Jump to content
GIGN Forum

Kkas Nav Kaa Vajag...


arvist
 Share

Recommended Posts

parasti, kad es hammeri kaada no skatiem (x,y,z) vairaakas reizes uzklikskjinaaju uz figuuras vareeja gan likt tai roteet gan mainiit sliipumu... bet tagad uzspiezhot nekas nemainaas.. sad.gif kuraa vietaa man oprionos kkas jaapamaina vai arii kas man vispaar jaadara? blink.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

nav nekas smiekliigs.. sad.gif un man joprojaam nesanaak pievienot *.wad failus ( daru visu peec tavas pamaaciibas vincister) confused.gif

EDITED: paarinstaleeju hammeri, bet taapat nekas nenotiek.. sad.gifmad.gif

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

Varbūt esi uzlicis toggle select-by-handles tāda poga ar kvadrātu, kam pa vidu x. Tas nozīmē solidus "paņemt" aiz centra x nevis aiz malām.

Link to comment
Share on other sites

nop.. sad.gif kaa jau teicu paarinsteleeju hammeru tad taksh visam vajadzeeja buut defualtos... bet man jau pie konfiguraacijas kaa jau pagaajushajaa reizee nebija pat defualti.. sad.gif man ljoti vajag to, ka priekshmeta vienu malu var celt augstaak vai zemaak un rotaacija arii noder.. sad.gifsad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

pameiģini taa. uninstale hammeru,izdzes hammera mapi.

ej

start-->run--->ieraksti regedit un ok

atversies logs ej HKEY_LOCAL_MACHINE--->valve

tur jabut hammera mapiitei (editor) izdzes vinju.

Kad instalesi hammeru laikam jaabut visiem settingiem kaa saaakumaa. tongue.gif

P.S Nekas sliktāk jau notik nevar smile.gif

Edited by Sebis
Link to comment
Share on other sites

ja tu gribi lai nebuutu jaadod savs wad fails tad vinkaarshi ar wally sataisi savas vai paarkopee tekstuuras un wallijaa spied File/save ass un saglabaa vValve Hammer Editor \zhlt\zhlt.wad tad iesleedz hameri pa jaunu spied Tools\tektures un atstaaj tikai zhlt.wad kuru tu tiko saglabaaji izsleedz\iesleedz hameri un saliec pazudushaas utt tekstuuras kompileejot tev zhlt tiks iekompileets bsp failaa un wad nebuus jaadod liidzi mapei

ceru ka saprati smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nee nesaprtu.. taads savaarstiijums.. biggrin.gif ja nemaldos vienaa teikumaa..

Link to comment
Share on other sites

luudzu paliidzt man ljoti vajag roteet priekshmetus un taas paareejaas fignjs.. unsure.gifunsure.gifunsure.gifunsure.gifunsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...