Jump to content
GIGN Forum

Stulbaaakais


macho
 Share

Recommended Posts

kad esi bijis pillaa?

Ko es varu par sevi teikt. Laikam boksershortu apenju nopirkshana (taadas erotiski tumshsarkanas). Es joprojaam domaaju ka tas ir pilniigi noteikti visidiotiskaakais ko es piedzeeries esmu izdariijis. Pat neaceros nafig es to dariiju.

Paarsviitrota sunja ziimes noraushanas no koka pie Dailes teaatra, taas meetaashana pa miera ielu un priecaashanaas kaa shkjiist dzirksteliites arii ir apsveicami. Protams visaadu muljkjiibu sarunaashana un idiota teeloshana bet nu tas taa

.. ak jaa. Nejaushi sanaaca kad biju jauns un zalsh pievemt Kronvalda parka struuklaku. tas taa ... jauki smile.gif

p.s.

Latvijas apceljojumaa tika apmiizti visi pilskalni kuros bijaam. Skaidraa gan bet nu tik un taa forshi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

laughing4.gifeusa_naughty.gif don't just don't....heh ar mani ir bijis taa , tipa , naksts pie drauga tuss (bet taads riktiigais) maitenes , dzeramais , eedamais , labs muzons.....tipa taads tuss(ideaals)...nu man pa nakti diezgan liela shmiga...es apm. 07 Lb un kaadus 5 alus izdzeeru....peec laiku veel padzeru un tad jua shmiga bijaa mmmmmm. nenormaala un mans draugs veel trakaaks , mees ejam uz ''janinju'' pirkt veel dzeramo jo driiz buutu attruucies.....nu , tipa , mees ejam pa celju un dejojam kaazu valsi......

Naakoshaa riitaa , es pohains eju maajaas ar savu draudzene , sho pavadu maajaas un pats ar eju maajaas....aizeju maajaas un senchi priekshaa un prasa :''ko es vakar dariiju''', es atbildu :''neko iipashu ar draugiem biku patuseejaam'' mutere atceert :''kaapeec man shodien maasa saka , ka tu pie ''janinjas'' ar vienu geku esi dejojis valsi....

Nu es neko iekaapu bietee....un pateicu garsh staasts'.....un iegaaju guleet....

heh nu taads mans staasts......

Link to comment
Share on other sites

hmmmmm... stulbaakais... huh.gif ir dazhas lietinjas

dzeerumaa - flirteejis ar meiteneem (CUUKAAM), un peec tam neko neatcereeeties... , ieiet veikalaa un apdirst paardeveejas... par to ka shiis skataas virsuu biggrin.gif

nja kad neesu dzeerumaa - hmmm... ir lietas ko negribeetos teikt.. bet dazhas jau vareetu taadas smiekliigas... piem telefona peldinaashana kolaa.. biggrin.gif un ziemassveetkos ar puskhku spridzinaat logus un ja nevar izspridzinaat tad ar ledus kunkuli mest biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.giflaugh.gifwink.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

nu taa bija sanaacis kempingaa vienaa vakaraa izsitu divus stiklus. 1x kad gaaju atliet aiz maajinas, bet zeme biski sasuupojaas un ielidoju citas maajinas logaa, kas atradaas kaadus 7 metrus taalaak no manis blink.gif, un otru savaa majinaa zoles laikaa miicoties ar meichaam... ka vilku ar botu, logaa palika taads duures lieluma caurums. (diemzeel neatceros, man vismaz taa sataastija). Samaksaaju 7ls par 1 logu, ko dezurante ieraudzija, bet par otru nee.

Veel labs prikols bija exkursijaa uz Spaaniju. Protams apmekleejaam viina pagrabus, iepirkaam vairumaa. Bet liidz Riigai NEVIENA pudele nenonaaca.

Edited by GOLFY_S
Link to comment
Share on other sites

nu bija taads atgadiijums: inu , ka izklausisies neticami , bet...

nu peec viena tusa ar vecaako braaleenu un vinja draugiem , gaajaam taadi bishk shmigaa , un te peekshni - polichi , shie skrien virsu un sak mus sist , un protams , ka mes pretii , bet nu ko tu dizhu vari sist , ja tolkam kajas nevvar nostavet! nu dizhi jautri mums negaja un labi ar ne - bijam nodauziiti konkreti , vel pietam dazus metrus no majam....nu bet taa nekas - aizgajam majas un naacaas atkal muldet vecakiem , ka ar urlam kavos....

taapeec , beerni ! nedzeriet un nelitojiet alkoholu , jo tas nau labi !!

