Jump to content
GIGN Forum

Cs Movie


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nav tik slikts? Tu noshauj vienu dzheku un peectam veel pusmin skraidi un tad paarlec uz naakamo epizodi!

Es vienaa serverii speleeju par 2h visu uzfilmeeju :: Un tas ir pwnedu server! Nu ko man citu filmeet kur es viens pats pret 10 CT vai TS ? Kaa sanaak taa filmeeju :: Pasties ir jau veel sliktaaki :: Kuram izdodas labaak kuram 6vakaak ! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu un man no taa sliktaak nepaliks :: Dazhiem patiik lielaakai daljai nee tongue.gif Tapaat pirmie taisiitie muuviji dazhi norm dazhi ritiigie shit.gif

lol. nedomāju, ka kādam īstenībā patīk. Kur var tik stulbs būt ka taisa movie kur skraida 1min pa mapi, tad vienu nošauj un skraida vē pus mapi un tad tikai uz nākošo vietu pārlēc. Kā teikt nākošais frags pa visam citā vietā.

Tik stulbu movie meikeri pirmo reizi redzu.. Nav jābūt pro movie meikerim, lai saprastu, ka nav jāliek movie kur skraida 1min tad vienu nošauj kā iesācējs un tad vēl skraida pus mapi.. lol jebal daunis!!! smiliez.de_2469.gif

Vnk tik stulbu cilvēku man reti sanāk sastapt.

Link to comment
Share on other sites

lol. nedomāju, ka kādam īstenībā patīk. Kur var tik stulbs būt ka taisa movie kur skraida 1min pa mapi, tad vienu nošauj un skraida vē pus mapi un tad tikai uz nākošo vietu pārlēc. Kā teikt nākošais frags pa visam citā vietā.

Tik stulbu movie meikeri pirmo reizi redzu.. Nav jābūt pro movie meikerim, lai saprastu, ka nav jāliek movie kur skraida 1min tad vienu nošauj kā iesācējs un tad vēl skraida pus mapi.. lol jebal daunis!!! smiliez.de_2469.gif

Vnk tik stulbu cilvēku man reti sanāk sastapt.

nu blje ka tur cilweeki jameklee vai ej nomirsti tur kur vinji baraa pa 10 iet :@ 6o muuviju veel es paar taisii6u vai taisii6u ilgi...ilgi...citu tongue.gif Es nez kaaDs admins visp pwnedaa panjeema nobanoja par SH tikai taapeeC ka es nolbliezu 3 hedaa peec kartas :: Tagad jameklee cits normaals serveris ::

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos šeit pie reizes ielikt arī sava drauga mūviju. Nekas īpašs, bet noskatīties var :

Cipelei jau pa gruutu izveidot jaunu topiku, jaabaazh Seskvacha, tb SasMena topikaa... a lol izskatiijas, ka tas dzeks spelee ar software mode nevis openGL, mozh videne kkada aizveesturiska? enivei, fragi "vieninieki", bet labi bija tas, ka praktiski visi hs, intro diezgan labs, muzichka laba, viss ierulleeja!

9/10!

Link to comment
Share on other sites

Kruts mūvijs, itīpaši man patika mūzika kas tur skanēja, uzreiz tādu pacilājumu sajust varēja, nevis kā parasti kāds rēcamais gabals skan. Priekš pirmā mūvija diezgan labi, tik starp ekšenu ainām pārāk lielas atstarpes, bet vismaz ir brīdis paklausīties foršo Blek Eyed Peas.. wink.gif

10ar plusu/10

alibidech.

Link to comment
Share on other sites

Kruts mūvijs, itīpaši man patika mūzika kas tur skanēja, uzreiz tādu pacilājumu sajust varēja, nevis kā parasti kāds rēcamais gabals skan. Priekš pirmā mūvija diezgan labi, tik starp ekšenu ainām pārāk lielas atstarpes, bet vismaz ir brīdis paklausīties foršo Blek Eyed Peas.. wink.gif

10ar plusu/10

alibidech.

njaa...viss ir taa kaa tu teici::Citos muuvijos taisi6u savadaak--^^

Link to comment
Share on other sites

godiigi sakot tavs muuvijs ir peedejais suuds!!! tur nemti parasti fragi ko ikdiena var atvaakt psc 0.1/10 (0.1 par piecu minuushu darbu)

EDIT: Un takaa Who.mE? teica, ka 1 minuuti pa mapi skraidi, tada atvaac vienu un atkal skraida XD.gif labais

Edited by artur007
Link to comment
Share on other sites

godiigi sakot tavs muuvijs ir peedejais suuds!!! tur nemti parasti fragi ko ikdiena var atvaakt psc 0.1/10 (0.1 par piecu minuushu darbu)

EDIT: Un takaa Who.mE? teica, ka 1 minuuti pa mapi skraidi, tada atvaac vienu un atkal skraida XD.gif labais

Tu pa ciprus vai tas sašas muviju runā>?Nu te 1mais otrajam toch klat nestav!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Njā, ja tu neskraidītu pa mapi pusstundu un parasti fragi nebūtu, būtu labi, bet nu diezgan labs...6/10, un el_Moerto- visi nav tādi megauberkruti mūvīmeikeri kā tu, varbūt tas ir viņa pirmais mūvijs? Un viņs pateica, taisīts ar sūdu WMM, drīz taisīs ar Sony Vegas.

EDIT: Atvainojos par dubultpostu, kautkas nolagoja smiliez.de_1343.gif

Edited by Chakijzz
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...