Jump to content
GIGN Forum

Worm, macho......


Recommended Posts

Hi worm un macho. Jus jav laikam mani zinama mera est iepazinusi manus vajumus un specigas puses... Un zinat ka lagos es nenormali ardos un muldu... bet zinat ari to ka es censos savakties... Tad nu ta man ir lugums: Vai jus varetu man iedot admin tiesibas uz parbaudes laiku????

Iemesli:

Es gan nevelos atkartoties bet nevar jav ari admini to visu izkontrolet bet censties jav ir solis uz uzvaru...

1. Team killing...

2. Lohi kas lien prieksa un nelauj iet....

3. Tiekas met flush granatu vai ari He sakumaa vai kaut kur citur zem kaajaam...

4. Velos izprovet roku kads es esmu kad esu admins...

5. Pieradit jums ka saprotu ja aizrada... un uzreiz labojos

6. Dazkart kads admins aiziet no servera atstajis hsmodi vai vel kaut ko ka tautai nepatik manas ausis tad ir dzirdigas...

7. Kadreiz kad ir nesaprasanas divu vai vairaku cilveku starpa 5 reiz laipni ludzu pectam 5 kick un tad 1 bans uz 1 minuti... mos atjeedzas smile.gifsmiliez.de_2551.gif

8. Velos nospodrinat klana vardu.. un lai klanam butu votes apakal...(Tas tikai tad ja es pieradu sevi ka sakarigu adminu!!!)

9. Tadi kas dalu dzivibas nosauj un tad palaiz talak kur gaida pretinieks... (Tas vairakas reizes jo kadas 4 reizes neskaitas... bet 5 lugums 6kicks 7-10 bans uz 1 minuti...

10. Lojalitate pret adminu...(Tas ir pret citiem adminiem..)

11. Buusu peece keeper serverii kamer nav cita admina...

12. kad citi admini ieksa tad esmu neitrals...(Vardu sakot itka aizmirstu ka man ir admin tiesibas...)

13. Nekad nekikoju adminu lai kadas mulkibas vins daritu vienkarsi pazinoju foruma par to ka tas un tas izdarija to un to...

14. Velos palidzet wormam un macho (respektivi jums visiem) savaldit to serveri(Laikam jau kaut kur piemineju... )

Tas ari vis neka vairak nav...

Tatad no sis garas spamas jasaprot ka velos admin uz parbaudes laiku lai zinu vai esu norm admins, lai palidzetu jums un atbrivotos o teamkilleriem... smile.gif

Apsolu nebusu smiliez.de_2551.giflaugh.gif

Lai ligojam lai svinam sai janu vakara pec janiem skaidri ceru bus admin tiesibas man... smile.gif

Macho cerams ka del sitada teksta ir verc dzivot??? Starpcitu macho Kad svinesi jaanus tad atceries par savu love02.gif draudzeni... tu jav zinipoar ko es domaju ej un pamekle to ziedu..... smile.gif

Ir serveri vel tads smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2551.gif vinam niks ir o la la vins ir 4iters... vinu nepartraukti met ara bet kamer vins var uzspelet vins nogalina kadus 30 cilvekus baskaa... nereaals pretiigs vins ir...)Visi saka ka vins ir 4iters... luk vajadzetu vinu vispar nobannot... uz visu dienu....

Ot tapec vajag admin tiesibas jo sitadus pidarus gruti novaktet tatad jo vairak sakarigu, sakarigu adminu bus jo mazak tadu o la la buss... vot taa!

Pec janiemn parunasim par sito temu jo dikti velos lai visiem butu labi jaani it ipasi adminiem un visiem visiem cs.gign.lv un cs2.gign.lv speletajiem!!! Pasveiciet visas Liigas savadak apvainosies obligati apsveiciet Liigas... Ja draudzene kadam ir liiga tad apsveiciet vinu ar miili love02.gif un tas ir vis kas vajadzigs janu vakarapie balta skaista papardes zieda < smile.gif >

Ir reizes kad piemeram jaukajam fya ir besis un vins neko negrib darit un atraida piemeram tiesam objektivu iemeslu del vadita cilveka lugumu... Tad nu es ari varetu palidzet sadiem cilvekiem piemeram lugums izsledzit ff jo mani jav 10 reizes sodien tk......

