Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

A: Daudzi jautājuši, bet nue s esmu tik neapteest un stulbs ka izdaru to veelreiz biggrin.gif , vienaa dienaa staigaajot pa gign forumu atradu dzeka jautaajumu par pc un tad patiesham feinas atbildes smile.gif taatad ariig ribu dzirdeet par savu PC teskstus smile.gif

vovshem ja ir

3,0 intel celeron 512 Kb keešs

1 gb rams apacieris 533 mhz

maatespalte: video,lan un dahuj suudu veel platte atbalsta 2duo cori kuru pec laika panjemshu smile.gif un 4 dual sloti atminjai (ram)

kas uz taada pc no servera var sanaakt?

B: Es taa peetiiju un saku shutkot, kas par prikoli?

Jautaajums radaas tads vai tad serverim AMD labak kaa intel celeron! es domaaju ka nee.... protams vislabaak buutu panjemt pentium d vai arii piekerties pie lietas un panjemt xenonu (ja nepareizi uzraxtiiju sorry) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

oo paldies par atsauksmeem neekoshaja aplaana nopirkt veel ram un 2 kodolu proci smile.gif (maate jau atbalsta biggrin.gif ) un padomaa man veel ir panjemt netu labaaku par mDSL doma ir kautko krutu bet nezinu veel kad man laikos vares kautko dabuut taadu smile.gif

un atbidle:

mDSL ja gribi 16 slots +1 rezervaacija ka aman bez lagiem tad aizmirstam visas mazaas mapes jo man taas biki velk bet var pardziivot smile.gif ja pc ir sliktaaks tad veel mazaak sloti

kas veel...

man graak bija pIII 900mhz 448 rams 12 vietas dust no lags smile.gif tas ticat man ir iespeejams smile.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa es arii sev gribeetu taadu PC.. biggrin.gif mans takaa sliktaakz.. biggrin.gifbiggrin.gif bet nav jau meesls. :/

Link to comment
Share on other sites

es uz sava veca pc ram 256 2,5 ghz un neta pdsl palaidu 16/16 netam izrads nebiaj prob nelagoja bet pc bija pa vaju !!! es saku ja ir lab a vieta tad ir ok ari ar slikut netu ja neko citu nedara ! a un arcux kur tu dzivo varbut varetu ieteikt kadu letu internetu taa pasa cena ka mdsl un vel labaku!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...