Jump to content
GIGN Forum

REC


Koshkers
 Share

Recommended Posts

Nu man vajag programu kura vareetu nofilmeet manu darbiibu cs.

Karocca kad nospiezz vienu pogu saak filmeet un kad atkal nospiezz beidz.

Tai programai vismaz jaauznnem vairaak par 20sec un lai iznnemtu pilnu ekraanu nevis kaa citas tikai stuurus.

Link to comment
Share on other sites

seems some people (if not miracles of nature) WERE born yesterday...

ok, here goes..

to visu tu vari izdariit ar pashu kaunter-straiku; ieraksti konsolee ''record xxx'' un vinsh tev saaks rakstiit xxx.dem failu cs/cstrike direktorijaa. faila vaards var ari nebuut 'xxx'.

new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Man vajag lai es to nofilmeetam materiaalam vareetu visaadus specefektus pielikt utt, bet prosta nofilmeejot uz kautkaadu dem failu kuru es pat nezinu kaa palaist man nevajag (jaa butu labi ja pateiktu kaa?)

Link to comment
Share on other sites

Nu labi to visu es sapratu, bet man vajag vienkaarssu programu kad uzspiezz pogu tad saak filmeet un kad atkal vinnu uzspiezzu tad beidz, lai uzreiz jau buutu avi vai citaa labaa formaataa.

Piemeeram Fraps 2.0.0 ir taada programa, bet vinnai ir stuulbas limitaacijas jo nav reggistreets un crack ari vinnai nevar atrast

Link to comment
Share on other sites

Nu labi to visu es sapratu, bet man vajag vienkaarssu programu kad uzspiezz pogu tad saak filmeet un kad atkal vinnu uzspiezzu tad beidz, lai uzreiz jau buutu avi vai citaa labaa formaataa.

Piemeeram Fraps 2.0.0 ir taada programa, bet vinnai ir stuulbas limitaacijas jo nav reggistreets un crack ari vinnai nevar atrast

man vajag savukaart saldeejuma kasti kuraa nekad nebeigtos saldeejums...

un deserta shokolaades pudeliiti ar taadu pashu f-ju

(vai arii portatiivo fya) [nu ja kas tad var arii stacionaaro]

Link to comment
Share on other sites

Ir taada proga Camstudio (freeware laikam biggrin.gif ) ar kuru var filmeet ekraanaa notiekosho, kaa arii ierakstiit skanju no spiikeriem. Bet cs@fullscreen tu diezvai uznemsi jo taa proga vienkaarshi nespees noseivot tik daudz kadrus sekundee.(Mosh uz meemaa kompja var O_O) nu man vairaak pa 5fps nesanaak smile.gif

Anyway labaakais veids ir ierakstiit demku, ar geekplay sadaliit bitmapos un tad bitmapus saliimeet ieksh avi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...