Jump to content
GIGN Forum

Lances bani par duumiem awp mapee


Graafs
 Share

Recommended Posts

es veel pajautaaju ko shis teix par duumiem - no responce - uzmetu un bans bez briidinaashanas!!!! - neesmu dzirdeejis ka nedriixt lietot

tas ka fps dazhiem pasliktinas nenoziimee ka jaabano ;/

banu mosh nonjemat..

Edited by Graafs
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Nee man arii ir dazhreiz taa teikts , tipa , ja mapee var nopirkt smoke tad es domaaju , ka to aroii var izmantot , kautvai tajaa pashaa awp_map....sad.gif....bet uz daudziem ir draudeets , ja uzmetiis smoke buus bans...

Maybe ar shito lietu kautko vareetu dariit....

Link to comment
Share on other sites

Taa nute buus tekstinjsh no manis wink.gif

1. graaf Lance visiem skaidri un gaishi pateica ka nevar meetaaties Ar smoke . Visi to pienjeema, bet viens kautkaads Graafs joprojaam meetaaja. Lance veel paaris reizes ar asay paliidziibu pasaka ka nevajag meetaaaties un atkal tikai viens pleyers nesaprats apskatamies atkal Graafs. Tad vienam izbesija un tevi izkikoja un starp citu tas nebija Lance ( es arii ne).

2. sakaraa ka te iet posts par adminiem man ir nelielas suudziibas:

Es silti iesaku paarbaudiit visus adminus kam ir tiesiibas, jo kas notiek kad gignieshi nav serverii tas ir aarpraaats. Kartes maina ik peec 10 min. Nekaadus vote neliek tik maina no pool_day uz box utt vienmeer ik pa pus stundu kaads uzliek aztec vai dust2 varu pat piemineet dazhus labus adminus piemeeram:

1)niku neatceros - kautkaads avoid vai kautkas tam liidziigs. Speeleeju pool peekshnji vienaa raundaa vinjsh man slay. ES vinjam kick. Kad ienaaca atpakalj neko neteica. Man skjiet te dazhiem labiem vajadzeetu nolasiit taadu moraali par to kas ir admins un kas vinjam ir jaadara. ADMINS nav servera kings ADMINAM jaaruupeejas lai serverii buutu kaartiiba un speeleetaaji ar serveri buutu apmierinaati nevis jaaizgaazh savs tizlums serverii.

2) kautkaads tur Almyth priekshaa vel kautkas tur bija. Shis kadrs maina kartes ik pa 10 minuuteem un vinjam galiigi pajaat ko citi grib un domaaaa.

GIGN MEMBERI PADOMAAJIET KAM DODAT TIESIIBAS - worm uztaisiijis labu nu jau arii slavenu serveri taapeec nechakareejiet vinju <- tas domaaats visiem adminiem

Link to comment
Share on other sites

1. graaf Lance visiem skaidri un gaishi pateica ka nevar meetaaties Ar smoke . Visi to pienjeema, bet viens kautkaads Graafs joprojaam meetaaja. Lance veel paaris reizes ar asay paliidziibu pasaka ka nevajag meetaaaties un atkal tikai viens pleyers nesaprats apskatamies atkal Graafs. Tad vienam izbesija un tevi izkikoja un starp citu tas nebija Lance ( es arii ne).

aha, tiesi taa bija

Nekaadus vote neliek tik maina no pool_day uz box utt vienmeer ik pa pus stundu kaads uzliek aztec vai dust2 varu pat piemineet dazhus labus adminus piemeeram:

tas ir bezjedziga erunda.

tev bij slinkums pierakstit kad i kurs to darija?

wormam (imho) bus slinkums to meklet logos, aha.

kautkaads tur Almyth priekshaa vel kautkas tur bija. Shis kadrs maina kartes ik pa 10 minuuteem un vinjam galiigi pajaat ko citi grib un domaaaa.

Bruce Almighty var but? lol!

jaa, gigniesiem to4no sitam dzekam vajag atniem tiesibas! :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

Par tiem duumiem ir nu kaa ir... bet esmu pret taadu lietu, var dariit kaa apollo serverii, kur nonjema i dumuus i jaunos ierochus (attiecas tikai uz shieldu), to pashu var dariit uz GIGN, ja adminiem ir pretenzijas, luudzu panjemiet apgraiziet to CS kaa sirds kaaro, ja jau Jums tie fragi taa no svara...

Link to comment
Share on other sites

hmm nu ok lance staastija tur kaut ko par duumiem, bet tomeer varbuut kaads to nepamaniija un tapat meta duumu granaatas. bez tam lance nav dievs ( servera iipashnieks biggrin.gif ) kursh izdomaa kaadus ierochus var lietot un kaadus nee..... kas buutu ja taa riikotos visi admini.......

