Jump to content
GIGN Forum

Lasaamviela Iz Skolas


mader
 Share

Recommended Posts

diezko ticami nav tie izteicieni.

un kas vinjos tik neticams ???

+jau gadus 2-3 veca bet tomeer sk zarinja bilde

++ticamiibu varbuut vairos fakti ka vinsh ir dieneejis uz juuras diezgan pailgu savas dziives dalju miil tikaij teervetes alu

+++ dzer tikaij no kausa jo redz vinja draugs autobusaa dzerot no pudeles esot izsitis 2us priexeejos zobus

++++laikam pagaajushogad uz vinja vaardadienu uzdaavinaajaam vinjam kasti ar teervetes alu peec stundas biggrin.gif

post-6-1169572811.jpg

Link to comment
Share on other sites

o jopcik, sirmgalvi gan negaidiju. smile.gif +10 viņam. thumbsup.gif

Veciit es pie shitaa dzeka arii fiziku maciijos, ahujennais vecis !!! Shogad Riga tika atziits par 3 labako skolotaju, ja nemaldos smile.gif

Ja juus skataties serialu Dr. House tad shitas ir toch taads pats, uz jums vinjam ir poh. Piem. savai klasei teica, ja jus kaut ko izdarisiet es buushu pirmais kurs direktorei pateikts lai jus izmet, ja dzivosi ar vinju pa labo, varesi iemest kopaa, un iereekt, ja telosi gudruli, nu tad pats vainiigs...

Dzekam +30 jadod, vot pie shitada fizika ir kaa saldais ediens thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Tie vecie jākļi jau tie labākie.

īstenībā, jāpiekrīt. man matemātiku māca, matemātikas izgudrotāja, un viņās piezīmes ir vnk vāks. regulāri putro uzvādus no 75. gada skolniekiem. dažiem tiek piešķirti unikāli uzvādi >_<, bet nu tas jau tā... vecums.

Link to comment
Share on other sites

Ņjā , manā skolā mājturības u4ux (piedzēries) staigāja pakaļ ar slotu un piedraudēja iebāzt to dirsā , jo viņš kko nepareizi izzāģeja un nosauca u4uku par lopu! XD.gif

Sanāk ka viņš sevi nosauca par lohu. Ne pārāk ticami izklausās.

Link to comment
Share on other sites

Sanāk ka viņš sevi nosauca par lohu. Ne pārāk ticami izklausās.

vaardu speele + nevis par lohu bet par loPu

vakar veel bija dazhi labi bet tgd nevareeshu pateikt slinkums iet liidz kladei bet kkas atkal par mobiilajiem un debiilismu smile.gif

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...