Jump to content
GIGN Forum

Vai Tu Paliidzeesi?


AbSyEnE
 Share

Recommended Posts

DIEEEEEEEEEEEEEEE~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111!!1 oNE!

KADS FAKINS RUTERIS KO IZDARIJI KO IZMATO UTT ?!?!!? :bot_kill:

Veciit man tas tavs : citeeju "DIEEEEEEEEEEEEEEE~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111!!1 oNE!" neko neizsaka ja tas ir domaats kaa nosaukums

pasaki ta4 normaali??

Link to comment
Share on other sites

kr4 mirsti idiot!

tik daudz ka pateikt kadu ruteri lieto mama nemacija ? vai ari berniba daudz skreji dzelzsbetona stabos ka aizmirsti  savakt mozgas ?

ps saprotu totaliem idiotiem gruta dzive kad visi nodirs :evil:

LOL 1kaart pagaidaam nevaru pateikt , jo draugs nava ONline un vinjam vajadzeja

2kaart tev es skatos vajag uzlikt "MAZAS" briivdienas paaraak sastresojies esi..

3kaart jaa tevi visi nodir6 tu esi neveiksminies , tevi beerniibaa sita smiliez.de_1538.gif utt sry nava mana vaina, gan jau kaa sadziivosi , tikkai nedirs uz citiem veksminiekiem biggrin.gif vel lielaaku lol`u nebiju redzeejis biggrin.gif PS. iesaku uzlikt atvalinaajumu citaadi siikajam kau-kas var atgadiities -sajukt prataa utt...

Edited by AbSyEnE
Link to comment
Share on other sites

Nu to ka to dziesmu iszpilda "Mazais Jaanis" es zinu biggrin.gif bet kaads tieshi nosaukums aa un tas mana drauga ruteris ir :

"wirless rauter DI524 " <---- tas user: admin pass: admin nesanaaca, tapeec raksiet HELP HELP !!!! smiliez.de_207.gif

Edited by AbSyEnE
Link to comment
Share on other sites

Nu to ka to dziesmu iszpilda "Mazais Jaanis" es zinu biggrin.gif bet kaads tieshi nosaukums aa un tas mana drauga ruteris ir :

"wirless rauter DI524 " <---- tas user: admin pass: admin nesanaaca, tapeec raksiet HELP HELP !!!! smiliez.de_207.gif

Eu nu plz kaads paliidz... eusa_doh.gif

Link to comment
Share on other sites

ROFLĪGS TOPIKS smile.gif

biggrin.gif ROFLIIGS ROFLIIGS

P.S netii paldies par nosaukumu..

UN Dr.pain malacs aizgaaja wink.gif aa un sry Dr.Pa1n kad es tevi taa prashnaaju, bet

pagaishrez kad liku savam draugam bija daudz savaadaags logs

kas man siten jaaspiezh?? plz HELP... apstities vari te

Edited by AbSyEnE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...