Jump to content
GIGN Forum

Zinjas


ojaars
 Share

Recommended Posts

Shodien lasu zinjas un nezkaapeec tieshi shodien mani uzkeera vispaareejas debilizaacijas liimenis, ar kuru gribeetu padaliities. Godiigi sakot, esmu nedaudz sashokeets par vispaareejo debilismu. dry.gif (shitais smailijs tika ielikts tikai taapeec, ka man jau sen to gribeejaas to izmantot):

Taatad - pirmais:

"Pēc krimināllietas ierosināšanas Milušs, Lasmanis un Hlevickis noslēguši laulību līgumus, kas paredz visas mantas šķirtību. Īpašumi galvenokārt reģistrēti ar viņu sievu vārdu. Milušs noliedzis, ka līguma slēgšana būtu saistīta ar krimināllietu."

OK - totals sviests, bet protams, viniem pilniigi nejaushi reizee pirms tiesas sagribeejaas nosleegt lauliibas liigumus. Labi, ka godātais puisis Milušs man to pastāstīja, citādi, vēl savā merkantilajā domāšanā būtu nodomājis, ka viņiem tiešām ir sautīgas intereses... blink.gif

"Kauja notika svētdien, kad Irākas spēki konfrontēja pie Nedžefas sapulcējušos vairākus simtus nemiernieku, kas pulcējās ar acīmredzamu mērķi uzbrukt pilsētas šiītu svētnīcām. Kaujā iesaistījās arī ASV Gaisa spēki."

es ieveerteeju - vini trina zobus pret šiītu svētnīcām, rādīja ar pirkstiem uz to pusi un imitēja žestos vandālismu. Aizmirsu piebilst, ka sapulcējušies cilvēki izskatījās nemierīgi, pēc kā tika secināts, ka tie ir nemiernieki. Treneetie, speciaalie nemierniekus atpaziistoshie psihoanaliitiku pulki vinus veeroja un secinaaja - shitie ir aatri jaanoshauj... smiliez.de_2125.gif

Blin - vini biski CS ir paarspeeleejushies. MJaa - jaapiebilst, ka vairums tika nogalinaati huh.gif humora izjuuta viniem netruukst wink.gif Veel labs joks - amerikaani shim gadiijumam mobilizeeja 25000 lielus militaaros speekus. Izklausaas vairaak ka dzeki tur ir forshi izklaideejushis, bet, kursh gan tos nabadzinjus var nosodiit.

"Visiem Saeimas deputātiem, arī kriminālvajāšanas turpināšanai izdotajam Boldānam, izmaksāts pa 100 latiem reprezentācijas izdevumu segšanai. "

mjaa - protams, shis te logikas kalngals. Skaidra lieta, ka kriminalvajashanaa esoshajam deputaatam vajag sevi reprezenteet smiliez.de_2428.gif

protams shis geniaalisma kalngals. Tas gan par nozheelu nav latvijaa, bet tomeer, varbuut arii latvija liidz kaut kam taadam saduushosies. Citaadi cilveeki staigaa nolaidushi galvas, solis ieteicamaa 0,5m vietaa liek 0,75m, un dazhreiz svilpo... Pretiigi. shock1.gif1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

pirmajaa briidii, kad uzzinaaju, ka 3 dzheki ir nosleegushi lauliibas liigumu, biju mazliet paarsteigts laugh.gif

vispaar jau shie, man shkjiet, galiigi nav tie smagaakie gadiijumi. protams, tie varbuut ataino debilizaaciju globaalaa meerogaa, bet daudz skaistaaku debilizaaciju var lasiit tepat forumaa smile.gif

p.s. bet nav jau nekaads briinums - ja pirms globalizaacijas katraa nostuurii bija savi idioti, tad tagad vinji var daudz vieglaak apvienoties grupaas, sektaas, organizaacijaas, vinjiem ir lielaaka teikshana un dazhus no vinjiem pat ieveel par prezidentiem thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Pulcējās ar acīmredzamu mērķi uzbrukt. Tas ir kā? Viņi tā kā foršajās multenēs kāpa viens uz otra taisot transformieri-superrobotu? Vai varbūt katrs no viņiem nesa pa mazam plakātiņam kurus liekot kopā palēnām veidojās uzraksts "Mēs uzbruksim svētnīcām!!! P.S. Nemierīgi!!!". Vai varbūt vienkārši sviestaini raksts uzrakstīts.

Tas par tiem laulību līgumiem - aahahaha laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas par lamaashanos man atgadinaja filmu "Demolition Man" ar Staloni, ar to lamashanos bija labs joks. Iespeejams, shie vel izdomaas tualetes papiiru nomainiit ar 2 gliemezhvaakiem.  laugh.gif

un pēc tam aizliegs skūpstīties un nodarboties ar seksu, jo tas pārnēsājot slimības biggrin.giflaugh.gif

un pirmoreiz lasot par tiem laulības līgumiem liekas ļoti dīvaini, ka 3 un vēl veči laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

protams shis geniaalisma kalngals. Tas gan par nozheelu nav latvijaa, bet tomeer, varbuut arii latvija liidz kaut kam taadam saduushosies. Citaadi cilveeki staigaa nolaidushi galvas, solis ieteicamaa 0,5m vietaa liek 0,75m, un dazhreiz svilpo... Pretiigi. shock1.gif1d71.jpg

Pilnīgi normāli, jo, piemēram, Saūda Arābijā [laikam] par zagšanu nocērt roku

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...