Fya tad smiliez.de_2523.gif un saka ka tas ir smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2551.gif bet es tada bridi labprat palidzetu... protams ja tas patiesm ir objektivi... varbut dazadas versijas visas nemaz nav iespejams pieminet jav sis posts ir nenormali gars bet nu censos isiem novelet visu to labako un pamatot savu velmi uz admin...

Ar Ekanz man ir labas attiecibas... paprasiet sim jaukajam cilvecinam.... Tas nekas ka blody tagad musu klanaa seez... lapa tiks uzlabota un tad bus viss jav labak ceru ka jus ari apmeklesit musu lapu ilgi neesat bijusi parasti mums bija katru dienu 44 hosti un 100paari hitu.. ceru ka atkal ienaksiet maajaslapaa www.genz.times.lv atcerieties milie cs.gign.lv un cs2.gign.lv vaditaji worm, Jin un macho... es velu visiem un jums tikai to labako..!!! Ja bus vel kads teksts papildinasu so postu kamer nebus atbildes uz vinu pectam postosu replayus...

Labi laikam vis un vel vairak ir pateikts dosos svinet jaanus.. ceru ka jums sanak ideali jaani ar savu otru pusiti un ja tadas nav tad novelu tadu atrast...

Starpcitu vai serveris driz bus kartiba? Jo dikti zel ka cs2.gign.lv un cs.gign.lv atrodas uz vienas kastes...

smiliez.de_265.gif gaidu atbildi........ you are the smiliez.de_2090.gif worm, Jin and macho...

Link to comment
Share on other sites

Worm tagad nav janji tagad tu tak varetu izlasit plz?

Link to comment
Share on other sites

Hi worm un macho. Jus jav laikam mani zinama mera est iepazinusi manus vajumus un specigas puses

Vairaak jau vaajumus...

zinat ka lagos es nenormali ardos un muldu...

...

bet zinat ari to ka es censos savakties...

Nevajag censties, vajag to dariit.

Tad nu ta man ir lugums: Vai jus varetu man iedot admin tiesibas uz parbaudes laiku????

Nu jaa 1,2 dienas neko nedariisi un peec tam kljuusi taads pats aaksts kaa [censored]...

2. Lohi kas lien prieksa un nelauj iet....

Varbuut tu esi "lohs", kas neljauj atkaapties, un tapeec tev liekas ka tas ka cits apstaajas CT rusha laikaa ir tavu KMP samazinaataajs ?

4. Velos izprovet roku kads es esmu kad esu admins...

Uztaisi serveri ar botiem un izmeigini cik uziet.

6. Dazkart kads admins aiziet no servera atstajis hsmodi vai vel kaut ko ka tautai nepatik manas ausis tad ir dzirdigas...

"tautai" patiik ka vinji var savaakt vairaak fragus un tikt augstaak rankaa...

. Kadreiz kad ir nesaprasanas divu vai vairaku cilveku starpa 5 reiz laipni ludzu pectam 5 kick un tad 1 bans uz 1 minuti... mos atjeedzas

smiliez.de_2477.gif

8. Velos nospodrinat klana vardu.. un lai klanam butu votes apakal...(Tas tikai tad ja es pieradu sevi ka sakarigu adminu!!!)

smiliez.de_2477.gif

10. Lojalitate pret adminu...(Tas ir pret citiem adminiem..)

Nepielien !

11. Buusu peece keeper serverii kamer nav cita admina...

Un kad buus tu neko nedariisi ?

12. kad citi admini ieksa tad esmu neitrals...(Vardu sakot itka aizmirstu ka man ir admin tiesibas...)

1 admins nevar izsekot speelei abaas komandas pusees

13. Nekad nekikoju adminu lai kadas mulkibas vins daritu vienkarsi pazinoju foruma par to ka tas un tas izdarija to un to...

smiliez.de_2477.gif

izsledzit ff

aaaaaizmirsti

Ar Ekanz man ir labas attiecibas... paprasiet sim jaukajam cilvecinam....

smiliez.de_82.gif

Teikshu tev godigi, tu esi paaraak nepieredzeejis lai buutu admins, bet protams, uz test var jau pameiginaat, tikai tu apzinies, ka - READ RULES ! > http://www.nox.lv/articles.html?id=182 un padomaa... peectam urzraxti savu "garo" postu no jauna

Protams nox nav gign, bet sheit ir visu noteikumu pamati.

