Jump to content
GIGN Forum

Sms Bomber


Edgars14
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lawl, pietiek ar parastajām smadzenēm, lai saprastu, kas ir tajā bīfija "bomberī", bet šķiet, ka te vietējiem pat tādas nav iedalītas smile.gif

Neko no taa h4x0rsh1da nesaprotu, bet tik daudz, ka bomberis tur nu nekaadi nav to tak vajag`a saprast biggrin.gif

Un bija kādreiz bomberis uz tele2 labi gāja, pats izmantoju vnk, lai sūtītu sms turpat no desktopa - nav caur browzeri un tele2 jāčakarējas. A tagad uztaisija to randomā drošības koda padarīšanu tam tele2 un vairs nespīd bomberzorz...

P.S. Bomberis manās un vel1 čaļa rokās tika, šķiet, 8. klasē. Un tajā vecumā jau saprāts ir "attīstīts." smile.gif Kautkāds čalis mums tur tai laikā nepatika un no 2 kompjiem pa 500sms sūtijām devil.gif ~5min laikā nosūtijās devil.gif

Link to comment
Share on other sites

P.S. Bomberis manās un vel1 čaļa rokās tika, šķiet, 8. klasē. Un tajā vecumā jau saprāts ir "attīstīts." smile.gif Kautkāds čalis mums tur tai laikā nepatika un no 2 kompjiem pa 500sms sūtijām devil.gif ~5min laikā nosūtijās devil.gif

ļauni gan jūs izdaraties ar sev nepatīkamiem ļautiņiem, labak būt ar tādiem kā tu draugos...

Link to comment
Share on other sites

Oi.. blin... veci - piedodiet! Ka es ta vareju... :/ Ne to failu iedevu! OMG - lielais sorry! :/

Bet ja nopietni - veca latviesu paruna- "Kas citam bedri rok, pats taja iekrit".

Priecajaties, ka tik viegli tikat cauri un ceru, ka ta bus maciba kacat no neautorativam vietam sazin kadas programas. Vareja but daudz launak!

Un tu - Gordon - pirmais kursh teica, ka tadus sms sutit ir slikti un pirmais, kas iekrita! Fui tev!

Bet ja nopietni - Tele2 drosibas kods izskatas samera viegli atsifrejams. Es teiktu - 4h darbs, lai uzkodetu Tele2 bomberi.

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

tu suka beeff idiot es tevi ar nazi esmu gatavs nogalinat suka uzmeta man hack dators taga sa4akarets bus japarinstalle windows tu kuce suka!!!

bla shito izlasot taa saaku reekt, ash no kreesla noveelos - gordena jaunais kompis sapliisa, kaada nelaime smile.gif

P.S. Beefijs zazhigajit!

Link to comment
Share on other sites

bla shito izlasot taa saaku reekt, ash no kreesla noveelos - gordena jaunais kompis sapliisa, kaada nelaime smile.gif

P.S. Beefijs zazhigajit!

ja patiesham biju dusmigs un domaju kapzec pc bet taga vis kartibaa zaban.gif

EDIT: 24 cilveki ir noka4ajusi sito sudu un dazi nez ko darit (

Edited by GoRdEN
Link to comment
Share on other sites

megalol ir tas, ka tu viņu vispār vilki savā datorā.

Beef cik prasi par keyloggera uzmeikošanu ? Neko nejēdzu no programmēšanas, bet vajag tādu, kuru varētu dabūt samērā gudra cilvēka datorā viņam to nemanot.

Link to comment
Share on other sites

muahaha, gribi uzzinaat maasas passu un pastiities ko vinai drushkas draugos raksta? smile.gif

Tev jau gan gribētos fb. Varbūt ja apmeklētu draugiem.lv vairāk kā 2reiz mēnesī gribētos.

Vnk vēlos uzlauzt tavas mammas bankas kontu un izzagt visu jūsu ģimenes naudu.

j/k

Katrā ziņā uz to requestu varētu atsaukties jebkuršs, kas uz to būtu fiziski spējīgs.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Minoritaate, pameklee vien goooglee. Es pirms gadiem 3 aiz intereses biju novilci keyloggeri kursh stradaja vienkarshi ideali. Vinju vareeja nosleept ar 3 pogu kombinaciju taa, ka caur taskmanageri atrast nevareeja, un piedevam vel bija opcija parsutit info uz meilu reizi dienaa.

Link to comment
Share on other sites

megalol ir tas, ka tu viņu vispār vilki savā datorā.

Beef cik prasi par keyloggera uzmeikošanu ? Neko nejēdzu no programmēšanas, bet vajag tādu, kuru varētu dabūt samērā gudra cilvēka datorā viņam to nemanot.

minority - ar keylogeri ir ta, ka tev dzeks bus kaut kada veida japiespiez palaist programu, ko tu vinam nosutisi, vai ari tev bus jatiek pie viena datora un pasam japalaiz programa, vai ari iedod vinam spelu disku un tur spele var but inficeta ar keylogeri.

Saprati fisku? Parejais ir easy.

Un vispar es nesmu slikts dzeks un sis bija vienigais gadijums, kad es tadu sliktu lietu uzrakstiju un ieliku neta, bet tikai tapec, ka launs topiks. Manus postus var laist! (iznemot sito! wink.gif)

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nu jaa es gandriiz uzkeeros

bet pasam bija taada lieta ar sitadaam fignam.. es tikai caur notepadu cd C Cd delete kkas tur taa bija... 3 vindowsu nafig aizsitu .. un veelaak pats sev ..

xalava 4istaakak... labi ka lasiiju talaak postus biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

LMT tas nedarbotos visiem dzekiem, jo limits ir kadas 10 sms diena laikam un pakalpojums sms no web ir jaaktivize, turpreti tele2 viss ir bumbas, vienigi vajag vadit ieksa drosibas kodu, bet ja kads man sapikotu, es uztaisitu bomberi, kurs atpazist to kodu! wink.gif

Beefy

ta nav man draudzenei ir LMT un es vinai esmu suutiijis pat 50 sms dienaa ... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...