Jump to content
GIGN Forum

Nu taa nevar.


evil
 Share

Recommended Posts

kas tas ir??? kapeec vinji liek taadu mapi kuraa neviens nevar papeeleet???? Tas notika no 18:26 liidz 18:56. vini uzlika taadu mapi kura man liekas ka ir uz CS 1.5 jo taa ir fy_iceworld. un man raada ka cannot open (kaukaa tamliidziigi) un kapeec??? shajaa puulkstens laikaa serverii speelee shaadi speeleetaaji :

hun (10)

k1b1z01d (10)

EDD (20)

bloodlord (34)

KvAz (1)

spEEdy (1)

Wh1teJohn (16)

Smoll[Mbl] (1)

Kronos (24)

btw // Morgan (8)

DIM

nahuj (es atvainojos par lamu vaardiem) vinji to karti lika???

Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart man raadasho : WARNING Couldnt opende_vegas.wad

otrkaart man raadasho : The instruction at "0x07232929" referenced memory at "0x073d8688". The memory could not be "read". Clickon OK to terminate the program.

taa man raada. mad.gif

Link to comment
Share on other sites

un smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

gribeeju paskaidrot, ka es atshkjiriibaa no dazhiem citiem izveeleejos neteelot eezelja caurumu shock1.gif un paarkopeeju visas nestandarta kartes no 1.5 uz 1.6 pirmajaa taa nedeljaa gign serverii. ja kaads teiks, ka pirmajaa dienaa noinstaleeja 1.5 - ok, es saprotu, ka esmu vienigais kursh visu peec kaartas backupo, ja pastav iespeja ka kaukas bus vajadzigs turpmakaja dzivee.

ja kadam vajag tas kartes, var kaut vai dc iechekot, ir jau visaadi ****, kas shaaree pashu instaleeto direktoriju, bet ir arii es, kursh shaaree savu backup-u.

izraadaa dazhiem tomer forumi noder. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...