Link to comment
Share on other sites

Fya plz nevajag nirgaties.... khafa.gif saksu raudaat smiliez.de_1350.gif tu tad agresivs kad pats gribeji tikt gigna tad visiem pieliidi kapec man nelauj???? Nah visi tadi prasigi palikusi???? admin dabujusi tad nozmie ka visi parejie ir sudi ja? khafa.gifsmiliez.de_1350.gifsmiliez.de_1437.gif Es ari kaut ko gribu man piemeram besi ara visadi lohi kas flashu taisa speles sakum vai granatu met zem kajam kad kaut kur eju.... tkilleri... un vel visadi idiotizmi kas notiek uz servera kad nav ne tevis ne worma neviena cita... saproti ari mani fya labi tu baigi forsais moska ari krietni vezaks par mani bet nu ko lai es daru siicis a? Es biezi speeleeju l;abi cik tev gadi man piemeram 16 eju ta Unable klasee esam klases biedri... vins labi baigais meistars runas prasmees vinam mutere maca runat... bet man anv tadas muteres kas maca runat baigi tur inteligenti ka tas Unable ir samacijies. Lohiuem vienmer klabaka dzive... kapec jus negribat saprast no manam spama postu kaudzem ko es mazais nemakulis gribu? Es esmu klausigs un centigs cilveks to ir teikusi daudzi jus esat pirmie kas mani pa lohu visu laiku tur un censas ari augstaka cinaa mani nelaist... nu kas ta ir par diskriminaciju a? smiliez.de_1350.gifsmiliez.de_1350.gifsmiliez.de_1350.gifsmiliez.de_1350.gifsmiliez.de_1350.gifsmiliez.de_1350.gifsmiliez.de_1350.gifsmiliez.de_1350.gif :

Link to comment
Share on other sites

Hi worm un macho. Jus jav laikam mani zinama mera est iepazinusi. Vai jus varetu man iedot admin tiesibas uz parbaudes laiku????

Es gan nevelos atkartoties bet daudzi iemesli jav ieprieks ir mineeti no citu puses...

1. Team killing...

2. Reklamee savus serverus...

3. lamajas(smil.gif) un trauce spelet citiem...

4. Tiekas met flush granatu vai ari He sakumaa vai kaut kur citur zem kaajaam...

5. Pieradit jums ka saprotu ja aizrada... un uzreiz labojos

6. Velos nospodrinat klana vardu.. un lai klanam butu votes apakal...(Tas tikai tad ja es pieradu sevi ka sakarigu adminu!!!)

7. Tadi kas dalu dzivibas nosauj un tad palaiz talak kur gaida pretinieks... (Tas vairakas reizes jo kadas 4 reizes neskaitas... bet 5 lugums 6kicks 7-10 bans uz 1 minuti...

8. Velos palidzet wormam un macho (respektivi jums visiem) savaldit to serveri(Laikam jau kaut kur piemineju... )

9. Kad nav aminu tad velos nrmalu speli nevis kautkadus idiotismus jo admina jav nava....... es macos labi ludzu uztverat manipareizi un kad atkal quate taisisiet un manus vardus pret mani lietosiet padomajies ja jus butu mana vieta jums patiktu ja ju neko sakarigaku nejegtu uzrakstit bet cilveks riiciba butu diezgan sakariigs???

Un fya es neesu smiliez.de_2428.gif jo lohi nekad neruna atklati khafa.gif

smiliez.de_265.gif gaidu atbildi........ you are the smiliez.de_2090.gif worm, Jin and macho...

Link to comment
Share on other sites

Parasti saka ka izaudzinati admini ir tie labakie admini jo tiem ir daudz aizradits un vini ir iemaciti repektet sefu un klausit augstak stavosu paveeleem....

Link to comment
Share on other sites

' date='Jun 25 2003, 02:07 PM'] Es biezi speeleeju l;abi cik tev gadi man piemeram 16 eju ta Unable klasee esam klases biedri... vins labi baigais meistars runas prasmees vinam mutere maca runat... bet man anv tadas muteres kas maca runat baigi tur inteligenti ka tas Unable ir samacijies.