Link to comment
Share on other sites

Runaajot par duumeneem-Lance kaadas 3 minuutes ar asay paliidziibu visus briidinaaja-kas metiis duumenes sekos kick.Soliijumi piepildiijaas.

Runaajot par Bruce Almighty-nuu...nemitiigi atkaartojot spaarnoto fraazi-Smoke Weed! smile.gif Mainiija kartes ik peec paardesmit minuuteem.

2radler-tev buutu patiikami ja dazhi lameri izmestu katrs pa 5 duumeneem un trauceetu citiem speeleet ? santa.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet no otras puses, ja smoke ir, kāpēc gan viņu nevarētu izmantot. Jāanalizē ir konkrēta situācija, tad var spriest, vai smoke traucē, vai nē. Pie tam blataina izklausās tāda asay ziņošana, ka būs kickošana par smoke izmantošanu \m/.

Link to comment
Share on other sites

Ko jus tur kaut kadus savos noteikumus izdomajat? Ka smoke nedrikst pielietot? primo reizi kaut ko tamlidzigu dzirdu vai lasu! Es domaju, ka Cyber chempi var izmantot smoke granade, tad kapec uz GIGN nevar izmantot pagaidam visi balstas uz viena principa! Bet var but esmu kaut ko palaidis garam! smiliez.de_2538.gif

post-10-1078171263.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man atkal buutu pretiigi ja dazhi lameri nospriestu ka ir iistais laiks speeleet awp_map un fy_iceworld, bet es jau tik taa, es jau neko....

P.S. piektdien, 5 martaa apmeeeram pulkst 16:00 kad karte buus aztec, pirmos 5 raundus speeleesim ar nazhiem preteejaa gadiijumaa visiem garanteets perm bans, peeriens un krediitreformas melnais saraksts uz 10 gadiem

Link to comment
Share on other sites

lol vbyer tev smadzenes ir izpluudushas taas duumenes jau arii ir domaatas lai citiem trauceetu speeleet un nejau nu lance buus noteiceejs kaa parejie drikst spelet un kaa nee. tas jau vairaak neiekljaujaas vinja admina uzdevumos.

vai arii ok es riitaa izdomaashu ka nedriikstees neviens lietot awp jo citiem tak nepatiik ka vinjus noshauj ar vienu lodi lol pazinjoshu to pa asay 3 minutes un saakshu kikot... lol

Link to comment
Share on other sites

esmu pret smoke tikai vienaa kartee - awp map. jau 5 smoke rada pietiekami lielu noslodzi maniem vaajajiem dzelzhiem, bet shajaa mapee ir veel kaada ekstra ko katrs vismaz vienu reizi censhas izmantot - mest smoke pa tiesho no respawna. liidz ar to: step1 "buy smoke", step 2 "throw smoke", step 3 "repeat until satisfied".

Link to comment
Share on other sites

TS NEBIJA LANCE. <- for macho

Kartes mainiiija ALmythy bruce.

Macho nejau es niideeju bet centos ieskaidrot ka kaads fucking chakaree cs serveri !!!!

Un es nevaru atcereetie kurs facking maina kartes bez vote kameer gignieshi nav taadu adminu vairaak nekaa saprashana. ( Tieshi taapeec man nevajag changemap tiesiibas jo shiiberis var aizkrist.)

Edited by !G! >>Orc
Link to comment
Share on other sites

Graaf... tu varbuut pamaniji ka es arii speeleeju tobriid.... karoche es pats personiigi tev paluudzu tad paprasiiju (bez luugshanas), tad briidinaaju un tad izkikoju... es sadarbojos ar LanCe, kas ir augstaax admins par mani. karoche ja GIGN neapmierina mans admineeshanas stils - njemiet nost man tiesiibas, pretenziju nebuus. paluugshu tikai atljauju speeleet serverii (dlja osobo tupih - nebanot).

Veel viens jautaajums - kas ir Bruce Almighty??? speelee ne iipashi, admiinee taapat - bez vaarda runas liek fy kartes. kad arkanoid (jeb kautkaa liidziigi, vinjsh ir adminu saraxtos ja kaadam interesee tieshss nix, varu samekleet) lika voti iuz normaalu karti, x_vcancel no Bruce puses. kad pajautaaju: "nax" sekoja zekje.... njamz, man nav ko teikt, shaadi admini rada "labu" slavu... (shoreiz tanii skaitaa arii es,diemzheel...)

Link to comment
Share on other sites

mm. Nu skaidrs.. Bruce Almighty reaalais geks.

A tev DuH nedomaaju ka tiesiibas jaanjem nost. Kaa ne kaa ilgi jau esi admineejoshais pidars un suudziibu par tevi nav bijis. Nu kljuudiijies, kam negadaas.

