Jump to content
GIGN Forum

Datorspēļu Cienītājiem


Ettenda
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Tiek veikts apjomīgs pētījums, kurā tiek pētīti cilvēku datoru un videospēļu spēlēšanas paradumi un attieksme pret spēlēm. Šī aptauja tiek vienlaicīgi veikta 10 valstīs, tai skaitā Latvijā. Būtu pateicīga, ja jūs piedalītos mums tik svarīgajā pētījumā.

Izlozes rezultātā tiks noteikti divi cilvēki no Latvijas, kas laimēs 25 britu mārciņas. Viss, kas ir jāizdara- jāizpilda aptauja.

Lai sāktu aptauju, lūdzu, klikšķiniet uz zemāk esošās saites!

http://survey.euro.confirmit.com/wix/p4505...px?l=38&panel=A

Liels jums paldies un jau iepriekš pateicos par atsaucību! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Tiek veikts apjomīgs pētījums, kurā tiek pētīti cilvēku datoru un videospēļu spēlēšanas paradumi un attieksme pret spēlēm. Šī aptauja tiek vienlaicīgi veikta 10 valstīs, tai skaitā Latvijā. Būtu pateicīga, ja jūs piedalītos mums tik svarīgajā pētījumā.

Izlozes rezultātā tiks noteikti divi cilvēki no Latvijas, kas laimēs 25 britu mārciņas. Viss, kas ir jāizdara- jāizpilda aptauja.

Lai sāktu aptauju, lūdzu, klikšķiniet uz zemāk esošās saites!

http://survey.euro.confirmit.com/wix/p4505...px?l=38&panel=A

Liels jums paldies un jau iepriekš pateicos par atsaucību! smile.gif

kautkads stulbums

biggrin.gif es ar pa 3 talak netiku

Link to comment
Share on other sites

atbildeeju uz visu!! a kas tas pa suudu???

a vot tagad atbrauks menti, savāks tavu cieto, pirātiksās spēles un tevi pašu, jo 100% ka tev lielākā daļa spēļu ir nelegālas.

BUSTED!!1

man tie jautājumi jau zb, tāpēc visu neizpildīju

Link to comment
Share on other sites

blaa zopa man tagad ir!!!ko lai es daru!!ko lai es daru!!!zinu cieto atdosu sawam sunim bobim lai sagrauz!!! biggrin.gif

PAKARIES or PARGRIEZ VENAS (TH rlz)

tā tu izdarīsi tikai pakalpojumu visai pasaulei. nu lab, ne visasi pasaulei, bet šim forumam noteikti

Link to comment
Share on other sites

Shitaa aptauja ir domaata savaadaaka tipa geimeriem. laugh.gif

Ne jau taadiem kas seezh pie pc, uzbliez bish kontrinju, bish iejiet netaa, bish pakodee, bish paklausaas muuziku un novelk muuviku, bet taadiem, kuri seezh pie savas iks kastes, speelju kuba vai speelee staciju 2 un tik bliezh geimus cik nu uziet.

Tomeer mani mazliet apbeedinaaja fakts ka vinji nenjem taadus geimerus (forshaakos), kaa mees. unsure.gif Nu nekas, gaidiishu vien kaadu citu aptauju.

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif es 1 pirma izkritu  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2469.gif

kas ta pa aptauju ??? smiliez.de_2477.gif

Kaa var pirmajaa izkrist? Tas ir vienalga vai tu spied "jaa" vai "nee", taapat tiksi taalaak.

P.S. Tu sevi padari par dauni lietojot tik daudz smailijus, un pietam nevietaa. Iemaacies arii normaali rakstiit.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

kāpēc es nēesmu atbilstošs tikai tāpēc, ka nēesmu pircis nevienu videospēli pēdējo 6 mēnešu laikā ? sad.gifunsure.gif

p.s. man ar tas kkāds 5. jautājums laikam bija, kad izhujārīja laukā.

edit: nu pa vidu tur labie jautājumi sākās biggrin.gif kā menti nopratinātu par pirātiskajām spēļu kopijām, prasa vai draugiem ir pirātiskas kopijas vai zin kādu kam ir utt. interesanti vai džeki taisa aptauju, lai pēc tam pārmeklētu mājas ?

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

es testam derēju tikai tāpēc ka uz ziemassvētkiem māsai pirku harija potera spēli laugh.gif

kas ellē ratā ir vienādranga?

pie mājsaimniecības ienākumiem uzliku nevēlos atklāt jo bija slinkums rēķināt smile.gif

ai tur daudzi jautājumi par pirātismu smile.gif Mani interesē vai kāds būs pie jautājuma "pats izgatavoju pirātiskās kopijas un dodu draugiem" uzlicis jā smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...