmanto jo biški pa traku jau gaja ar tiem head shot....neesmu pat nevinu lancoma redzejis kas spele ta....vai nu tu esi baigi labais speleletajs vai ari chiiteris!!!!

Link to comment
Share on other sites

Neviens frags nebija ok.

Taisiat bljedj labaakus muuvijus!

BLjadj es 10min laikaa uzmeikoju taadu muuviju kursh paarsit taveejo (gramatikas kljuudas roxx jo izdariiju visu 10min laikaa ja nenjem veeraa filmeeshanu)

EDIT: Un vajadzeetu muuvija taisiishanaa izmantot kaadu citu progu bez vegas un photozhop, shitajaa megasuperduper muuvijaa aizmirsu pielikt k-ko citu.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Neviens frags nebija ok.

Taisiat bljedj labaakus muuvijus!

BLjadj es 10min laikaa uzmeikoju taadu muuviju kursh paarsit taveejo (gramatikas kljuudas roxx jo izdariiju visu 10min laikaa ja nenjem veeraa filmeeshanu)

EDIT: Un vajadzeetu muuvija taisiishanaa izmantot kaadu citu progu bez vegas un photozhop, shitajaa megasuperduper muuvijaa aizmirsu pielikt k-ko citu.

Tu, reņģe, lasīt nemāki vai kā? TAS IR VIŅA PIRMAIS MŪVIJS!

Un tas ka tu vari pielikt kkādus efektus un sazinkādu rāmi vai poh ko, tas nenozīmē ka jāsāk blatot.

btw - pēdējie 2 fragi bij smuki wink.gif

Keep going..

Link to comment
Share on other sites

Tu, reņģe, lasīt nemāki vai kā? TAS IR VIŅA PIRMAIS MŪVIJS!

Un tas ka tu vari pielikt kkādus efektus un sazinkādu rāmi vai poh ko, tas nenozīmē ka jāsāk blatot.

btw - pēdējie 2 fragi bij smuki wink.gif

Keep going..

^_________________^

Link to comment
Share on other sites

Neviens frags nebija ok.

Taisiat bljedj labaakus muuvijus!

BLjadj es 10min laikaa uzmeikoju taadu muuviju kursh paarsit taveejo (gramatikas kljuudas roxx jo izdariiju visu 10min laikaa ja nenjem veeraa filmeeshanu)

EDIT: Un vajadzeetu muuvija taisiishanaa izmantot kaadu citu progu bez vegas un photozhop, shitajaa megasuperduper muuvijaa aizmirsu pielikt k-ko citu.

PACENTIEITIES LBAĀK RAKSTĪTĪ. lol.

mūvijs super smile.gif man dikti patīk šitādi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā, labi, ka šis čalis fragus ņēma no gign. Jo, ja tie būtu no kkāda botulolpidrilu.servera.lv tad es viņu ļoti kritizētu. Nu, pacentās vismaz. Un varēji ielikt tikai tos 2 pēdējos fragus, bez pārējiem mēs iztiktu.

p.s. nemiiz galvenais

Link to comment
Share on other sites

nu taa

nohltv vajadzeja izmantot noteikti

muzika itka normala

fragi gan bedigi nezinu vai kada vieta panjemi vairak par 2

nu 4/10

[EDITED] el_moerto sito fragu clana movie ar liekam ieksha tads labs taveja taja movie

Edited by Domino
Link to comment
Share on other sites

Nu protams BŪS labāki, bet nu pirmais mūvijs... Ar kādu progu vislabāk taisīt? Un kā var ielikt kādu tekstiņu iekša mūvijā? Māku tikai uzlikt atsevišķu bildi ar tekstu. rolleyes.gif

EDIT: Kas ir NOHLTV? Un kur to vār nokačāt?

Edited by Chakijzz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...