A par taam duumeneem... khm... nu nezinu, gruuti teikt. Pieljauju iespeeju ka es uztaisiitu divdesmitseptinjkaartiigu slapu kaadam varonim kas meetaa dafiga duumenes, nu ko padariisi. No vienas puses ir atshkjiriiba vai to dara kaads gignietis vai kaads parasts admins. Ai nu hvz. Es nezinu ko dariit.

Link to comment
Share on other sites

Huh, manas domas:

Piekriitu, ja Smoke var nopirkt, tad to var arii mest, ja kaadam dators nevelk, taa ir vinja personiigaa probleema.

Bet, ja 30 sec tiek pirktas un mestas granaatas, vienalga, flash, smoke vai HE (ar treneetiem pirkstiem 30sec to var izdarit reizes 15 vai vairaak), tad, mans uzskats, kick bez iipasha briidinaajuma, tapat kaa par pirmaa rounda /iedo kaadam 800 ...

Link to comment
Share on other sites

Ai nu hvz. Es nezinu ko dariit.

nu vy blin daete! na moj vzgljad - sovershenno jasnaja situacija!

awp_map mozhno prichislit k tak nazyvaemym "fun" ili, esli ugodno, "aim" kartam. (fy_iceworld, cs_deagle5, fy_pool_day)

ochevidno, chto gameplay na takih kartah otlichaetsja ot obychnyh de_, cs_.

sootvetsvenno, zakidyvanie igrovogo polja v awp_map sovershenno protivorechit celi samoj karty, i prinuzhdaet 20 igrjushih zanimatsja publichnoj masturbaciej v ozhidanii, poka razveetsja dym.

eto ponimaet bolshinstvo igrajushih, otdelnym neponjatlivym eto bylo razjasneno (v tom konkretnom sluchae) _mnogo_ raz.

kakie mogut byt posle etogo pretenzii, mne neponjatno.

Link to comment
Share on other sites

awp_map mozhno prichislit k tak nazyvaemym "fun" ili, esli ugodno, "aim" kartam. (fy_iceworld, cs_deagle5, fy_pool_day)

ochevidno, chto gameplay na takih kartah otlichaetsja ot obychnyh de_, cs_.

sootvetsvenno, zakidyvanie igrovogo polja v awp_map sovershenno protivorechit celi samoj karty, i prinuzhdaet 20 igrjushih zanimatsja publichnoj masturbaciej v ozhidanii, poka razveetsja dym.

No otras puses - kaadeelj shiem te pashiem speeleetaajiem buutu jaamasturbee bedree ar awp rokaa? Kur ir teikts, ka tieshi seedeeshana baazee ar awp rokaas ir pareizaa taktika, nevis laukuma piemeetaashana ar duumeneem un rushoshana virsuu pretiniekam :/ ? Piemeeram man lielaaks "funs" ir meegjinaat ar ak47 rokaas tikt liidz laukuma preteejajai pusei, pa celjam izmantojot gan flashus, gan duumenes....

Kaads tad iisti ir shiis kartes meerkjis speedy...par to vareetu striideeties tiiri ilgi...

Link to comment
Share on other sites

Kaads tad iisti ir shiis kartes meerkjis speedy...par to vareetu striideeties tiiri ilgi...

kogda iz prisutsvujushih adminov - vse "za neispolzovanie dyma",

kogda iz prostyh igrikov - bolshinstvo krichat - "nu mle, nu perestante kidat' dym!!!", -

to togda sporit' (imho) nezachem. predmeta dlja spora ne sushestvuet.

moje imho.

Kur ir teikts, ka tieshi seedeeshana baazee ar awp rokaas ir pareizaa taktika, nevis laukuma piemeetaashana ar duumeneem un rushoshana virsuu pretiniekam :/ ?

nekur nav teikts

sitaj kartej ir vispar po, kurs team vinne/zaude. vai piekriti? sitaj kartei ir merkis - nofragot visus. tatad - dari ko gribi, skrien ar AK rokas, bet nemet duumene.

Edited by spEEdy
Link to comment
Share on other sites

Huh, manas domas:

Piekriitu, ja Smoke var nopirkt, tad to var arii mest, ja kaadam dators nevelk, taa ir vinja personiigaa probleema.

Bet, ja 30 sec tiek pirktas un mestas granaatas, vienalga, flash, smoke vai HE (ar treneetiem pirkstiem 30sec to var izdarit reizes 15 vai vairaak), tad, mans uzskats, kick bez iipasha briidinaajuma, tapat kaa par pirmaa rounda /iedo kaadam 800 ...

Luuk arii atbilde radleram

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...