Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Man ir problema ar mikrafonu ieksh cs. Man skype sakuma nedarbojas mikrafons bet es iegaju settings un parmainiju no windows defoult uz RealTek AC97 Audio un tad viss gaja. Tad es meigjinaju iet ieksh kontrol panle sound settings, bet tur ir taa problema ka tur ir defoult windows uzlikt un ja parmainu uz to realtek un uzspiezhu applay un nospiezhu nost nekas nemainas kad velreiz atveru sound settings viss ir ta pat kaa ieprieksh uz windows defoult. Kpc man nemainas?

Link to comment
Share on other sites

Man ir problema ar mikrafonu ieksh cs. Man skype sakuma nedarbojas mikrafons bet es iegaju settings un parmainiju no windows defoult uz RealTek AC97 Audio un tad viss gaja. Tad es meigjinaju iet ieksh kontrol panle sound settings, bet tur ir taa problema ka tur ir defoult windows uzlikt un ja parmainu uz to realtek un uzspiezhu applay un nospiezhu nost nekas nemainas kad velreiz atveru sound settings viss ir ta pat kaa ieprieksh uz windows defoult. Kpc man nemainas?

stuulbs.? 4.gif taas opcijas ir jaamaina iekhs cs options.! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ar problema ar micrafonu!! Mna viņš baigi klusi skan gan skayp gan CS!!! Visi ir uzslegts uz viss augstako!!

P.S.micrafona dati: sensitivity: 59 -dbV/uBar,-39 db/pa +/-4db

Frequency:100-16,000Hz

Izmantoju intel audijo studijo vai kautkas tads!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...