Jump to content
GIGN Forum

Cs_smoke2


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Hmmm... shitaa mape man patiik labaak, nekaa ieprieshaajaa.. smile.gif njaa bet iepirkties var.. biggrin.gif ja gribi, lainevar iepirkties, tad liec Entity - info_map_paremetrs un tur var uzlikt ,ka neviens no speeleetaajiem nevar pirkt.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

MAPĒ NEVAR IEPIKRTIES !!!!

Iepirkties var tikai pirmajā round kad ieiet serverī - nākošajā round vai arī pēc restarta - Vairs iepikrties nevar. Ir uzlikts : info_map_paremetrs

Par iepirkšanos - neticat - parbaudat. Vienkārši pagaidat kad sākas nākošais round vai arī uzliekat restartu.

Link to comment
Share on other sites

MAPĒ NEVAR IEPIKRTIES !!!!

Iepirkties var tikai pirmajā round kad ieiet serverī - nākošajā round vai arī pēc restarta - Vairs iepikrties nevar. Ir uzlikts : info_map_paremetrs

Par iepirkšanos - neticat - parbaudat. Vienkārši pagaidat kad sākas nākošais round vai arī uzliekat restartu.

aha.tas arī ir pat 35hp_2!!!!!un arī cs_deagle,u.t.t. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

aha.tas arī ir pat 35hp_2!!!!!un arī cs_deagle,u.t.t. wink.gif

vispār to var diezgan vienkārši salabot thumbsup.gif

kad es uzlicis info_map_parameters un tur ka neviens nevar iepirkties(Neither CT's nor T's can buy guns) pirmaja raundā var iepirkt to player start kubika jo nav buyzone uztaisīta. tāpēc uztaisi mazu func_buyzone kubu ,liec lai no vinjas var pirkt abas komandas(All teams (unassigned)) un noliec lai vinju nevar aizsniegt(debesīs) un neviens neko nevares pirkt cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

lol 35 hp mapees no saakuma var iepirkties, jo tevi teleportee no vietas, kuraa var iepirkties!! biggrin.gif taa vieta ir zem mapes... esmu redzejis to prikolu 1hp 2 mapee!! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lol 35 hp mapees no saakuma var iepirkties, jo tevi teleportee no vietas, kuraa var iepirkties!! biggrin.gif taa vieta ir zem mapes... esmu redzejis to prikolu 1hp 2 mapee!! smile.gif

35 hp var iepirkties tāpēc ka tur nav izdarīts kā es pateicu!

un vispār sākumā tu parādies virs mapes.

Link to comment
Share on other sites

35 hp var iepirkties tāpēc ka tur nav izdarīts kā es pateicu!

un vispār sākumā tu parādies virs mapes.

Un varbūt man arī tā nevaig izdarīt? m? Es zinu kā ir jādara, lai nevar iepirkties pat pirmajā round, bet varbūt man tas nav vaidzīgs ? Kā gribu tā taisu mapes..

Link to comment
Share on other sites

kr4 uztaisi ar aaatriger texturu cik lielu bloku gribi un aizvelc vinju aarpus mapes.. tad:

Tie to entity

func_buyzone

tad nevarees nekqad pirkt vieniigi ja tiksi tajaa zonaa kur buyzone

ps. mans portatiivais sapi**** taapeec netiku forumaa XD.gif un nevaru likt mapes .... pat nepaspeeju pabeigt savu as_prison un de_dirt

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

kr4 uztaisi ar aaatriger texturu cik lielu bloku gribi un aizvelc vinju aarpus mapes.. tad:

Tie to entity

func_buyzone

tad nevarees nekqad pirkt vieniigi ja tiksi tajaa zonaa kur buyzone

loli, ārpus kartes to buyzone neliec jo tad tas tiešām ir ārpusē. Liec vienkārši mazu kubiku tur kur nevar tikt klāt, bet kartes iekšpusē!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...