Jump to content
GIGN Forum

Besii!


husis666
 Share

Recommended Posts

eu gign admini banojiet visus tos pidinjus kas pie citu serveriem raksta stulbus komentarus piemeram naac speelet manaa stulbajaa serverii stulbums.sytes.net  vinjus vaig sodiit!!!

pilniigi piekriitu, diemzhel ar banu sistemu pagaidam vel ir nekaartiibas, man nav laika visu sataisiit, bet kaa tiko viss buus gatavs, visi tie pidari lidos nahuj thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

tas labi, un kā būtu, ja vispār šitiem kas tikko uzaicināti nebūtu iespējas aicināt citus?

Pilnigi piekriitu, kad tiko ienakushajiem vajag kaadu laiku, lai kaadu aicinaatu(piem. Torrentleech, es 3 meneshus kachajos, lai varetu tagad ielugumus dalit).

Savadaak, te jau geometriska progresija ir sakusies, kas ne pie kaa laba nenovediiss confused.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Pilnigi piekriitu, kad tiko ienakushajiem vajag kaadu laiku, lai kaadu aicinaatu(piem. Torrentleech, es 3 meneshus kachajos, lai varetu tagad ielugumus dalit).

Savadaak, te jau geometriska progresija ir sakusies, kas ne pie kaa laba nenovediiss confused.gif

TAs var novest pie super uber lapas popularitates! wink.gif Ta luk!

A kas ir torentleech??? 36.gif

Beefy

p.s. un es ta ari nesaprotu, ko darit ar tiem, kas ludz ielugumu? Atsutit vinam ielugumu, ka to izdarija macho, kad kaut kaads tipa "i speak not latvian" paprasija ielugumu "problemu" topika?

Link to comment
Share on other sites

eu gign admini banojiet visus tos pidinjus kas pie citu serveriem raksta stulbus komentarus piemeram naac speelet manaa stulbajaa serverii stulbums.sytes.net vinjus vaig sodiit!!!

Izlasi savu signature 2x un tad izlasi savu uzrakstīto tekstu vēl 2x. Padomā..

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka tiek sūtīti ielūgumi kautkādiem kāpostgalvām, kas kā dabū 1 iespējamo ielūgumu uzreiz to izmanto lai ielūgtu kādu pidiņu,

tādejādi palieloties - "Ujēah, esmu regots GIGNā..", un tā tā ķēde turpinās...

P.S. Varētu izdomāt pirms reģistrēšanās gan saitā gan arī forumā, obligāto IQ testu laugh.gif .. smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...