Jump to content
GIGN Forum

Sik Ilgi Speeleejat?


rieksts
 Share

Cik ilgi juuss speeleejat???  

102 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aii blood, iisteniibaa Feiks prasija "ko speeleejam" un rieksts teica "cs1.6", taapeec es uzrakstiju "kopsh 1.6 iznaakshanas", bet taa es cs speeleeju apmeeram 7 gadus. Atceros kaa gaaju peec stundaam uz dator kabinetu ar chomiem cs pa lanu bliest. Uchiks arii speeleeja. happy.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Saaku speleet lidz ar cs iznakshanu,gaaju kaut kadaa 7 klasee laikam pats smiekligakais, kad joprojam speleju kaa noobs biggrin.gif laikam nekad paraak nopietni neesmu uztveris nabaga cee ess upset.gif

Bencik tas saucas nav talants! man gandriiz taa pat ir, bet citreiz taa zoliidi speeleeju..

cs bombiiju 4 gadus.. Maybe mazliet vairaak..

Link to comment
Share on other sites

No sākuma izlasīju pa ko balsošana un skaidrs, ka spēlējos visu mūžu, mo sākuma ar mammas nerviem, tad ar grabuļiem, mašīnītēm utt.

Tad pamanīju vienu postu ka doma ir par CS 1.6, nu CS 1.6 8 gadus diezvai kāds ir spēlējis.

Ja atkal pamainīsies par ko jābalso (piem: par CS kā tādu), tad atkal jāsāk domāt, karoč secinājums: Nah tikdaudz iespēju balsojumam???

Hmm... ne tas nebij secinājums tas bij jautājums..

eh...pat nezinu ko uzrakstīt, pat nezinu kādēļ vispār te ko rakstīju....moš idzēst un likties mierā...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...