Jump to content
GIGN Forum

Jūs spēlējat ar saviem paštaisītajiem konfigiem?


F|oo|L
 Share

Recommended Posts

Es gribu zināt vai jūs spēlējaT ar saviem konfigiem vai ar default config.cfg?

Kad spēlēju 1.5 man bija pašam savs cfg.

Bet es nemāku pats uztaisīt es nesaprotu kā jāraksta lai piemēram ar (numlock) 1 nopērku ak47 vai pie CT m4a1 ar 2 ... u.t.t

Kāds nevarētu izskaidrot? Es zinu ka esmu lame.giflame.giflame.gif ja šitādas lietas nemāku ,bet kāds būtu tik laipns un man paskaidrotu??

Link to comment
Share on other sites

infusion kur labums no 4tus servera pleijeru .cfg, vai tad vinjiem tas ir nokonfigureets taa kaa tev jeb shinii gadiijumaa F oo L nepiecieshams ? vai arii, manupraat, tu sevi kaarteejo reizi esi pieraadiijis kaa mazliet pasistu un totaali slimu ar ideju, ka 4tus pleijeri tie labaaki un visiem jaauztver kaa dievi, jaaliidzinaas vinjiem un visjaashpiko un jaarunaa tik par to cik vinji kruti ? Protams es nevaru noliegt ka vinji speelee ljoti labi un ka pats esmu centies sho to no vinjiem iemaaciities - respect pret vinjiem, bet tu jau iekriiti slimiigaa tieksmee zinaat tikai gign un 4tus forumus un liiderus, es pat teiktu ka tu saac palikt atkariigs no CS un no shiim aprindaam.

P.S nenjem ljaunaa bet apdomaa !

Link to comment
Share on other sites

2 pulkvedis: infusion bija domaajis, ka var panjemt cfg kaa paraugu, peec kura vadoties vieglaak taisiit savu konfigu... paskaties, ka labi realizeets tas, shis bik jaapaarveido.... vismaz nav pasham no nulles jaaraxta... wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Pilniigs aarpraats..

Teikshu savu domu...

Taa, kaa daudzos nopietnos chempjos ir aizliegts speeleet ar saviem Cfg, tad arii centieties izmantot defaulto...

Jo panjemot un noka4aajot no HWZkurienes to savu JAUNO konfigu var sanaakt taada smutze, ka

galu galaa pat 4iitera kaartaa vari iekljuut... bet nu tas mani neuztrauc...

Gribat redzeet manu konfigu - aber luudzu!!!

http://da.eclub.lv/cfg/juk.cfg

(btw man tur ir viena CPL neatljauta komanda.. Atrodiet nu.. bet ex_interp varat naskatiities... tur viss ir OK)

(un jaa - beigaas es tur biskjinj paspokojos.. lai pasham jautraak....)

Edited by }I{yk_
Link to comment
Share on other sites

Mans cfg daudz neatšķiras no default, jo ir tikai pielāgots max uzdzīt fps uz augšu. Pogas ir sabindotas pa savējam un tas arī čempjos nav aizliegts. Aliasus nelietoju, jo vienreiz mēģināju, un tas beidzās bēdīgi biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Primary weapon bultiņa uz augšu. Primary ammo - pa labi, secondary - pa kreisi, equipment - uz leju. Bet slotu numurus izmantoju no numlock taustiņiem.

Ja nepaspēj iepirkties freeze time laikā, tad var ar labo roku skriet uz priekšu, streifojot starp komandas biedriem, bet ar kreiso pa ceļam iepirkties. Navigācija defaultā WSAD.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

var arii uzbindot, nekaadus aliasus nevajag.

man piemeeram ir 3 bindi, teroriem, counteriem un awp

ieraxtot konsolee ak47, tev nopeerkaas ak47, kur tad ir probleema uzbindot

failaa, autobuy.cfg ir nosaukumi, kaa katru ieroci preciizi sauc, lodes, granaatas etc.

enjoy laming

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...