Jump to content
GIGN Forum

Mazins Stulbs Jautajums...


SNAIPER
 Share

Recommended Posts

to visu var izdariit ar light_enviroment... lai buutu eenas uzliec vinjam kaadu lenji( bet nejau 270, jo tas ir tieshi uz leju) a ja gribi tumsu, tad liec gaisam tajaas vietaas, kur tevvajag un buus tumsa...

Link to comment
Share on other sites

Nu LEAK vispaar mapees nedriikst buut.. wink.gif

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

Es taa paskatiijos vinja webaa un arii.. vinjiem klanam kjipa jau veselas "3" kartes... wink.gif un ja vinjaas nav eenas nju tad taas nevareetu buut no taaam labaakajaam mapeem...

Link to comment
Share on other sites

Es taa paskatiijos vinja webaa un arii.. vinjiem klanam kjipa jau  veselas "3" kartes... wink.gif un ja vinjaas nav eenas nju tad taas nevareetu buut no taaam labaakajaam mapeem...

A tas map clana tikai 3 ir man bet tas divas parejas es netaisiju paldies dievam.Jo pat es iesacejs tur redzu tik kludu!!! zaban.gif

EDIT:Savu map es izliksu kritikaj!!! blink.gif

Edited by SNAIPER
Link to comment
Share on other sites

izmanto Tildes datorvārdnīcu 18.gif

Cik smiekligi!

Un es mape liku gaismu to lait_envesible skiet ta ipka saulu un vajadzeja but enam kapec nav nu paskaidrojiet no sakuma lidz beigam ka sataisit tumsu pat vai enas kur players var paslepties!?!?! violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

nju no tava raxtiitiiaa apratu to ka tu jopprojaam nesaproti, kaa uztaisiits eenas... Lai uztaisiitu eenas dari taa, ka es ju teicu kaadus 5 postus atpakalj! lieto light_enviroment! bet tur kur ir tie lenji, kad l piespiezh Alt+Enter aughseejajaa lenjii jaabuut vai nu lielaakam skaitlim par 270 vai mazaakam! es ieteiktu 200.. buus lap:D biggrin.gifbiggrin.gif ja tu gribi pilniigu tums bez neviena gaismas starinja, tad uztaisi kkur ieksh mapes kvadraatu ( taadu, kuru neredzees) vai arii iekshaa kaadaa maajaa, kur var paarvietoties un viss paareejais buus totaalaa tumsaa!!!

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

nju no tava raxtiitiiaa apratu to ka tu jopprojaam nesaproti, kaa uztaisiits eenas... Lai uztaisiitu eenas dari taa, ka es ju teicu kaadus 5 postus atpakalj! lieto light_enviroment! bet tur kur ir tie lenji, kad l piespiezh Alt+Enter aughseejajaa lenjii jaabuut vai nu lielaakam skaitlim par 270 vai mazaakam! es ieteiktu 200.. buus lap:D biggrin.gifbiggrin.gif ja tu gribi pilniigu tums bez neviena gaismas starinja, tad uztaisi kkur ieksh mapes kvadraatu ( taadu, kuru neredzees) vai arii iekshaa kaadaa maajaa, kur var paarvietoties un viss paareejais buus totaalaa tumsaa!!!

A ja man nevajag totalu tums ta pavinu lai butu vis redzams bet nebutu gais uz cik jaliek tas envesible??? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

nah tādas huiņas!

Snaiper -> ja tu bunkurā neieliksi gaismu tad tur būs tumšs wink.gif

Eee wacko.gif sorry bet 2)Ja man vajag lai map butu drusku tumsaka lai piemerotos debesim kurajam standarta nosaukums ir hav ka un cik man jataisa palidzi sito vincester un off topik!!! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...