Jump to content
GIGN Forum

Wow Izplaukums


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

tas vaards izaugums izklausaas vairaak peec kautkaada augonja!!! Un reaals letinju servs ir wow.rit.lv

Link to comment
Share on other sites

25 cilvēki online ir nekas. Samuray jau ir pabeidzis savu TBC 2.0.8 versiju, bet tās 1.12.1 jau sen ir apnikušas, un drīz visi jau pāries uz TBC!

Mums ir vajadzīgs HOSTS priekš TBC servera!

Nu gandrīz pabeidzis, daudz kas vēl nestrādā, ir sataisīti blood elfu reģioni, tagad jāstrādā pie draeneiem! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

wow itka speleju protams uzskatu ka wow la2 un mu vai vel kadsu sudus totali sakabina bet nez nav ta ka baigi gribetos vinu spelet bet ta ir viieniga rpg spele kuru es iik palaikam uzspeleju nez tiksu lidz beigaam NARUTO tad varbut paspelesu wow savadak cs un naruto un wow jau ir bisku pa daudz tongue.gif

P.S. mino tas ir daudz vinsh teica 3 dienu laikaa 21 tas vispar ir loti daudz

piem krutakie latvijas serveri eknga.net un fastnet vini jau pastav kops iznaca wow tas ir 2 koma ciktur gadi un tur online useri ir ~110 un tas ir loti daudz protams nerunajot par officialajiem serveriem ://

P.P.S. beefy kapec emo? lol ~_0

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

wow itka speleju protams uzskatu ka wow la2 un mu vai vel kadsu sudus totali sakabina bet nez nav ta ka baigi gribetos vinu spelet bet ta ir viieniga rpg spele kuru es iik palaikam uzspeleju nez tiksu lidz beigaam NARUTO tad varbut paspelesu wow savadak cs un naruto un wow jau ir bisku pa daudz tongue.gif

mersy, a tu tocna es emo? 36.gif

Beefy

p.s. ja ja - tad met pie malas to meitenu padarisanu! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Bla, L2 sūds ? Blad, tu pats esi emo sūds.

Tas ir pohuj, ka 3 dienas. Gribu redzēt to serveri pēc mēneša. Tipa tur būs daudz cilvēku ? Un, kas tie par ''LABĀKAJIEM'' serveriem ? 110 online ? Tas ir smieklīgi. Ja online nav virs 2k es vispār serverī neregotos, kur nu vel spēlētu tajā kapsētā.

Link to comment
Share on other sites

Bla, L2 sūds ? Blad, tu pats esi emo sūds.

Tas ir pohuj, ka 3 dienas. Gribu redzēt to serveri pēc mēneša. Tipa tur būs daudz cilvēku ? Un, kas tie par ''LABĀKAJIEM'' serveriem ? 110 online ? Tas ir smieklīgi. Ja online nav virs 2k es vispār serverī neregotos, kur nu vel spēlētu tajā kapsētā.

min0 es tevi nosaucu par emo? dry.gif

kapec spelet speli? ja ir spele ar 3x labaku grafiku 3x labaku soundu 3x vairak iespejam,raseem utt un krutaku gameplay? < es runaju par WOW (pat ja neesmu nekaads specs uz wow bet saku ka labaks par la2) nu labi par gaumi nestriidaaas

vispar te iet runa par latvijas serveriem envis kkadiem kjiinieshu serveriem kur dzeki seez 24/7 triis deinas un nomirst un latvijaa online ~110 playeru ir daudz ://

Link to comment
Share on other sites

min0 es tevi nosaucu par emo? dry.gif

kapec spelet speli? ja ir spele ar 3x labaku grafiku 3x labaku soundu 3x vairak iespejam,raseem utt un krutaku gameplay? < es runaju par WOW (pat ja neesmu nekaads specs uz wow bet saku ka labaks par la2) nu labi par gaumi nestriidaaas

vispar te iet runa par latvijas serveriem envis kkadiem kjiinieshu serveriem kur dzeki seez 24/7 triis deinas un nomirst un latvijaa online ~110 playeru ir daudz ://

ja latvijā būtu pieejams foršāks nets par pieejamu cenu, tad nešaubos, ka būtu arī 2k spēlētāju!

Link to comment
Share on other sites

NĒ NU IR IR 3x LABĀKA GRAFIKA, ZOMG ROFLOL. anime > all YO.

LOL, 3x LABĀKS SOUNDS ?? ZOMG, tu spēlē, jo tur ir foršas skaņiņas ? XD.gif

zomg, YO krutāks gameplay. Farmo naudu savam ūber ekipējumam 24/7 un esi priecīgs par savu dolbano drojīdu vai poh ko, kuram ir smuks anime dibens un neko citu kā nosist kārtējo monstru nevar. + questus pildīt ir vnk pārfans.

LMAO @ 110 = daudz. smiliez.de_2125.gif Tur jau nevienu nekad mūžā nesatiec, ņemot vērā WOW'SA kartes apmērus.

Post Scriptums - anyway, gratz SR par to vien, ka to serveri palaidi. thumbsup.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu varētu jau pamēģināt, vnk wow nespēlēju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

NĒ NU IR IR 3x LABĀKA GRAFIKA, ZOMG ROFLOL. anime > all YO.

LOL, 3x LABĀKS SOUNDS ?? ZOMG, tu spēlē, jo tur ir foršas skaņiņas ? XD.gif

zomg, YO krutāks gameplay. Farmo naudu savam ūber ekipējumam 24/7 un esi priecīgs par savu dolbano drojīdu vai poh ko, kuram ir smuks anime dibens un neko citu kā nosist kārtējo monstru nevar. + questus pildīt ir vnk pārfans.

LMAO @ 110 = daudz. smiliez.de_2125.gif Tur jau nevienu nekad mūžā nesatiec, ņemot vērā WOW'SA kartes apmērus.

Post Scriptums - anyway, gratz SR par to vien, ka to serveri palaidi. thumbsup.gif

tu neesi pa daudz iedzeris? smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Heh, pasēdēju 1h kanālā un ik pēc 10 min tika bļauts "AAeee down down, crash crash.. blabla"

Karoč sūds tas serveris.

paseedi 1h kanaalaa #esmupedinsh un tu atklaaasi ka latvijaa nav pedinji??!! smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...