Edited by kaAh
Link to comment
Share on other sites

nu bija taads atgadiijums:

nu peec viena tusa ar vecaako braaleenu un vinja draugiem , gaajaam taadi bishk shmigaa , un te peekshni - polichi , shie skrien virsu un sak mus sist , un protams , ka mes pretii , bet nu ko tu dizhu vari sist , ja tolkam kajas nevvar nostavet! nu dizhi jautri mums negaja un labi ar ne - bijam nodauziiti konkreti , vel pietam dazus metrus no majam....nu bet taa nekas - aizgajam majas un naacaas atkal muldet vecakiem , ka ar urlam kavos....

taapeec , beerni ! nedzeriet un nelitojiet alkoholu , jo tas nau labi !!

Kapeec vinni tevi ista??? jaabuut tak iemeslam huh.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tas jau laikam normaali, ka galiigaa kaataa buudams brauc ar mashiinu (ne pie stuures) un izkarina pliku dirsu pa logu (magjistraale Riiga-Ventspils, kur visai aktiiva satixme... )

veel variants peec jaanjiem - vandiities pa ventspis pilseetas centru un uzrunaat seetniekus :"SVEIKA MANA TAUTA!" un taalaak lasiit monologu pa teemu valdiibas probleemas... =]

ir jau veel shis tas.. piem kad iesuuta veceni ar pliku pakalju veikalaa peec dzeramaa.... nu ikdiena... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoc vienreiz kempingaa pie juuras mes saakaam kost jau ap trijiem dienaa (tad tiko veikalos bija paraadijies VANAGS stiprais alus un protams kaa tad jauno alu nenopirksi) Protams ka zakkus arii aatri sadabuujaam rokaa(tas tacc kempings kaa nekaa) un taalaak daudz neatceros, bet kad naakamaa dienaa gaajaam juurinaa saaposhaas galvas meerceet, tad nak pretii nepaziistama meitene un ccut ne kkeras ap kaklu un bucco un es pilniigi apjuku. Protams ka man peectam pastaastija ka vinna kopaa ar mums tuseeja kaadu briidi, bet prikols taads ka es vinnu neatceros.

Sheit rodas jautaajums cik vajag idzert lai taa buutu. new_silly.gifo:-->smiliez.de_956.gif

Link to comment
Share on other sites

uj cik nav bijushi visadi gadiijumi smile.gif bet viens pedeejais vispaar bija ideaals - striptiiz trolejbusaa smile.gif viss bija kaa nakaas stanga, sievietes utt

Link to comment
Share on other sites

Nu stulbaakais bij tas ka neattureeju savu draugu no mulkiibu dariishanas..Bija nakts abi labi dzeerushi ejam starp citu pa Siguldas centru, draugam sagribeejas kaut ko dariit un vinsh redzeeja mentu mashiinu staavam pie stacijas, iisti neatceros kaapeec, bet vinjam bija tobriid dusmas uz mentiem!!!Un taa vinsh saaka leekaat apkaart mentu mashiinai un raadiit fakuchus un bljaustiijaas juus man neko nevarat izdariitt..Nezinu kapee , bet vinji arii neko nedariija..Tad redzeeja ka menti neko nedara vinjam duusha palika arvien lielaaka un vinsh piegaaja pie graamatniicas pukupodiem kur bija loti apgaismots un tas bija tur pat pie stacijas un saaka churaat pukupodos..Tad arii menti piebrauca un aizveda draugu uz karceri!!Mani par laimi neaiztika..Meeginaaju draugu atrunaat bet nekaa...Naakamaa dienaa vinsh bija Siguldas aviizee, kur bija rakstiits ka R.E. aiztureets par churaashanu pukupodos...Paziistamie paraadiija..Luuk taa... biggrin.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

AAA tipa veelviens staasts....bet nepar mani , bet par vienu draugu...bet tas bija pirms kaadiem 3 gadiem , bet vienalga njirdziigi.....