smiliez.de_2551.gif

Taatad tu apgalvo, ka ja tu 16 gados neesi iemaaciijiies "normaali runaat" ( tb veidot sakariigus teikumus, paardomaat tekstu, kuru tu raksti, lai piemeeram citiem buutu patiikami lasiit forumaa tavus postus un liidz ar to iedzilinaaties tavaa tekstaa un izprast pamatdomu - nevis vienkaarshi uzdrukaat peec iespeejas garaaku tekstu , kuraa ir nenormaali daudz kluudas, kuraa principaa teikumi biezhi atkaartojas un no kura izlasot 5 teikumus jau vienkaarshi rodas paardomas vai ir veerts turpinaat lasiit ) ir vainiiga tava mutere, kura "tev nemaaca gudri un kulturaali runaat kaa Unable mutere" ? Nu sorry...Vai nu tu esi stipri jaunaaks par 16 gadiem vai arii juus abi ar Unable vienkaarshi esat kaadas paliigskolas audzeekni ( Jo piemeeram , ja tu apgalvo ka Unable mutere maacot vinu kulturaali runaat - izskataas, ka vai nu vinai ar sho te maaciishanu galiigi neiet vai arii vinai pashai ir loti diivaina izpratne par valodas kultuuru )

Anyway, mans posts ir uzskataams par smiliez.de_2523.gif un itkaa nav iisti attiecinaams uz admina tiesiibu pieskirshanas teemu, par ko patieshaam shii diskusija tika sakta.

Link to comment
Share on other sites

Neka labak es savaru sudus un zinu kapec man nedod tiesibas neka ka man pat nedod iespeju khafa.gif

Link to comment
Share on other sites

Neapdirsisim muteres labi? Taas taka deretu neiesaistit tekstos.. vai ne? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorounder varam ari parunat ka tu parsakies kulturali laugh.gif

Saproti Sorounder tas ka tu seit juties baigais cool2.gif tas nenozime ka tu visus vari nolikt...

Diezvai worm patiktu ja tu vinam ta uzbrauktu... Starpcitu es zinu kapec tu wormam nedirs virsu... Tu lien vinam dirsaa censdamies panakt kaut kadu efektu es nezinu kadu bet nu tas tev laikam ir izdevies. Ko tu dirs virsu visiem pec kartas kriem tikai vari?

Atceries es neesu tads ka dazs labs... ar mani vienmer var saligt mieru !!! smiliez.de_2523.gifgussa.gif

Link to comment
Share on other sites

Neapdirsisim muteres labi? Taas taka deretu neiesaistit tekstos.. vai ne? 

Izsakies konkreetaak

Sorounder varam ari parunat ka tu parsakies kulturali 

Ja nav gruuti, iztulko luudzu

Diezvai worm patiktu ja tu vinam ta uzbrauktu... Starpcitu es zinu kapec tu wormam nedirs virsu...

Tam ir vairaaki iemesli, piemeeram tas, ka vinsh liidz shim neko izcili stulbu forumaa nav pateicis, atskiriibaa no tevis ( protams, tas ka vinsh ir servera owners/foruma moderators arii nav mazsvariigi )

Atceries es neesu tads ka dazs labs... ar mani vienmer var saligt mieru !!! 

Par kadu izliigshanu tu runaa, ne es tevi ne tu mani nepaziisti un praktiski mums vienam no otra neko nevajag. Es vienkaarshi skaidri izteicu savas domas un tu izteici saveejaas :/

Par to dirshanu - es parasti dirshu, kad es ieraugu kaadu patieshaam iipatneeju domu - piemeeram cik es izlasot sapratu, tad shodien runa iet par kaadu loti jauku, klausigu un centigu 16-gadigu cilveecinu kura vieniiga probleema ir, ka maate vinam nav iemaaciijusi runaat un tapec sho cilvecinu visi sheit tur par lohu (no offence, tikai paarfrazeeju tevis teikto).

Link to comment
Share on other sites

Fya piedod par visu ko tev sateicu bet nu tu biji parak launs pret mani... khafa.gif

Link to comment
Share on other sites

Un Sorounder sorry par visu... tu logiski spriedi par visu... bet es vienkarsi apvainojos uz sevi un nesapratu ko rakstu... dusmu uzpluduma idiotisms... smiliez.de_2428.gifsmil.gifsmiliez.de_2428.gifsmil.gif

Link to comment
Share on other sites

Klau fya, worm, Jin, macho ko tu teiktu par tadu variantu ka jus mani parbauditu darbiba... abi vai pat visi 4 macho Jin worm un tu uz servera... Es velos tas tiesibas kad man bus 1 dienu padarbosos kad jus nebusiet serveri un pectam pajautajat tautas atsauksmes par mani...okz?

Link to comment
Share on other sites

Spams.... smil.gif Please close this topic or beter delete!!!

Link to comment
Share on other sites

Please delete this topic worm!!! smil.gif OR macho plzzzzz... smil.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...