Jump to content
GIGN Forum

Mazs Update!


Recommended Posts

tāks, spēlējot nonācu pie secinājuma, ka say komandas man ar noderētu, jo paslapot visu komadu vienlaikus nav iespējams un katru atsevišķi, tas aizņem laiku. būtu labi, ja pievienoti say komndu.

+ vēlētos, lai manu acc kopē uz csdm servera, kur būtu ļoti jauki, ja es varētu tikt pie votemap.

tātad, xsay & xvotemap.

uz sadarbību! cool2.gif

EDIT: votemap tiesības vairāk attieksies uz csdm serveri. pub īpašas vajadzības nav viņas lietot.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

dumaju cto datj mozno vedj vsegda ih mozno i zabratj tolko vot delo vsjo v online smile.gif skolka narodu macho dal tiesibas paket i skolka teperj filonit i neigrajut vovse... undertaker, pinky i t.d. budem nadejetsja cto ti budesh gorazdo bolshe vremeni v onlaine inache eti prava tebe prosto ne nuzhni naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

vertrigo 5x5 skriet ar nav nekāda bauda.. nu nežmiedzas, nebūšu es aktīvais votu mētātājs, var neuztraukties par to! un kā jau sye teica, var jau jebkurā brīdī noņemt. unsure.gif

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

es domaju, ka jaiedod. Kautvai aiz zelsirdibas par to, ka sibjekts HL parcelas no Rigas uz kautkadiem tur pakalja paakiem un noteikti ir taa, ka ciema meitenes ir vai nu vecas, vai nevsavlaet, tad paliek vienigi CS.

noteikti jadod.

P.S. statistika liecina, ka Latvija arvien biezak lauku rajonos notiek jauniesu pasnavibas, kas varetu but saistits ar socialo un demagogisko situaciju valsti kopuma - Atzist taukumulu partijas priekssedis Kalvisa (ruk) kungs

Link to comment
Share on other sites

tāks, spēlējot nonācu pie secinājuma, ka say komandas man ar noderētu, jo paslapot visu komadu vienlaikus nav iespējams un katru atsevišķi, tas aizņem laiku. būtu labi, ja pievienoti say komndu.

+ vēlētos, lai manu acc kopē uz csdm servera, kur būtu ļoti jauki, ja es varētu tikt pie votemap.

tātad, xsay & xvotemap.

uz sadarbību! cool2.gif

EDIT: votemap tiesības vairāk attieksies uz csdm serveri. pub īpašas vajadzības nav viņas lietot.

done.

bļeģ, zaibala. kas es te vienīgais esmu palicis? Suki bļe. Pidars worms, pidars peins, pidars test2 (kas gan nekad nav licis tiesības, nevertheless pidars), pidars... ēē... kas vēl ir tajā sarakstā? OOooo pareizi. Pidars ownage, pidars krish un pidars odiņš un protams pidars EDD. Spite ir forša. Un pidari arī symbiote un sulik.

besī ārā, visapkārt pidari!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...