Tipa , vasara mees ar teltiim pie ezera ...nu protams alus , shnjabis , brendija itd....vakars mees uzkurinam ugunskuru un saakam dzert arii meitenes.....dzeram...dzeram.....nu riktiigi , shmiga jau man riktiigaa....a mans draugs vispaar taadaa shmigaa , ka shis aizgaajis uz mezhu pamist un atnaak atpakalj ienaak manaa teltii , kur es ar savu meitene , guljam....un mees juutam kautkas smird es vinjam saku :''tu kaada suudaa neesi iekaapis?'' shis apskataas un saka :''ka nee'' es peec tam apskatos vai es neesmu iekapis nu es ar nee......manaa teltii jau kaadi 6 cilveki un visi saka ka kautkas smird nu tad Aleksandrs pieceljkas un iet aaraa no telts un es skatos no vinja manaa teltii paliek suudu .... nu es riktiigi njirdzu ......pareizaak mees visi , jo man po. nebija mana sega apakshaaaa....

Nu tas taaa....

Pec kaadaam 2 stundaam paliek jau garlaiciigi....un auksts aaraaa...meitenes vienaa teltii kautko runaa es ar otru dragu manaa teltii , un gribas abiem miist , bet araa auksts mums po. mees izdzertaas fantastikas pudelee.....nu iemiizham atnaak peec laika Artuurs....uun shim liidzi mediciiniskais spirts nu tam spirtam 99%....un shis domaa , ka vajadzeetu iedzert un pec tam puust araa lai liesma sanaak....nu shis panjem ierauj , pie shkjiltavaam puush bet nekaa....un shim taa svilst , ka shis to fantastikas pudeli rauj iekshaa ,, mees njirgdami sakam ka tur miizelji , bet shis met ar roka , ka shim pajaat......un taa izdzeera pusi no miizeljiem.....

Bet tas bija pirms kaadiem 3 gadiem , kaa jau teicu , bijaa mazi un muljkji bet vienalga prikols..... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

nu beeee , shodien 03.03.2004 izdariiju reaalu stulbiibu , tjipo nopirkaam 20 cm garu duumeni , centraa pie manas skolas (17.vid near 1 gimnjaazijai) , palaidaam. Beegaam no mentiem , tjipo visu nofilmeejushi un riit uz skolu ies , nezinu kas buus , bet ja skataas no reaalaas puses tad protokols vai briidinaajums ...

Link to comment
Share on other sites

Nu stulbaakais bij tas ka neattureeju savu draugu no mulkiibu dariishanas..Bija nakts abi labi dzeerushi ejam starp citu pa Siguldas centru, draugam sagribeejas kaut ko dariit un vinsh redzeeja mentu mashiinu staavam pie stacijas, iisti neatceros kaapeec, bet vinjam bija tobriid dusmas uz mentiem!!!Un taa vinsh saaka leekaat apkaart mentu mashiinai un raadiit fakuchus un bljaustiijaas juus man neko nevarat izdariitt..Nezinu kapee , bet vinji arii neko nedariija..Tad redzeeja ka menti neko nedara vinjam duusha palika arvien lielaaka un vinsh piegaaja pie graamatniicas pukupodiem kur bija loti apgaismots un tas bija tur pat pie stacijas un saaka churaat pukupodos..Tad arii menti piebrauca un aizveda draugu uz karceri!!Mani par laimi neaiztika..Meeginaaju draugu atrunaat bet nekaa...Naakamaa dienaa vinsh bija Siguldas aviizee, kur bija rakstiits ka R.E. aiztureets par churaashanu pukupodos...Paziistamie paraadiija..Luuk taa... biggrin.gifrolleyes.gif

lol biggrin.gif Par k-ko taadu nebiju dzirdeejis... btw tas bija Rolis vai Ricis ko? ;D

deadman kas tas par "Zeevels" ?  huh.gif

bet es shmigu kaa arii citas vielas praktiski nelietoju, taapeec man nav nekaadu sevish4o piedziivojumu smile.gif

aha... un mani sauc aldis... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...