Jump to content
GIGN Forum

Heroes III


Hofo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sarunāts, tātād 7dien! visi gribētāji, vēlams dabūt, kādus 4, lai varam bombīt 2x2 smile.gif

kaimiņš būs jānorubī no neta, jo man liekas, ka rūters neļauj man piekonektēties citiem spēlētājiem, kā toreiz ar SHARp`u.

Link to comment
Share on other sites

ar komandām iesūkā, ja nu vienīgi jūs parasti sarunājat savā starpā, kurš ar kuru komandā, jo cik aceros, ja uzliek komandas, tad tu vari ieiet komandas biedra pilī, pieiet pie viņa un atņemt viņam artifaktus u.t.t, tas vienkārši iesūkā smile.gif

Edited by Hofo
Link to comment
Share on other sites

daa besii tas aliances it sevishkji ,ja nezini cik labi spelee otrs...piem es kaa pro tieku salikts kopaa ar kadu noob asti , tad jau arii nekada pratiga geimoshana nesanak. Labak, ja kapa, tad kapaa katrs pats par sevi un viss, tad arii bus dabiskais atbirums. Un jaa ja runa par tikla geimiem, nedrikst bremzet ieshanu jaiet maksimali atri un vispar uzliek kaut kadu laika limitu un miers. savadak taa var muzigi. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu juus dzeki ahujeli, es svetdien nevaru, blee bija tak runaats 2dien... sad.gif Kuram normalam cilvekam gribas 7diena pie datora sedeet??? Kamoon, jus varat bombiit , bet es joprojaam esmu, kad varetu kadu 1 dienu, vai 2dienu parambaat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu juus dzeki ahujeli, es svetdien nevaru, blee bija tak runaats 2dien... sad.gif Kuram normalam cilvekam gribas 7diena pie datora sedeet??? Kamoon, jus varat bombiit , bet es joprojaam esmu, kad varetu kadu 1 dienu, vai 2dienu parambaat smile.gif

nu nekas parambasim arii 1dien smile.gif Bet man vienkarshi rit breiva diena un bushu loti noguris lai vispar izvilktos laukaa no majas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

daa besii tas aliances it sevishkji ,ja nezini cik labi spelee otrs...piem es kaa pro tieku salikts kopaa ar kadu noob asti , tad jau arii nekada pratiga geimoshana nesanak. Labak, ja kapa, tad kapaa katrs pats par sevi un viss, tad arii bus dabiskais atbirums. Un jaa ja runa par tikla geimiem, nedrikst bremzet ieshanu jaiet maksimali atri un vispar uzliek kaut kadu laika limitu un miers. savadak taa var muzigi. sad.gif

nu tad mums jābūt kopā ,es arī pr0 wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ar komandām iesūkā, ja nu vienīgi jūs parasti sarunājat savā starpā, kurš ar kuru komandā, jo cik aceros, ja uzliek komandas, tad tu vari ieiet komandas biedra pilī, pieiet pie viņa un atņemt viņam artifaktus u.t.t, tas vienkārši iesūkā smile.gif

nezinu vai kāds atbildēja, bet tā nevar. Tu vari ieiet tikai tiimmeita pilī un paskatītites, neko tu no viņa paņemt nevari, bez viņa piekrišanas.

Link to comment
Share on other sites

dazhi jautajumi sakara ar game...

1. cik laila pec svara?

2. cik ieinstalejot aiznel?

3. Grafika?

4. Prasibas..(man jau minimum vaig..)

5. Kura serveri kopa dragasim... smiliez.de_2538.gif

pagaidam tu izklausies pec reala pidinja, kas nezin kas vispar shitas par geimu.

Link to comment
Share on other sites

Bet kad tu esi komandā ar kādu tu vari viņam tērēt resursus, vismaz man tā liekas, bet varbūt arī nē, vispār nepatīk spēlēt komandās.

P.s Joprojām kačāju (sanāca neliela kļūmīte) laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...